rewolucyjne forum

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

rewolucyjne forum

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 31 maja 2019, o 09:53

To forum wywróciło moje poranne życie do góry nogami. Jeszcze dwa lata temu napierw czytalem wiadomości z Polski i świata teraz do porannej herbaty wbijam na to forum i czytam czy bitwa trwa dale. Lektura odrazu mnie wybudza, podświadomie szukam smaczków "rektyfikacja odbywa się sama.....", ".......fizyka, tylko trochę chemia". Prawdziwe święto jest jak wyłapie w nowym poście "ooo nawet się rymło".
Też tak macie? Czy tylko ja przez jednego Pana z okolic Łomży zmieniłem dobre nawyki na śledzenie komedyjki reżyserowanej przez Pana z okolic Łomży?
młodypsotnik

Re: rewolucyjne forum

Nieprzeczytany postprzez lizard » 31 maja 2019, o 09:55

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
:kciuki:
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 12:36

To ja Cię namówiłem na grubszą rurę bo inaczej kupiłbyś patyka. To ja Cię nie wydoiłem z kasy na złom do kolumny i doradziłem zmywaki 304. To ja Cię nauczyłem robić łatwo prosto i skutecznie. Serce Ci oddałem na dłoni abyś był zadowolony.
Dziękuję, że to doceniasz. Podłość ludzka nie zna granic........
Paweł.

ps Jak Cię to wszytko tak śmieszy to możesz mi wytłumaczyć dlaczego akurat u mnie kupiłeś????????????????/////// Mało to innych sprzedawców?
A może coś Ci nie wychodzi? Może nie jesteś z czegoś zadowolony? Jak Cię w czymś okłamałem wal śmiało, po co masz się męczyć, odeślij kolumnę a ja zwrócę Ci pieniądze.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez 00Jor » 31 maja 2019, o 13:32

koalak napisał(a):To ja...To ja...To ja...Serce Ci oddałem...

Zbawca kuźwa, jedyny wspaniałomyślny koalak, wynalazca, myśliciel, filantrop...
Koalak, coraz bardziej na łeb ci siada... :głupek: współczuję rodzinie...
00Jor

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 14:00

Ładniej ścisku dupy wyrazić nie mogłeś. Mów mi tak jeszcze.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez 00Jor » 31 maja 2019, o 14:34

Jak ty ścisku dupy od sarkazmu nie odróżniasz, to ja współczuję podwójnie :hahaha:
00Jor

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 14:51

Odróżniam. Młodyspsotnik popisał się sarkazmem a Ty ściskiem dupy. Widać jak na dłoni.
Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez 00Jor » 31 maja 2019, o 15:08

Coś mnie się przypomniało :hahaha:
Koalak pamiętasz?
Obrazek
00Jor

Nieprzeczytany postprzez lizard » 31 maja 2019, o 15:11

Słowo - klucz: "...Dumny..."
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 15:24

A dlaczego mam nie być dumny? Mam już dawno neutral na zwykłym LM i bez złomu przy kolumnie i na termometrze za 10zł a Ty nie masz na ful wypasie.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez 00Jor » 31 maja 2019, o 15:30

I dupa, nic nie zrozumiał :głupek: :hahaha: Koalak wytłumaczyć ci jak kiedyś tabelkę? :hahaha:
00Jor

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 3 cze 2019, o 08:14

Co ten Młodypsotnik tak zamilkł?
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lizard » 3 cze 2019, o 08:17

Mysle, ze z rana po lekturze tego forum ma problemy z pozbieraniem szczęki z podłogi.
lizard

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 3 cze 2019, o 11:57

siedestyluje napisał(a):Co ten Młodypsotnik tak zamilkł?
Pozdr. Paweł.

Już już jestem, wyjazdowy weekend miałem, nadrabiam lekturę tego forum.
siedestyluje napisał(a):To ja Cię namówiłem na grubszą rurę bo inaczej kupiłbyś patyka. To ja Cię nie wydoiłem z kasy na złom do kolumny i doradziłem zmywaki 304. To ja Cię nauczyłem robić łatwo prosto i skutecznie. Serce Ci oddałem na dłoni abyś był zadowolony.
Dziękuję, że to doceniasz. Podłość ludzka nie zna granic........
Paweł.

ps Jak Cię to wszytko tak śmieszy to możesz mi wytłumaczyć dlaczego akurat u mnie kupiłeś????????????????/////// Mało to innych sprzedawców?
A może coś Ci nie wychodzi? Może nie jesteś z czegoś zadowolony? Jak Cię w czymś okłamałem wal śmiało, po co masz się męczyć, odeślij kolumnę a ja zwrócę Ci pieniądze.

Już spieszę z wyjaśnieniami ale mam warżenie że kiedyś odpowiadałem Ci na identyczne pytanie. Sprzęt był kupiony nieprzezemnie, pod wpływem chwili przez członka rozdziny został u Ciebie zamówiony(ale pracuje na nim ja). Ja zakupy robię inaczej najpeirw siedze tygodniami szperam czytam i konsultuję. Wiec na grubszą rurę ani mnie ani kupującego nie namówiłeś, zmywaki umieściłeś nie proponując alternatywy w postaci sprężynek. Łatwo i prosto i skutecznie hmmm czy praca z OLM nie jest równie łatwa prosta i skuteczna?
Przyznać muszę jedno, wiedzę czerpałem z Twojego forum, dopiero później z czarnego. Faktem jest żę łatwiej się tu świeżakowi poruszać.

