Zdrowe mięso z marketu hahaha

Porozmawiajmy o zdrowym odżywianiu, zdrowym stylu życia i aktywności fizycznej.

Zdrowe mięso z marketu hahaha

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 12:41

Kupuję gdzie popadnie, najwięcej w Bierdronce.

I ty chcesz o zdrowym jedzeniu rozmawiać :hahaha: :głupek:
Dalsza rozmowa nie ma sensu, kompletnie nic nie wiesz o zdrowym odżywianiu.
Zdrowe mięso z marketu :hahaha:

Wegetarian i wegan w to nie mieszaj, bo to stan umysłu. Oni niedobory uzupełniają suplementami, z samej trawy nikt nie wyżyje.
Ostatnio edytowano 17 cze 2019, o 13:16 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielenie tematu
Bombas

Re: Zdrowe mięso z marketu hahaha

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 13:18

A co za różnica gdzie kupine? Co niby w mięsie z Biedronki jest nie tak? Wytłumacz proszę.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 13:31

A choćby to czym karmione są zwierzęta zanim jako mięso trafią do chłodni w marketach. O sterylizacyjnych nastrzykach i ozonowaniu mięsa marketowego też pewnie nie słyszałeś, co?
Bombas

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 13:51

Sam sobie hodujesz świnie? Bo jak kupujesz nawet bezpośrednio od rolnika to nie wiesz czym były karmione, rolnicy przecież kupują gotowe pasze a w nich tak naprawdę nie wiemy co się znajduje.
Więc się pytam jeszcze raz. Co Ci przeszkadza mięso z Bierdonki? Normy weterynaryjne spełnia.
Nawet jak jest z Niemiec czy z innego kraju to oprócz przesłanek patriotycznych aby nasze kupować nie widzę różnicy w jakości. Kiedyś może i była różnica jak jeszcze nasi rolnicy karmili trzodę własną paszą, te czasy już dawno się skończyły. Taka jest cena postępu niestety, wszystko co sam nie uchodujesz zawiera antybiotyki i inne dziadostwo. Moim zdaniem nie należy popadać w paranoję, nasz organizm potrafi sobie radzić z gorzałą, papierosami, ect... to i z mięsem sobie poradzi.
Wypij tylko zdrówko wątroby czymś zdrowym i nie za dużo :łyk: i dbaj o nią. Niech żyje wątroba!
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 14:13

Bo jak kupujesz nawet bezpośrednio od rolnika to nie wiesz czym były karmione,

Wiem.
rolnicy przecież kupują gotowe pasze a w nich tak naprawdę nie wiemy co się znajduje.

Nie wszyscy.
Więc się pytam jeszcze raz. Co Ci przeszkadza mięso z Bierdonki? Normy weterynaryjne spełnia.

Norma nie do końca jest wyznacznikiem jakości.
Nawet jak jest z Niemiec czy z innego kraju to oprócz przesłanek patriotycznych aby nasze kupować nie widzę różnicy w jakości.

Nie widzisz różnicy bo jesteś nauczony kupować gówno z marketu i tam fakt różnicy nie ma żadnej.
Kiedyś może i była różnica jak jeszcze nasi rolnicy karmili trzodę własną paszą, te czasy już dawno się skończyły.

Nie prawda. Nie każdy wali masówę dla marketowych ubojni.
Taka jest cena postępu niestety, wszystko co sam nie uchodujesz zawiera antybiotyki i inne dziadostwo.

Wierutna bzdura!!
Moim zdaniem nie należy popadać w paranoję, nasz organizm potrafi sobie radzić z gorzałą, papierosami,

Twoje zdanie jest błędne!
Wypij tylko zdrówko wątroby czymś zdrowym i nie za dużo :łyk: i dbaj o nią. Niech żyje wątroba!

Nie zmieniaj tematu.

