OLM, OVM [wydzielenie tematu]

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Re: OLM, OVM

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 6 lip 2019, o 16:41

Jak się admin obudzi to masz akceptację postów te posty nic nie wnoszą :lol:
Swoją drogą jakie forum takie posty :hahaha:

Ale to prawda jesteś cymbał jedyny w swoim rodzaju twierdzę to po postach które Paweł napłodziłeś w ostatnich dniach
Ps
Zauważyłeś rejtyfikacyjny fizyku podwórkowy iż od bardzo dawna nikt nowy nie pisuje na forum a ci co pisali przestali ciekawe czemu?
arcii111

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 6 lip 2019, o 22:28

Bo kto mądry to się nauczył, a cymbały z konkurencji nie mogą przeżyć że rzeczywiście bez super sprzętu można zrobić coś fajnego. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Pozdrawiam Paweł
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 7 lip 2019, o 07:13

siedestyluje napisał(a):Tu się za mną sprzeczałeś: viewtopic.php?f=7&t=974&p=29931#p29931

No i gdzie durniu jeden, bo już tak muszę napisać, w tym poście napisałem cokolwiek o jakimś mitycznym zabieraniu półek prze obniżony odbiór :luta: Temat i mój post w nim, odnosił się do całkowicie innej sprawy - pogonów. Kolejny raz potwierdzasz, że nie rozumiesz w ogóle co się tu pisze a wyszukujesz tylko z dupy wzięte cytaty i posty, aby tylko był ruch i forum nie zdechło :dobani:
A już tym zdaniem;
siedestyluje napisał(a):twierdziłeś nawet, że dana temperatura gwarantuje czystość: viewtopic.php?f=7&t=974&p=29900#p29900

rozłożyłeś mnie na łopatki i znowu dołożyłeś kilka cennych minut do mojego życia na tym łez padole :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Tak, ta temperatura - 78,π ± cosβ, gwarantuje nam czystość destylatu :świrek: :świrek: :świrek: :smile: :smile: :smile:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 7 lip 2019, o 08:12

Ale masz wejście :spoko: Wszystkie trolle momentalnie pouciekali w połochu.
Pozdr. Paweł. :łyk:

ps. Najlepszy jest arcii. Pociął kolumnę, naczepiał złomu, nakupował drogich termometrów, wywalił sprężynki i odbiera przedgon dwie godz.
A wystarczyło tylko umieć zagrać lub się dopytać jak czegoś nie rozumiał.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 7 lip 2019, o 09:37

No i co Pawełku? Boisz się, że akceptując mojego posta, wyjdziesz na idiotę? Masz jaja i cywilną odwagę, czy bedziesz zasłaniał się "adminem" i spódnicą mamusi?
P.S.
Tego nie musisz akceptować :cwaniak:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 09:45

Put, Put koalak!?

To jak to jest?
Krótka kolumna około 70cm wypełnienia jest dobra i zapewnia taką samą czystość jak długa, ale długa 140cm wypełnienia z dołożonym OO już jest zła bo zabiera półki, tak :?:
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 14:38

put put obsraluchy, pytacie się dlaczego to forum umiera, bo kilku downów uparło się żeby swoje teorie przemycić do wszystkich użytkowników, czy któryś z was jawnie produkuje destylatory?, czy któryś z was podał swój numer telefonu żeby ktoś mógł do was zadzwonić i spytać się bezpośrednio o prowadzenie procesu?. Jeśli jesteście tacy mądrzy to napiszcie numer telefonu pod tym postem i będziemy, my amatorzy, dzwonić do was i się pytać o każdą pierdołę. Jeśli nie, to wypad na swoje fora i tam udawajcie jacy jesteście zajebiści bimbrownicy. Nie pozdrawiam
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 15:19

Już? Wypłakałeś się? Jak będziesz pędził kilka lat tak jak większość z nas się tu udzielających, to wtedy się odezwij, a teraz do budy i skończ błaznować :luta:
Koalak vel admin @izapaw obraża użytkowników i nic merytorycznego nie wnosi do tematu - akceptacje mu :!: Jak wszyscy to wszyscy, twoich przydupasów też się to tyczy :!:

