Czytaliście to?

Jak masz dylemat w jakim dziale poruszyć problem lub zadać pytanie to pisz tu.

Czytaliście to?

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 mar 2019, o 09:49

PETER29 napisał(a):Zmywaki są o wiele tańsze jednak urobek ze sprężyn jest o niebo lepszy niż ten ze zmywaków. Zainwestuj raz a dobrze. To inwestycja która się opłaca
To niedawno napisał użytkownik, który jest na forach od 2011r! MASAKRA! Takie rzeczy tylko na czarnym.

Ktoś tam próbuje obalić ten powszechnie panujący tam mit, ale bardzo nieudolnie:
lesgo58 napisał(a):Może wtrącę swoje 5 groszy. Różnica jest i... jej nie ma. Wszystko zależy od... No właśnie od czego?
Ano od odpowiedniego podejścia do tematu.
Jeśli ułożymy poprawnie zmywaki i adekwatnie do tego poprowadzimy proces to gwarantuję, że przeciętny zjadacz chleba nie wychwyci żadnej różnicy w urobku.
Sprężynki mają tę przewagę nad zmywakami, że więcej wybaczają jak i to że łatwiej je ułożyć w kolumnie. Ogólnie są bardziej komfortowe w użyciu.
Tak więc co do rywalizacji między zmywakami i sprężynkami. Można spieprzyć rektyfikację pracując na sprężynkach jak i zrobić lux urobek pracując na zmywakach.

Chwała Ci za to Leszku, widać, że czytasz siedestyluje.pl, ale:
1. Skąd Ci przyszło do głowy, że przeciętny zjadacz chleba nie odróżni????????///////// Założę się że i nikt nie odróżni.
2. Skąd Ci przeszło do głowy, że sprężynki są bardziej komfortowe w użyciu?????????????/// Moim zdaniem wręcz odwrotnie bo zmywaki przynajmniej samoczynnie nie siadają i kolumna jest leciutka.
3. Co to znaczy poprawnie ułożyć?????????????? To jakaś trudność dosunąć zmywak do zmywaka i lekko postukać w każdy?

Jak macie tak pomagać zmywakom to lepiej wcale.....
ZALOBIK napisał(a):Dość kategoryczna ocena, pewnie poparta bogatym doświadczeniem. Moje jest jednak takie, że przy właściwym ułożeniu zmywaków i prawidłowo przeprowadzonych dwóch procesach różnica nie jest aż tak duża.

Nigdy ale to nigdy nie tnę zmywaków do ułożenia bo nie ma takiej potrzeby. Nie rozumiem dlaczego uważacie to za problem.....
Co to znaczy nie jest tak duża????????????????????//// Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy organoleptycznej i jest to łatwe do udowodnienia.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Re: Czytaliście to?

Nieprzeczytany postprzez tabikgo » 24 mar 2019, o 11:08

Pawle, podaj link.

Piotr.
tabikgo

Nieprzeczytany postprzez lizard » 24 mar 2019, o 13:14

Koalak brawo :brawa:
Widać, że Kurski jest Twoim nauczycielem. A TVP Twoją świątynią w nauce jak posługiwać się demagogią i populizmem... wyrywając zdania z kontekstu. I popierając to wyimaginowanymi dowodami... :brawa:
3. Co to znaczy poprawnie ułożyć?????????????? To jakaś trudność dosunąć zmywak do zmywaka i lekko postukać w każdy?

Oczywiście że trudno.
"...lekko postukać w każdy..." :smile: :smile: :hahaha:
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 25 mar 2019, o 09:01

Proszę bardzo, tu jest link do wypowiedzi: https://alkohole-domowe.com/forum/viewtopic.php?f=106&t=19894&view=unread#p201788
Możecie sobie sami sprawdzić czy wyrwałem zdania z kontekstu.

Leszku. Wstydz się! Zamiast odnieść się merytorycznie zrobiłeś obrzydliwą wycieczkę osobistą. Nawet nie wiem jak się mam do tego odnieść i po co... Napiszę tylko, że nie masz pojęcia jakie mam preferencje polityczne i co oglądam, ale nie kontynuuj tego proszę bo to nie przystoi.

Większość moich klientów sami sobie upychają zmywaki i nikt nie ma problemu z postukaniom w każdy a bynajmniej nikt mi nie zgłaszał bo to naprawdę nic skomplikowanego. Nie rozumiem jaką Ty widzisz w tym trudność.......Jak chcesz koniecznie zniechęcić naszych nowych kolegów hobbystów do zmywaków gt304 to wymyśl coś innego.
Osobiście jadę chyba już 4 rok na zmywakach i jest bajka, piję to samo co kiedyś na sprężynkach i nikt ze znajomych także się nie poznał.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 27 mar 2019, o 08:39

I jak tam Leszku..... nie masz nic do powiedzenia oprócz ataku personalnego? I bardzo dobrze! Znaczy, że trafiłem w punkt.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Powrót do Poczekalnia pytań / Inne sprawy.