Widzisz koalak tak się składa, że od 18lat z małymi przerwami siedzę w temacie gastronomi i żywienia ludzi, i dobrze wiem jak zachowuje się mięso z marketu w porównaniu do mięsa kupionego od zwykłego rzeźnika z małym sklepem.
Także nie pierdol głupot, że nie ma różnicy, to że ty jej nie widzisz to nie dowód, że jej nie ma.
Mięso z marketu to najgorszy syf jaki może istnieć, tak samo jak marketowe warzywa i owoce, i tym bardziej owoce które u nas normalnie nie występują.
Przytoczyłeś kiedyś banany jako mega zdrowe - ty sobie zdajesz sprawę ile mają najebane chemii i konserwantów żeby wytrzymały podróż do nas z kraju w którym rosły? O tym że są zrywane jeszcze niedojrzałe nawet nie będę wspominał bo to pewnie dobrze wiesz.
Bombas

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 14:37

Nie nie wiesz bo sam tych świń nie karmiłeś.
I co z tego ze pracujesz w gastronomi. Mogę się założyć, że w teście w ciemno nie odróżnisz, które jest z Biedronki a które nie.
Jedynie co można odróżnić to mięsko ze świń, które były karmione serwatką. Jak takie Ci się trafi nie ważne gdzie kupione to wtedy różnica w smaku będzie, ale czy ono jest gorsze jakościowo tego nie wiem. Może zdrowsza serwatka od antybiotyków........

Z warzywami jest podobnie. Te wszystkie niby lepsze z małych bazarów są w większości brane z hurtowni.
Warzywa jak świnie czy kury są zdrowsze jak sam je sobie będziesz uprawiał/hodował, ale nie każdy ma czas i ma gdzie więc kupuję w Biedronce, Lidlu, ect...i zajadam na zdrowie bo na pewno są bardzo zdrowe a przyczepić zawsze się jest do czego.
O bananach wiem, że są pryskane/gazowane w chłodniach, ale co z tego? Innych nie ma przecież.
Pozdr. Paweł.
ps Malinowe pomidory z Biedronki wymiatają.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 14:53

Nie nie wiesz bo sam tych świń nie karmiłeś.

Nie karmiłem, ale mam zaufanie do człowieka od którego to mięso kupuje.
Mogę się założyć, że w teście w ciemno nie odróżnisz, które jest z Biedronki a które nie.

Wystarczy, że na mięso spojrzę, na jego strukturę i kolor i już będę wiedział które jest lepsze, a które to rzygowiny z marketu.
Z warzywami jest podobnie. Te wszystkie niby lepsze z małych bazarów są w większości brane z hurtowni.

Owszem, ale hurtownie nie zaopatrują się w marketach.
więc kupuję w Biedronce, Lidlu, ect...i zajadam

No i fajnie, tylko nie pierdol że zdrowo się odżywiasz, bo ze zdrowiem to nie ma nic wspólnego.
O bananach wiem, że są pryskane/gazowane w chłodniach, ale co z tego?

Nie no nic poza paradoxem w rozmowie o zdrowym odżywianiu.

Oj koalak dłuuuuuga droga przed tobą by jeść zdrowo. Ty tak jak pisałem wcześniej jesz to co lepsze i co bardziej lubisz, i to się ma ni jak do zdrowego odżywiania tym bardziej przy produktach z marketu.
Bombas

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 15:01

Moje samopoczucie, waga i zdrowie pozwalają mi powiedzieć, że zdrowo się odżywiam. Twoje zdanie nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Pierdolca na punkcie eko jeszcze nie mam i nie mam zamiaru popadać w paranoję. Można zdrowo się odżywiać także kupując w marketach.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 15:46

Twoje zdanie nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Bo jak zwykle dupa cię piecze, że nie masz racji i niczyjego zdania pod uwagę nie bierzesz, liczy się tylko twoje wydumane i rozdymane ego, współczuję rodzinie, że z takim osłem muszą się użerać.
Pierdolca na punkcie eko jeszcze nie mam i nie mam zamiaru popadać w paranoję.

Przecież tu nikt o produktach "eko" nawet słowem nie wspomniał, więc się tak nie bulwersuj bo ci żyłka w dupie pęknie :hahaha:
Można zdrowo się odżywiać także kupując w marketach

Oczywiście, ale nie wszystko i na pewno nie mięso.

Jedyny wspaniałomyślny koalak, wynalazca, myśliciel, filantrop, dowcipniś, żartowniś, bimbrownik spod Łomży, dietetyk, cudotwórca :hahaha:
Bombas

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 15:53

Żałosne jest atakować personalnie tylko dlatego, że się nie potrafi uszanować czyjegoś zdania. A mieszać do tego rodzinę to już jest podłość.
Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Bombas » 17 cze 2019, o 16:04

Dostałeś dość argumentów, a dalej się upierasz przy swoim mięsie z pierdonki i rozsiewasz te głupoty. Co do rodziny to w nic jej nie mieszam, po prostu im współczuję.
Bombas

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 17 cze 2019, o 16:23

NKT
siedestyluje

Powrót do ZDROWE ODŻYWIANIE