I ponawiam pytanie :!:
@koalak - To jak to jest?
Krótka kolumna około 70cm wypełnienia jest dobra i zapewnia taką samą czystość jak długa, ale długa 140cm wypełnienia z dołożonym OO już jest zła bo zabiera półki, tak :?:
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 7 lip 2019, o 16:03

siedestyluje napisał(a):
ps. Najlepszy jest arcii. Pociął kolumnę, naczepiał złomu, nakupował drogich termometrów, wywalił sprężynki i odbiera przedgon dwie godz.

Zmywaki wywalił nie kłam jak masz w zwyczaju.
Dodatkowo pociąłem zbiornik i teraz mam zbiornik z płaszczem :smile:
To ten poradnik do instrukcji który napisałeś że przedgon odbierasz 1.5-2 h wolniutko też jest klamstwem ?Popatrz lepiej czy ci flegma do zbiornika wraca będziesz wiedział kiedy destylujesz a kiedy rektyfikujesz.
arcii111

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 17:10

Kaziu wichura wel inne trole, to że ja wykładam prawo, to nie znaczy że ja je tylko mogę stosować. Chcieliście wiedzieć dlaczego to forum umiera to się dowiedzieliście. Ja myślę że Paweł potrafi się sam bronić i nie potrzebuje obrońców, ale może info ze strony neutralnej jakoś do was trafi. Ja jakbym prowadził to forum to już dawno bym was wy... w kosmos. Na tym forum jest dosyć informacji o wszystkich aspektach prowadzenia destylacji. Robicie tylko gówno burze o nic. Kto jaki stosuje sprzęt to jego indywidualna sprawa. Nie pasuje ci strona pokazana przez właściciela forum to albo zamilcz, albo wypad na swoje trolowskie fora. I teraz taki apel do administratora, nie dyskutuj z idiotami, bo sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 17:34

Słuchaj ciskasz się nie mając większej wiedzy co koalak odpierdala, jak kłamie, chachmęci i miesza w postach, on prawdę powie jak się pomyli i zostało mu to udowodnione kilkadziesiąt razy na tym forum, on wypowiada się na tematy o których pojęcia nie ma, choćby w temacie bufora - on nawet jednego procesu z buforem nie przeprowadził a ma się za znawcę :hahaha:
Popędzisz kilka lat, to i Ty dojrzejesz do chęci prowadzenia łatwiejszej, przyjemniejszej i generującej mniejsze straty rektyfikacji, wtedy sam stwierdzisz to co wszyscy poza koalakiem.

Zobacz na to pytanie do koalaka:

To jak to jest?

On do dziś nie chce odpowiedzieć - a to jest pytanie postawione na jego tezy.
Raz twierdzi, że na krótkiej kolumnie wychodzi super, a już w innym poście że na długiej kolumnie OLM zabiera półki i że to źle - on kurwa przeczy sam sobie i to nie tylko w tym przypadku.

Prawie wszystkich mądrzejszych od siebie pobanował albo pozakładał akceptację postów po tym jak mu się dupa zaczęła palić i zostały wytknięte tony błędów i kłamstw którymi Was niedoświadczonych użytkowników kolumn karmi tylko po to, żeby zaspokoić swoją próżność i kompleksy - jak będziesz kiedyś chciał coś więcej niż lichy spirytus i litry płukanek, to sam się przekonasz kto miał rację.
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 17:49

