Nie piszcie juz z tym kretynem

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Nie piszcie juz z tym kretynem

Nieprzeczytany postprzez Asus » 3 wrz 2018, o 15:46

Nie piszcie juz z tym kretynem bo z nim sie nie da dyskutować ten baran nawet nie umie odpisać na zadane pytanie bo go nie rozumie.
To co tlumanie pewnie Mariuszowi wyszło nie do uwierzenia co ze jeszcze nie spróbował

Taki pafcio jesteś zajebisty a nawet nie umiesz policzyć jaki masz uzysk chociaz nie jeden Co go wyliczył .
Szkoda mi Tylko Twojej rodziny ze maja takiego barana i oszusta .
Asus

Re: Nie piszcie juz z tym kretynem

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 4 wrz 2018, o 09:31

arcii111 napisał(a):Tu trzeba dać na luz, cisnąć bekę dobrze się bawić i traktować forum z przymrużeniem oka. Mój przyjaciel wymyśla glupoty by posty szły karuzela się kręci i zabawa trwa.

Więcej luzu Asus. Za bardzo się spinasz...

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 09:55

Po prostu sie wqrzam że dałem sie sprowadzić do jego poziomu
Próbujesz cos gląbowi wytlumaczyc on troluje i w końcu nie wytrzymujesz
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 10:06

Rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa, odbywa się sama i wystarczy tylko jej nie przeszkadzać.
Nie moja wina, że latacie po absolut w kosmos jak jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy znajomość fizyki, podstawowej fizyki.
Niech wam żal dupsko ściska, a wiem, że ściska skoro taka nienawiść jest w was i już idą nawet ataki na moją rodzinę. ŻENADA! asus, już niżej się stoczyć chyba nie mogłeś.

Paweł.

ps. Gdzie te tłumy niby oszukanych klientów????????????????//// Na forum siedestyluje.pl nie ma cenzury ani akceptacji postów, ba nawet można pisać bez rejestracji jako gość i post wyświetli się natychmiast. Na allegro też nie ma ani jednego negatywa, więć?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 4 wrz 2018, o 10:13

A na Allegro sprzedajesz kolumny, czy swoją durnowatą instrukcję OPWS/SNP, nieuku ? :cwaniak:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 10:37

Cały czas kolumna jest wystawiona na licytację.

Paweł.

ps. Sam jesteś nieukiem, nie wiedziałeś nawet co to flegma i skąd się ją pobiera.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 11:47

To Ty chciałeś uzyskać flegme bez glowicy z tego co pamiętam
To Ty ciagle nie przyznajesz sie do napisanych słów
To Ty nie wiedziałeś o azeotropie lesgo Cie musiał uczyć
To Ty ciagle chwalimy sie spreparowana probka
Jełopie

Wolność słowa jest tutaj tylko dlatego żebyś mógł z kimś pisać i sie ośmieszać bo dobrze wiesz ze bez nas forum nie bedzie a Sory bedzie idiota admin i idiota siedestyluje
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 12:15

Co ty bredzisz! Już chyba nienawiść ci mózg całkiem zlasowała.
To ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem i to ty zawsze zinterpretuje po swojemu.
Nigdy nie byłeś moim klientem i nie masz pojęcia jak ich uczę i jak z nimi rozmawiam.

Żadna próbka nie była spreparowana.
Każdy kto zna się na fizyce, lub mi zaufa może mieć absolucik na zwykłym LM i zmywakach. Mariusz coś o tym wie, bo tylko on jeden z moich adwersarzy był na tyle w porządku, że sprawdził metodę OPWS, ty nawet nie masz pojęcia o czym piszę.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 4 wrz 2018, o 12:48

Asus napisał(a):Po prostu sie wqrzam że dałem sie sprowadzić do jego poziomu

Skoro tak czujesz to spróbuj wrócić na normalny poziom.
Asus napisał(a):Próbujesz cos gląbowi wytlumaczyc on troluje i w końcu nie wytrzymujesz