I nie jestem Pawle podłym człowiekiem, ja żadnego serca na dłoni od Ciebie nie chciałem;)

I znowu przez Ciebie temat zszedł na boczny tor... oj nieładnie. W tym wątku skupiamy się na reflakcjach na temat forum, postów na nim zawartych no i oczywiście o reflekcji nad Twoją osobą :)
00Jor napisał(a):...jedyny wspaniałomyślny koalak, wynalazca, myśliciel, filantrop...
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 3 cze 2019, o 12:12

Odpowiedz proszę na pytanie. Czy coś Ci źle wchodzi? Czy jesteś niezadowolony z jakości?

Nie proponowałem sprężynek ani przygwidów do kolumny bo robię tak jak bym robił dla siebie. Skoro na zmywakach gat 304 i na LM wychodzi super to po jaką cholerę miałem Ci prać kieszenie???????????????//// Ktoś inny by chętnie Cię wydoił, ale nie ja.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 3 cze 2019, o 12:26

z jakości w znaczym stopniu jestem zadowolony
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez lizard » 3 cze 2019, o 12:30

Toś mu teraz dopasował... :smile:
Tylko, że on i tak nie zrozumie o czym się na tym forum pisze. On se ubzdurał jakieś teorie spiskowe, które chcą go zniszczyć. I które chcą na siłę udowodnić, że na kolumnie LM z głowicą aabratek nie można otrzymać bardzo dobrego wyrobu. :smile:
Zakład...?
lizard

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 3 cze 2019, o 12:45

tak samo jak nie potrafi nasz kolega z okolic Łomzy precyzyjnie odpowaidać tak też nie potrafi tych pytań precyzyjnie zadawać.
Nie dopytał jak jest proces prowadzony;p
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 3 cze 2019, o 12:49

Skoro jesteś zadowolony to dlaczego Ci tak śmieszno?????????///////// Na tym co masz przecież możesz be problemu zrobić nawet neutral.
Pozdr. Paweł.

ps. Chcesz o mnie porozmawiać?
Naprawdę się staram jak mogę aby moi klienci byli mega zadowoleni. Gotów jestem nawet oddać pieniądze jak miałoby być inaczej. Nic Ci nie poradzę, że rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa odbywa się sama i wystarczy tylko jej nie przeszkadzać czepiając różne ustrojstwa do kolumny.
Na czarnym byś tej wiedzy nie zdobył. Tam do tej pory nie rozumieją, że bufor to zbędny odstojnik i że zamiast kiść przedgon nad OLM lepiej się go jak najszybciej pozbyć z kolumny.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 3 cze 2019, o 12:56

ty to już te posty robisz kopiuj wklej czy palca to wszystko na bierząco klepiesz?
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez lizard » 3 cze 2019, o 14:26

siedestyluje napisał(a):Skoro jesteś zadowolony to dlaczego Ci tak śmieszno?????????///////// Na tym co masz przecież możesz be problemu zrobić nawet neutral.

Ale mnie neutral nie interesuje. Jak będę chciał neutral to pójdę do apteki, albo napiszę do Ciebie. Mnie interesuje bardzo dobry jakościowo spirytus. Uzyskany w jak najbardziej ekonomiczny i komfortowy sposób.
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 3 cze 2019, o 14:46

Wychodzi taki, że o lepszym Ci się nawet nie śniło. Nic kolumnie nie brakuje aby cieszyć się najwyższą klasą i na dodatek nie ma patyka.
Pozdr. Paweł.

ps. Młdypsotniku. Będę klepał tak długo aż zrozumiesz, że liczy się operator bo sprzęt masz doskonały, nic do szczęścia tam już nie potrzeba. Możesz naczepiać nie wiem ile złomu do niego i lepszego destylatu się nie napijesz. Jak by było inaczej to od razu bym Ci sprzedał bajery o których Ci się zupełnie niepotrzebnie marzy. Zamiast się cieszyć się i podziękować, że kasy zaoszczędziłeś to mnie wyśmiewasz. Bardzo nieładne jest Twoje zachowanie.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lizard » 3 cze 2019, o 17:13

siedestyluje napisał(a):Wychodzi taki, że o lepszym Ci się nawet nie śniło.

No właśnie od czasu jak zobaczyłem Twoją zieloną próbkę przestałem marzyć... I zadowalam się byle czym.
lizard

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 4 cze 2019, o 08:15

huhu zdążyłem wczoraj Cię pochwalić a tu się okazuje że na forum jest cenzura i blokuje się urzytkowników bo "nie piszą zgodnie z linią rdakcji" WSTYD!!!
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 cze 2019, o 08:37

Sam jesteś jak ten wstyd!
Tu masz wyjaśnione: viewtopic.php?f=13&t=976&p=30248#p30246
Na siedestyluje nie daje się banów za poglądy.
Pozdr. Paweł.

ps To jak tam, napiszesz co Cię gnębi? Nie może tak być, że mój klient jest niedogodzony. Prędzej bym się Paweł nie nazywał.
siedestyluje

Następna strona

Powrót do Wirtualna knajpa