Zmiana czatu

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Zmiana czatu

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 21 sie 2018, o 14:41

Nie zasmiecajmy tematu Arciego. Chodziło mi o to, że może zmieniali czat, w sensie dodawali jakieś nowe opcje, wygląd itp...

Jakie forum powstało na fali oburzenia? Kiedy to w ogóle było?

Mariusz
Mariusz19029

Re: Zmiana czatu

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 sie 2018, o 16:04

Nie Mariusz. Wgrali nowy czat bo ktoś ważny najwidoczniej zbyt dużo napisał na poprzednim.
Mam dowody na to w postaci screenów na drugi dzień rano. Temat został wyczyszczony w kosmos.

To nowe forum powstało wtedy: http://domowe-alkohole-forum.pl/

Pozd r. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 21 sie 2018, o 16:13

To moze wklej te dowody bo jak nie to bedziesz podłym oszczerca
Asus

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 21 sie 2018, o 16:22

Burdel tu jest to jedziemy. Paru ziomków na czarnym coraz śmielej dawalo ognia JO ostatnie wpisy dotyczyły jego, forum, administrowania, sklepu cen itd ziomy chlali i jechali po nim. No to JO powiedział jutro robimy z tym porządek. I czat znikł a ziomki maja nowe forum. Czat na czarnym umiera wieje tam puchą nikt nie chleje nie żartuje.
Takie elytarne forum jak to 5 piszących ;)
arcii111

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 21 sie 2018, o 16:58

Bo mieli rację, to co Bury tam odpierdala to woła o pomstę, pamiętam jak jeszcze w 2011r założył temat o swoim sklepie by opinie mu wystawiać, no spoko, opinie się zaczęły pojawiać tylko, że negatywne, lub takie by uzupełnić/rozszerzyć asortyment, no to co zrobił "Okowita" ? Zaczął cisnąć ludziom na PW, sam dostałem chyba z dwie nieciekawe wiadomości od niego, a później już poszło w tylko gorszą stronę. Teraz Jan ma monopol na "prawdę" i tylko jego "prawda" jest tą właściwa, czy to odnośnie sklepu czy tak bardzo znienawidzonych przez niego "smartfonowców", bo przecież sam pewnie używa stacjonarnego telefonu na korbkę - hipokryzja level expert :kciuki:
No, ale forum w dużej mierze utrzymuje się dzięki niemu, także nie ma się co dziwić, że mu wolno więcej niż komukolwiek innemu - choć np. mnie osobiście strasznie to wkurwia, a jemu tam w dupę bez mydła włażą ;)
Co do reszty, spokój i nawet fajny klimat się trzymał, do czasu aż się pojawiło "kilku" nowych moderatorów bez pojęcia, co nie uznawali słów krytyki, a teraz, to ponad połowa aktywnych użytkowników nie ma pojęcia o czym pisze, ale ważne, że piszą i licznik rośnie.
Fakt faktem, jest tam mnóstwo wiedzy z której warto korzystać, ale lata świetności AD skończyły się jakieś 3-4 lata temu niestety.

A odnośnie nowych for założonych przez wkurwionych użytkowników AD, to poza domowymi-alkoholami, warto też wymienić forum franzmastera ( aabratek.com.pl ) ;)
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=As6IOAw5pHA - nowe hobby - sylwester 17/18
Metro 2033 Redux - polecam dobrą gierkę...
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 22 sie 2018, o 07:56

Asus napisał(a):To moze wklej te dowody bo jak nie to bedziesz podłym oszczerca

Ciebie nie oczerniam. Jak zainteresowani zarzucą mi, że kłamię to wtedy wkleję.
Widzisz, Arcii nawet potwierdził, widocznie też wtedy czytał na bieżąco. Takich jak to nie jeszcze nie widziałem żeby czat odinstalować bo ktoś tam napisał coś nie tak.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 22 sie 2018, o 08:15

MarTcziX napisał(a):No, ale forum w dużej mierze utrzymuje się dzięki niemu, także nie ma się co dziwić, że mu wolno więcej niż komukolwiek innemu - choć np. mnie osobiście strasznie to wkurwia, a jemu tam w dupę bez mydła włażą

Dlaczego utrzymuje się dzięki niemu? On opłaca serwery? I kto w ogóle założył to forum?