Spróbuj jednak traktować to wszystko z dystansem. Paweł wbrew pozorom wie więcej niż może się komuś wydawać. Po prostu jak to Aronia trafnie kiedyś określił, każdy musi się czymś wyróżnić....
Dlatego wyzywanie go w każdym poście przez Ciebie nic nie da, nakręcasz tylko spiralę nienawiści, a poza tym jak mu nawrzucasz to chyba nie powinieneś liczyć na to, że Ci normalnie odpisze, a jedynie sam sobie wystawiasz opinie.
Nie bronię Pawła, nie chcę też żebyś odczuł, że Ciebie atakuje, ale pomyślałem, że może warto Ci powiedzieć, żebyś trochę się wyluzował, bo coraz bardziej się nakręcasz ;)

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 14:26

Ja myślę zo on za duzo nie wie jedynie co on wie to jak prowadzić proces oraz jak zrobic kolumnę
Zauważ ze jak ktoś mu zada jakieś pytanie z fizyki to albo odpowiada ze gowna ma atomy sie nie dzieli lub zna fizykę ale podstawowa.
Jego trzeba bylo nawet uczyć co to azeotrop
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 14:45

Pokaż oszczerco gdzie mnie uczyłeś tego azeotropu. Czekam.

Paweł.

ps. Mariusz. Nic ci się nie pomieszało? Masz mnie atakować! Słyszsz? Ma być, że ja się na niczym nie znam, bo przecież jak bym się znał to budowałbym złom do kolumn i polecał drogie sprężynki zamiast zmywaków 304. No i jeszcze sterowniki i drogie termometry.....

Co ja wam poradzę, że rektyfikacja jest taka prosta, wystarczy tylko umieć dobrze oddzielić syf od serca i absolucik gotowy, do tego nie potrzeba technologii z kosmosu tylko wiedza, która bierze się z praktyki i fizyki.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 15:23

No i widzicie ten głąb nawet czytać nie umie
Pisałem ze lizard Cie uczył a nie ja
Najpierw naucz sie czytać i dopiero kogoś oskarzaj
Bo dostałeś setki argumentów na to ze zawsze na forum uczyles zeby przedgon za drugim razem odbierać 30 min
Nawet Mariuszowi powiedziałes ze 45 min wystarczy
Jakbyś miał odrobine dobrej woli i nauczylbys sie czytać ze zrozumieniem to byłoby Ci łatwiej

W realu każdy ma Cie juz dość to do internetu przeniosles sie z twoimi chorymi madrosciami.
Nie umiesz sie pogodzić z tym ze wszyscy maja w dupie Twoje porady tyle w temacie
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 15:26

W takim razie oszczerco pokaż gdzie mnie lizad uczył. Czekam.

Paweł.

ps. Dawno, zanim to forum jeszcze powstało wiedziałem, że mocniejszego destylatu niż robimy zrobić się nie da i że jest granica równowagi para ciesz.
A dowiedziałem się tego z Wiki.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 4 wrz 2018, o 15:29

Asus napisał(a):Ja myślę zo on za duzo nie wie jedynie co on wie to jak prowadzić proces oraz jak zrobic kolumnę

Nawet jeżeli za dużo nie wie to nie znaczy, że trzeba go na siłę tego uczyć.

Paweł, wiem, że Ty byś chciał aby Cię atakować, ale ja nie widzę sensu. Jak będę miał dzień w którym będę chciał się posprzeczac to napiszę i wtedy się poatakujemy.

Co do sprzętów, buforów itd. Może i masz rację, może trzeba podejść do tego z innej strony. Np. Wczoraj bolało mnie i moją żonę gardło, w weekend trochę się przeziebilismy. Akurat miałem pod ręką plukanke, więc nią natarlismy gardło. Gdybym robił na swoim sprzęcie i swoją metodą to miałbym sam najlepszy spirytus, którego trochę szkoda do takich rzeczy, a tak miałem plukanke, której w ogóle mi nie było szkoda :D

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 15:38

Płukanka to nie strata. Jeden może nacierać nią gardło, drugi daje do nalewek, trzeci zaprawia, czwarty teściowej, piąty traktuje jako surówkę, szusty jak chce może jej nie odbierać wcale, siódmy ect......
Nawet jak ktoś robi innymi sposobami to warto wziąć płukankę, bo to piękna sprawa. Nigdy nie jest tak że ciach i od razu idzie ambrozja, zawsze musi być do małe przejście z przedgonu do serca i płukanka bierze to na siebie.