Zauważ wichura jedną rzecz, jestem na tym forum od Stycznia tego roku, nie udzielałem się bo czytałem posty z forum Pawła i innych for, i szczerze jak zacząłem czytać wypowiedzi niektórych uczestników, jakie to skomplikowane prowadzenie, na co trzeba zwrócić uwagę, i inne to włos mi się na głowie zjeżył. Dopiero jak zacząłem się dopytywać u źródła, poczytałem na spokojnie i na chłodno, to po paru destylacjach siedzę sobie i nic nie robię, i rzeczywiście jest to takie proste jak pisze Paweł, aby tylko nie przeszkadzać to samo się poprowadzi. A ile książek przy tym przeczytałem. czyli destyluje i odpoczywam a nie spinam pośladki i przejmuję się czy odbiorę 7 litrów czy 7,1. Przecież to nie jest forum z pytaniem "jak pędzić" tylko z instrukcjami jak to zrobić żeby było łatwo i przyjemnie.
P.S. Jak dałem spróbować towar staremu "fachowcowi" to nie chciał uwierzyć że to jest towar wyprodukowany w domu. To piszę ja amator z kilkumiesięcznym doświadczeniem który nie ma prawa głosu :świrek:
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 18:06

A żebyś Ty wiedział o ile można podbić jakość, o ile spokojniej, szybciej i łatwiej prowadzić proces i ile można zaoszczędzić czy to prądu, czy wody, czy samego urobku, a co za tym idzie pieniędzy, to dopiero byś się zdziwił, ale dobra nie mój cyrk nie moje małpy, kiedyś mam nadzieję sam do tego dojdziesz. EOT.

Ps. Co do starych fachowców to ich zdanie jest jak dupa - każdy ma swoje, liczą się tylko badania by faktycznie wiedzieć co się robi.
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 18:20

A ty jak kupujesz cokolwiek w sklepie to też oddajesz do badania? chleb pod kątem mąki do laboratorium?, wodę też oddajesz do badania?. Albo coś smakuję albo nie, albo coś śmierdzi albo nie, żonę czy dziewczynę też poddajesz najpierw kontroli?. Chłopie ogarnij się bo to prowadzi do ślepej ulicy. Co ja mam Ci udowadniać, jak mi smakuję i ludzie pijący urobek są w szoku, że to jest swojskie a nie kupne. Po kiego mam coś komuś dowodzić jak w koło dziesięć osób mówi że jest spoko, ja też w swoim życiu napiłem się bimbru i jestem zadowolony że można wyprodukować coś o smaku lepszym niż kupne.
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 18:30

Sobie udowodnij bo wg. mnie to możesz płukankę ze smakiem popijać i zwisa mi to, o ile nie zaczniesz piać z zachwytu i innym na forach tego polecać i zachwalać, tak jak koalak twierdzi, że na płukance otrzymuje świetne nalewki - zdrowotne! :hahaha:
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez mario1133 » 7 lip 2019, o 18:36

Hehe kolega sie udziela a nie ma pojęcia o co ta cala guwmoburza.

Widzisz zapytaj Pawła o co jest tak równiny z błotem i dlaczego Ciagle zmienia instrukcje ,
A no dlatego ze kiedyś po 30 min stabilizacji gwarantował Lux neutral . Jak mu udowodnili ze wychodzi bimber to nagle zmienił instrukcje i jeszcze śmie twierdzić ze ludzie tu piszący źle zrozumieli instrukcje

Jeżeli nie zakazy Ci na super czystości i smakuje Ci to co robisz to nic nie zmieniaj każdy to uszanuje ;)

jak czytasz dokładnie posty to zauważ ze koledzy nie krytykują LMa tylko piszą ze wiecej strat i dłużej trwa proces a teraz zobacz co pisze ten naczelny troll ze olm bee i bufor bee no to kosztuje
A to co pisze że bufor trzeba specjalnie napełnić i specjalnie opróżnić oraz to ze flegma nie wraca do kotła to sie po prostu w głowie nie mieści ze taki ktoś mógł założyć forum i uczuć ludzi .
Piszesz ze przeczytałeś duzo książek to od mnie wiesz jak przebiega rektyfikacja i kto mowi prawdę a kto nie .
mario1133

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 18:36

wichuro ze stażem dwu dniowym na tym forum, ja się mogę mylić ale już dziesięć osób, już ma jakieś pojęcie o temacie. Zaczyna się zastawiać na mnie taka sama pułapka jak na Pawła, a jak, a udowodnij to, czyli chłop swoje i baba swoje. Tak jak napisałeś twój cyrk twoje małpy.
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 19:10

