To prawda, że źle mi życzycie?

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

To prawda, że źle mi życzycie?

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 23 maja 2019, o 08:47

lizard napisał(a):Trzeba sobie jakoś radzić aby utrzymać pozycjonowanie forum. Prawda?

boxer1981228 napisał(a): Dobra ja wysiadam nie będę sztucznie bujał forum.
Box

Dlaczego jestem waszym wrogiem? Bo staram się aby nasze hobby było nie tylko dla ludzi bogatych? To moja wina, wystarczy potrafić obsłużyć sprzęt?
Chwielibyście abym wam tylko przytakiwał bez własnego zdania? Nudno by było chłopaki.
Pozdr. Paweł.

ps Trzeba było gadać wcześniej, że to forum was tak mocno boli to bym nie opłacał serwera, a tak kolejny rok będziecie musieli się męczyć ze mną.
siedestyluje

Re: To prawda, że źle mi życzycie?

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 23 maja 2019, o 09:21

Nie dorabiaj sobie ideologii, wszyscy doskonale wiemy, że ruch na forum musi być, aby było lepsze pozycjonowanie. Ty masz z tego chleb, utrzymujesz rodzinę, więc nawet w jakiś sposób rozumiem to, że gadasz te wszystkie głupoty aby tylko mieć jakichś klientów... Prawa rynku...

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 23 maja 2019, o 09:41

Głupoty to raczej Ty gadasz, ja mówię tylko jak jest, zawsze kieruję się prawdą i dobrem naszego hobby. Otworzyłem własne forum tylko dlatego, ponieważ z innych zostałem wyrzucony a zawsze pisałem grzecznie.
Zaprzeczysz prawdzie, że na zmywakach i bez złomu przy kolumnie wychodzi nie do odróżnienia???????????//// Podlinkować wyniki?
Na innych forach za takie poglądy jak ja głoszę dostaje się bana a tu każdy może wyrażać swoje zdanie i nie musi pisać zgodnie z linią redakcji.
Nie rozumiem dlaczego to was tak boli? Czy nie możecie uszanować tego, że komuś wystarczy zwykły LM, zmywaki z porządnej stali gat 304 i umiejętności aby zrobić super absolucik? Trzeba za to pluć na mnie i oczerniać na każdym kroku?
Pozdr. Paweł.

ps. Forum służy wszystkim, ja tu raczej dzielę się wiedzą niż ją zdobywam.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez 00Jor » 23 maja 2019, o 10:44

Masakra jaki ty koalak jesteś poszkodowany, wszyscy się bezpodstawnie czepiają i cię szkalujo, no urzekła mnie twoja smutna historia :głupek: :hahaha:
00Jor

Re: Gdzie się podziały pogony?

Nieprzeczytany postprzez lizard » 30 maja 2019, o 14:12

siedestyluje napisał(a):A co takiego złego napisałem? Po prostu nie wierzę, że na sam koniec jak jeszcze dolny trzyma nie pogarsza się wam jakość. Mogę?

Pozdr. Paweł.

Oczywiście, że możesz. A kto Ci zabroni na tym forum... :smile: I korzystaj z tej możliwości do oporu. Bo na innym forum wyleciałbyś ponownie na pysk za notoryczne szerzenie herezji.
Tak, z innych for już dawno wyleciałem bo ośmieliłem się mieć inne zdanie niż powszechnie tam panujące. I jestem z tego dumny.

Gratuluję samozadowolenia... :świrek:
No i niech ta Twoja duma taka pozostanie, bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Ostatnio edytowano 31 maja 2019, o 08:08 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono post.
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 08:20

Skoro uważasz, że głoszę herezje to przecież Cię tu nikt nie ogranicza, tu nie daje się bana za odmienne zdanie, więc możesz mnie łatwo zdemaskować, obnażyć, ośmieszyć, na co czekasz???????? Do dzieła! Kilka lat tylko hejtujecie zamiast walczyć na argumenty.

Tak jestem dumny z siebie, że robię wszystko aby nasze hobby nie było tylko dla bogatych. Dziękuję Leszku!
I Pamiętaj! Rektyfikacja to fizyka a chemia tylko troszkę.
Pozdr. Paweł.

ps. Nie cieszysz się, że jest forum na którym można dążyć do doskonałości bez wydawania pieniędzy na bajery?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez mario1133 » 31 maja 2019, o 08:29

Od kad czytam to forum to tylko Ty trolujesz hejtujesz i zmieniasz zdania a nawet zmieniłeś ostatnio swoja metode. Oczywiscie po tym jak Ci koledzy przetłumaczyli i udowodnili Twoje matactwa .
mario1133

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 maja 2019, o 09:01

Troll - pokemon, który atakuje fora internetowe.
Pozdr. Paweł.

ps. Nie moja wina, że na zmywakach i bez złomu przy kolumnie wychodzi nie do odróżnienia.
A! i na termometrze za 10 zł.
siedestyluje

Powrót do Wirtualna knajpa