Tak tak wiem, nie ja wymyśliłem płukankę, wymyślili ją ci, którzy się z niej wyśmiewali i szydzili, że ja ją stosuję.

Niech żyje płukanka! Pozdr. Paweł.

ps. Im dłużej się kropelkuje przedgon tym płukanka lepsza.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 16:38

Cieszę sie bardzo ze mogliśmy cie tego nauczyć ze im dluzej sie kropelkuje plukanka czystsza jeszcze rok temu nie dalbys sobie tego przetlumaczyc

Jeszcze 2 lata i bedziesz mówił ze nigdy nie mowiles ze bufor i olm jest nie potrzebny

Znany na forach jesteś z tego twoja inteligencja jest grubo poniżej dna i udowadniasz to każdym nowym dniem
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 4 wrz 2018, o 17:24

Przecież jak zrobiłem neutral w 2014r to ciebie tu na forum nawet nie było, to jak mnie niby nauczyłeś?
Przecież jak bym wtedy nie kropelkowal długo przedgonu to jak by powstał ten idealny destylat? Myślenie boli? Naprawdę uważasz że wtedy tego nie wiedziałem i zamiast zrobić poprawnie ukradłem próbkę z laboratorium i wysłałem do zbadania?????????????/////// Idz się leczyć chory z nienawiści człowieku.
Nie moja wina, że zamiast zapoznać się z fizyką nakupiłeś złomu do kolumny i teraz przeżyć nie możesz, że nie masz wcale lepiej.
Słuchaj się nadal Lesgo i wynalazców w kosmosu.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 4 wrz 2018, o 17:59

Kto sie zna na fizyce moze się domyślić jak uzyskales neutrala
No i co z tego trolu ze mnie na forum nie bylo ty umiesz czytać jak tak to powiedz mi gdzie ja napisałem ze od 4 lat Cie uczę?

A tak wgl ta poszukaj sobie jak pisałeś 3 lata temu ze po 30 min nie masz juz ani jednego przedgonu
Ciesz sie ze arci i mariusz zrobili dla Ciebie badania bo byś dale twierdził ze po 30 min masz absolucik i 0.5l plukanki
A najlepszym dowodem na to co pisze to jest temat jak box uczyles robić lux neutral tam jest wszystko jak pięknie wtedy uczyles.

A teraz jak masz jaja trolu zafajdany to usuń moje konto
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 5 wrz 2018, o 07:51

Uważasz, że danie bana to akt odwagi i trzeba mieć jaja?????????????//////// Naprawdę? :yyyy: NIe do uwie rze nia!
Ja uważam, że wręcz odwrotnie, że tylko śmierdzące tchórze dają bany.
Człowiek, który ma jaja potrafi się obronić przed trollami na argumenty, a poza tym gdzie ja bym znalazł takiego drugiego chłopca do bicia?
Kto pisze prawdę nie musi się niczego obawiać, bo prawda zawsze wygrywa.

Tak pisałem, ale jak byś umiał czytać wszystkie moje posty a nie tylko te, które ci pasują to być wiedział, że przedgony odbiera się na dwa razy i że jak odbierzesz przedgon to potem go już tam nie ma. Jak po razie to oczywiście, że ten, który ma inną temperaturę wrzenia to jeszcze zostanie. To oczywiste dla myślących.
Dopiero po drugim razie jak się odbierze, nawet w te nieszczęsne 30 min co do których żeście się tak uparli to też wyszła Mariuszowi w teście lepsza od Stumbras/Stock/Soplica.
siedestyluje napisał(a):Linki: Mariusz - w szoku po OPWS: viewtopic.php?f=19&t=677&p=15898#p15872
Mariusz - klika osób piło: viewtopic.php?f=7&t=677&p=17338#p17333
A tu opinia/gust Asusa viewtopic.php?f=7&t=677&start=300#p16606
A tu jak Asusowi wódka czystsza jak sklepowa po dwóch dniach nagle zaczęła śmierdzieć: viewtopic.php?f=7&t=677&p=17338#p17346 mysz nasrała?
Pozdr. Paweł.