Na tym forum to ja jestem od samego jego powstania, a na cyferki nie patrz ;)
Nikt na Ciebie żadnych pułapek nie zastawia tylko nie potrzebnie wpadasz i wyzywasz od downów itp. ludzi którzy koalaka i jego kombinacje dobrze znają od kilku ładnych lat.
A to czy się mylisz Ty i Twoi znajomi to kiedyś samo pewnie wyjdzie, zależy tylko czy będziesz zgłębiał wiedzę i próbował czegoś nowego i innego, czy siądziesz na dupie ze stwierdzeniem "jebać wiedzę, to co mam mi wystarczy" ;)
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 19:35

Jeśli chodzi o cyferki to zacząłeś Ty. Wiem co tu się odgrywa i wiem ile tu osób pod kilkoma nickami pisze posty. Myślę że średnio inteligentna osoba już by się pokapowała. Co do waszych tez, ja nie mam zamiaru poprawiać wody Muszynianki bo po co? smakuje to ją pij, nie smakuje to nie pij. Teraz co do metod destylacji, piszecie cały czas że ktoś, coś, jakoś zrobił,to pokażcie patent na tą metodę i idźcie do sądu dochodzić swoich praw, nie chcesz zdradzać swoich metod to nie pisz o nich na forach i nie biadol później że to ja byłem pierwszy. Napisałeś coś w necie to zawsze ktoś tego może użyć jako swoją metodę. Chłopy jeździcie po Pawle jak po burej suce, a ja jak coś napisałem to płaczecie że obrońca się znalazł. Nie wnosicie czegoś nowego to nie piszcie, nie pasują wam metody jakie stosuje Paweł to destylujcie swoimi. Człowiek uczy się całe życie, to może panowie krzykacze podajcie namiary na swoje destylatory bo kolega potrzebuje, to podjedziemy i kupimy. Mam nadzieje że dajecie 180 dni na ewentualny zwrot w momencie jak będzie niezadowolony. :cwaniak:
izapaw

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 20:01

A tak poza tym dla rozładowania emocji... nie wiem czy dobrze dodał się plik :drunkagain:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 20:24

Nic z tego co zostało napisane nie zrozumiałeś. Czy do Ciebie dociera że koalak jest kłamcą i notorycznym mitomanem?
Jemu te kłamstwa, głupoty i mitomaństwo zostało udowodnione wiele razy przy pomocy jego własnych wypowiedzi. Nikt nie ma zamiaru mu niczego odbierać, bo on niczego nie osiągnął, to co sobie przypisuje było znane zanim on się na forach pojawił i to też zostało wielokrotnie udowodnione.
Jego tezy mają się nijak do rzeczywistości bo on nawet jednego testu czy badania na ich potwierdzenie nie przedstawił, tak jak pisałem wcześniej wypowiada się na temat bufora, a na nim nawet jednego procesu nie przeprowadził.
Człowiek uczy się całe życie, to może panowie krzykacze podajcie namiary na swoje destylatory bo kolega potrzebuje, to podjedziemy i kupimy.

Zajrzyj na czarne forum to szybko odezwą się do Ciebie ludzie którzy prowadzą firmy zajmujące się takimi sprzętami i gwarantuję że w przeciwieństwie do koalaka posiadają rzetelną i konkretną wiedzę, popartą doświadczeniami a nie jedynie wyimaginowanym "wydaje mi się".
Chłopy jeździcie po Pawle jak po burej suce,

Bo sobie na to zasłużył i co gorsza uczy tych głupot innych ludzi.
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 20:37

