Gala UFC w Moskwie

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Gala UFC w Moskwie

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 14 wrz 2018, o 12:50

Skoro mam coś powiedzieć to tak się zastanawiam, bo jutro jest gala UFC w Moskwie na której walczy nasz rodak, Janek Blachowicz, jak myślicie pokona Nikite Krylova?
I jak obstawiacie walkę roku, czyli starcie Conora Mcgregora z Khabibem Nurmagomedovem? Wiem, że do tej walki zostało kilka tygodni, ale jest to bardzo ciekawy temat.
W ogóle ktoś z Was interesuje się sportami walki? Ty Asus pamiętam jak mówiłeś, że coś ćwiczysz.

Mariusz
Ostatnio edytowano 14 wrz 2018, o 12:55 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielenie tematu.
Mariusz19029

Re: Gala UFC w Moskwie

Nieprzeczytany postprzez Asus » 14 wrz 2018, o 13:10

Ćwiczę ale ostatnio przestałem śledzić wyniki i formy zawodników jedynie co oglądam to ksw ale wiadomo tam poziom jest marny paru tylko bardzo dobrych dobrych chłopaków tam jest reszta to celebryci albo tylko dobrzy zawodnicy .

Chodzi mi o to ze w UFC moze by sobie z 4-5 poradzilo
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 wrz 2018, o 13:15

Dzięki Mariusz, że przypomniałeś.
Gdzie będzie można obejrzeć galę?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 14 wrz 2018, o 13:46

W Polsacie sport extra, a walka Janka będzie tak myślę około godziny 23-24.
Asus napisał(a):Ćwiczę ale ostatnio przestałem śledzić wyniki

A co ćwiczysz? I w jakim mieście jak można wiedzieć.

Co do ksw to też oglądam. Masz rację, że poziom sportowy nie jest najwyższy, ale jak na europejskie warunki to i tak mają ciekawych zawodników, a poza tym cała otoczka, przedstawianie zawodników itd według mnie jest bardZo dobre.

W ufc myślę, że by sobie poradził Mamed w swoim najlepszym czasie, a z młodszych zawodników to widzę duży potencjał w Narkunie, Kleberze i przede wszystkim w Gamrocie. On jestem pewien, że by sobie w ufc poradził. No i ciekawe jak się Janikowski rozwinie.

Mariusz
Mariusz19029

Powrót do Wirtualna knajpa