Pozdr. Guru.

ps. Popisuj się nadal buractwem i obrażaj, mi to nie przeszkadza.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 5 wrz 2018, o 09:36

Ewolucja geniuszu mojego przyjaciela.
2012 rok jest przekonany że zbudował super wieszak a spirytus kapiący w domu ma 98%( za żałosny brak wiedzy niestety zostaje brutalnie sprowadzony na ziemię). I nici z posiadania wlasnej konstrukcji duma zostaje urażona. Punkt zalania nie odnaleziony.
2014 rok utrzymuje, że ma neutral z metody OPWS w której odbiór przedgonu wraz ze stabilizacją trwa 30 minut. Płukanka ma 0.2/ 0.5 /0.7l nie ustalono.Radius i bractwo z czarnego sceptycznie ale gratulują wyniku
2015-2017 w swojej próżności obraża wszystkich że tańcują z kolumną 2h czepiają złom wklejając sfabrykowaną kartkę na lewo i prawo.
2016 rok po moich badaniach płukanka powiększa sie do 1l Posty na forum zostaja zmieniane przenoszene wszystko by ukryć fakt oszustwa.
2017 rok badania Mariusza druga część plukanki jest zanieczyszczona. Kłamstwo OPWS zostaje udokumentowane. Mit pada a geniusz wymyśla nową nazwę SNP
2018 odwracanie kota ogonem w swoim geniuszu mój przyjaciel stwierdza że nikt go nie rozumie i szybki odbiór przedgonu dotyczy nastawu. A on sam wydaje PORADNIK do instrukcji w zależności od tego co chcemy otrzymać. Przyznaje się że na neutral gapi się w kolumnę jak szpak w pizdę 2GIDZINY!!!!. Sam obalił tym poradnikiem jakość i szybkość OPWS/SNP.Tym samym przyznając się do sfabrykowania zielonej kartki.
A wszystko to z próżności chce w tym świecie domowej rektyfikacji mieć coś swojego: kolumna nie wyszlo, OPWS/SNP klapa. Ma tylko swoje forum i kompleks niższości. Nie pozostaje nic innego jak spawać Aabratki.
arcii111

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 5 wrz 2018, o 10:06

Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to tylko do mnie należało zadzwonić po zakupie jak coś partaczyłeś i byś tę ewolucję miał podaną na tacy.
Ale nie, ty wolisz słuchać lesgo, który do dziś nie ewaluował i tzw. pierwszą setkę odbiera potem. Proszę najnowszy wpis: https://alkohole-domowe.com/forum/post1 ... ml#p187801 O zgrozo! To dopiero trzeba mieć pojęcie o rektyfikacji aby na wstępie nie wypluć najgorszego syfu tylko mielić w kolumnie i dopiero po stabilizacji wypluć. Maskara! Qurwa tam nawet nikt na to uwagi nie zwrócił. Ciekawe czemu......

Ty instrukcją podtarłeś sobie dupę, ty wiesz "lepiej" i kupiłeś ode mnie tylko z oszczędności na kasie. Pociąłeś poprawnie wykonamy sprzęt i naczepiałeś złomu zamiast pouczyć się fizyki, lub mi zaufać. I jeszcze na mnie plujesz bezczelnie.
Popatrz jak np Tabik wszystko opanował momentalnie, robi OPWS i wychodzi cacuszko (piłem) jeden może a drugi nie?
Poczekaj aż Mariusz spróbuje i oceni z najnowszego testu to zobaczysz jak się tańczy......