No właśnie to Ty nic nie potrafisz zrozumieć. Mnie laika nauczył, potrafił poświęcić swój czas i prywatnie wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, na czarnym forum pytałem to dostałem odpowiedź żebym sobie poszukał. 1:0 dla Pawła. Sprzedał mi sprzęt który jest prosty w użyciu i kosztuje ułamek ceny od tego jaki polecacie na czarnym forum. Pełne zadowolenie.2:0 dla Pawła. Piszecie po raz kolejny że się nie zna, to dawać namiary na swoje prywatne telefony i tłumaczcie amatorom poświęcając swój wolny czas. A tak się zapytam co macie z tego że walicie post za postem który za każdym razem obraża?
izapaw

Nieprzeczytany postprzez Kaziu_wichura » 7 lip 2019, o 21:12

Mnie laika nauczył,

Do puki nie spróbujesz inaczej to tak będziesz myślał. Co Ci szkodzi spróbować zrobić innym sposobem? To jest tak jak z tym buforem, koalak z nim nie pracował ale wie że jest do dupy.
Tak samo Ty zrobiłeś pare razy metodą koalaka i już myślisz, że umiesz bez żadnych badań, porównań bez niczego - ot bo koalak tak powiedział.
na czarnym forum pytałem to dostałem odpowiedź żebym sobie poszukał.

I bardzo dobrze, po co pisać tysiąc razy coś co już zostało napisane? Bo jaśnie hrabiemu się poszukać nie chce i wszystko na tacy musi mieć podane?
Sprzedał mi sprzęt który jest prosty w użyciu i kosztuje ułamek ceny od tego jaki polecacie na czarnym forum.

Sprzęt od koalaka jest w bardzo zbliżonej cenie do sprzętów od innych sprzedawców w takiej samej konfiguracji.
Piszecie po raz kolejny że się nie zna, to dawać namiary na swoje prywatne telefony i tłumaczcie amatorom poświęcając swój wolny czas

Każdy producent kolumn podaje numer i do każdego możesz tak samo zadzwonić i prosić o pomoc. Nie oczekuj, że prywatne osoby będą szastać swoim czasem i numerami.
Na forach jest wszystko napisane, wystarczy się trochę wysilić i wiedzę przyswoić.
A tak się zapytam co macie z tego że walicie post za postem który za każdym razem obraża?

A ty co miałeś z tego że ludzi od downów wyzwałeś?
Widzisz ludzie tu piszący maja dowody na to jak koalak kłamie i pierdoli bzdury, a to że mu to nie pasuje to już jego sprawa, było nie pieprzyć głupot to teraz by miał spokój, ale woli z siebie robić męczennika i guru rektyfikacji.
Kaziu_wichura

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 21:45

Książki do szkoły tez są to po co chodzić do szkoły? po co są nauczyciele jak hrabia może sobie poczytać?. Niby chcecie być pomocni a po paru zdaniach wychodzi prawdziwa twarz konkurencji. Czarne forum zraziło mnie właśnie przez takie teksty. Hrabia, książę, poszukać mu się nie chce klika kilku prześmiewców i mądrali. A dlaczego u was na forum, chociaż stwierdzacie że kolumny Pawła są dobre, ale wiesz... weź od nas. Ja nie siedzę na waszym czarnym forum i nie napieram, co i jak. Nie pasuje to sobie odszedłem. Nie lamentuje jak wy.
Tutaj pokaz jak poważne jest wasze forum
https://alkohole-domowe.com/forum/koala ... 13976.html
Tutaj macie pokaz waszej bezstronności
https://alkohole-domowe.com/forum/aabra ... 11760.html

I wszędzie na tym forum czuć niejakiego radiusa.
izapaw

Nieprzeczytany postprzez izapaw » 7 lip 2019, o 22:06

I tak żeby jeszcze pokazać profesjonalizm sklepu, daje link do kosmicznej technologi uzyskania super produktu, do którego nie potrzeba żadnego doświadczenia a płynie z tego sama ambrozja :świrek: https://alkohole-domowe.pl/kompletna-ko ... k-60l-p348
I ten opis że nie potrzebujesz żadnego doświadczenia :świrek: :świrek:
Sranie w banie..
izapaw

Następna strona

Powrót do Wirtualna knajpa