Qurwa, niech nie kupują ode mnie osoby, króre mi nie ufają. Proszę! Nie potrzebuje klientów z kosmosu bo rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa i odbywa się sama, a sprzęt od lat mamy już doskonały, liczy się technika a nie technologia, bo technologia praw fizyki nie oszuka.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 5 wrz 2018, o 14:01

siedestyluje napisał(a):Uważasz, że danie bana to akt odwagi i trzeba mieć jaja?????????????//////// Naprawdę? :yyyy: NIe do uwie rze nia!
Ja uważam, że wręcz odwrotnie, że tylko śmierdzące tchórze dają bany.

Ja pierdole jaki TY qrwa tępy jestes czy Ty nie widzisz ze Ja Cie o to prosze??

siedestyluje napisał(a):Człowiek, który ma jaja potrafi się obronić przed trollami na argumenty, a poza tym gdzie ja bym znalazł takiego drugiego chłopca do bicia?
Kto pisze prawdę nie musi się niczego obawiać, bo prawda zawsze wygrywa.
Pozdr. Paweł.

pokaż chociaz jeden post gdzie mnie zbiłes bo na razie wszyscy widzą ze to ja Cie czegos nauczyłem
i podaj chociaz jeden argument w który Ty podałes odnosnie rektyfikacji fizyki itp bo narazie to dostajesz od nas argumenty w którym Ci udowadniamy co pisałes jeszcze 2 lata temu oraz jak uczyłes

siedestyluje napisał(a):Tak pisałem, ale jak byś umiał czytać wszystkie moje posty a nie tylko te, które ci pasują to być wiedział, że przedgony odbiera się na dwa razy i że jak odbierzesz przedgon to potem go już tam nie ma. Jak po razie to oczywiście, że ten, który ma inną temperaturę wrzenia to jeszcze zostanie..

Ależ pafcio ja bardzo dobrze umiem cztać dlatego sie z Ciebie nabijam bo dobrze wiem i pamietam co zawsze pisałes
a teraz pokaz mi argument skoro tak bardzo sie na nie powołujesz jak zmienic temp wrzenia danej cieczy ( bo ja tylko wiem ze temp wrzenia cieczy moze sie zmienic pry innym Cisnieniu)

siedestyluje napisał(a):Ale nie, ty wolisz słuchać lesgo, który do dziś nie ewaluował i tzw. pierwszą setkę odbiera potem. Proszę najnowszy wpis: https://alkohole-domowe.com/forum/post1 ... ml#p187801 O zgrozo! To dopiero trzeba mieć pojęcie o rektyfikacji aby na wstępie nie wypluć najgorszego syfu tylko mielić w kolumnie i dopiero po stabilizacji wypluć. Maskara! Qurwa tam nawet nikt na to uwagi nie zwrócił. Ciekawe czemu......

Paweł.

a teraz prosze mi to wytłumaczyc merytorycznie i argumentami jak to mozliwe ze syf z gory kolumny dostanie sie na dół skoro kolumna cały czas jest właczona?? czyzbys nie wiedział co sie dzieje w kolumnie??? :cwaniak:

siedestyluje napisał(a):Popatrz jak np Tabik wszystko opanował momentalnie, robi OPWS i wychodzi cacuszko (piłem) jeden może a drugi nie?
Paweł.

tak??? pokaz badania?? bo kazdy wie ze Twoja organoleptyka nie istnieje :) wiem bo sprawdzalismy tą samą próbke:) tak wiec BADANIA NA STÓŁ
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 5 wrz 2018, o 15:07

Czytaj uważnie. Napisałem że "że ten, który ma inną temperaturę wrzenia to jeszcze zostanie"
Badania wyszły nie do uwierzenia. Mogę i 100 razy zbadać a i tak powiesz, że ukradłem próbki z laboratorium.
Poproś ładnie to ci wytłumaczę dlaczego lesgo źle robi. Jak się będziesz rzucał to się nie dowiesz. i załóż do tego nowy temat oczywiście.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 5 wrz 2018, o 15:22

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :głupek: :głupek: :głupek: :głupek: :głupek: :ściana: :ściana: :ściana: :ściana: :ściana:
Asus

Powrót do Wirtualna knajpa