Mariusz
arcii111 napisał(a):Burdel tu jest to jedziemy. Paru ziomków na czarnym coraz śmielej dawalo ognia JO ostatnie wpisy dotyczyły jego, forum, administrowania, sklepu cen itd ziomy chlali i jechali po nim

Co dokładniej pisali?

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez Asus » 22 sie 2018, o 08:37

Ogólnie fora alkoholowe to pewnego rodzaju patologia
Wyśmiewane sie z nowych itp naskoczysz na jednego to zaraz reszta kolegów zaskakuje na Ciebie chociaż ze masz racje. Duzo przykładów jest na białym i czarnym forum
Asus

Nieprzeczytany postprzez lizard » 22 sie 2018, o 08:43

Sam to na własnej skórze przerabiałem. Ale to "...było dawno i nieprawda..." I już prawie zapomniałem.
lizard

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 22 sie 2018, o 08:46

Dokladnie nie pamiętam co pisali to już ponad pół roku ale czarę goryczy przelała chęć wklejania cen z jego sklepu i porównywania z innymi cenami. To narastało stopniowo.
arcii111

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 22 sie 2018, o 08:56

Heh, boi się konkurencji? :chytry:
Nigdy od niego nie kupowałem, ale z tego co pamiętam jak porownywalem z cenami z allegro to nie wypadal najkorzystniej...

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 22 sie 2018, o 12:06

Mariusz napisał(a):Dlaczego utrzymuje się dzięki niemu? On opłaca serwery? I kto w ogóle założył to forum?

No bo jakby nie patrzeć to duża część towaru który sprzedaje jest teraz sygnowana przez AD, także na pewno część zysku idzie na serwery.
Dla mnie to proste i nawet zrozumiałe o ile nie było by tak nachalnie reklamowane i co rusz wciskane produkty z tylko tego sklepu, był czas, że jak poleciłeś coś z innego sklepu, to Jan dość niemiłe PW wysyłał z pretensjami, które argumentował tym, że forum się utrzymuje ze sklepu.
Co do tego kto założył forum, to nic nie napiszę, nie wiem po prostu. Ja je zacząłem czytać dopiero jakoś pod koniec 2010r a powstało chyba z 2lata wcześniej.
Obrazek
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 23 sie 2018, o 07:59

Mariusz19029 napisał(a):Heh, boi się konkurencji? :chytry:
Nigdy od niego nie kupowałem, ale z tego co pamiętam jak porownywalem z cenami z allegro to nie wypadal najkorzystniej...
Mariusz

Bo na Allegro trzeba płacić prowizję jeszcze!

Pozdr. Paweł.

ps. Mnie to tylko zastanawia dlaczego Radius bierze w tym udział i sam nawet bany nakłada?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 23 sie 2018, o 08:17

Bo na czarnym wszyscy sa po jednych pieniadzach
Napisz do któregoś admina ze pierdole głupoty to najpierw wszyscy admini naskocza na Ciebie a później reszta tych niby znawców co sa ze 2 3 lata na forum sie madrza pisza w cholerę postów a w rzeczywistości gowno wiedza
Asus

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 23 sie 2018, o 12:22

Asus napisał(a):później reszta tych niby znawców co sa ze 2 3 lata na forum sie madrza pisza w cholerę postów a w rzeczywistości gowno wiedza

A wytknij im błąd, lub napisz coś nie po ich myśli, to TWA Cię zakracze byle by ich "prawda" była prawdziwsza od Twojej.
Obrazek
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 23 sie 2018, o 12:52

siedestyluje napisał(a): Mnie to tylko zastanawia dlaczego Radius bierze w tym udział i sam nawet bany nakłada?

W czym niby, kretynie biorę udział? :luta: Tobie nigdy nie dałem bana, a jeżeli już kogoś zbanowałem, to za próby nielegalnej reklamy lub chamstwo, a nie za poglądy :grymas:
Asus napisał(a):Bo na czarnym wszyscy sa po jednych pieniadzach

Asus, bardzo się mylisz w swoich poglądach :yyyy:
MarTcziX napisał(a):wytknij im błąd, lub napisz coś nie po ich myśli, to TWA Cię zakracze byle by ich "prawda" była prawdziwsza od Twojej.

MarTcziX, widocznie dawno nie zaglądałeś na czarne i nic nie napisałeś nie po "ich" myśli, skoro tak twierdzisz :grymas:

P.S.
Jak było naprawdę z czatem na "czarnym", nie wiecie, więc wszelkie dywagacje nijak się mają do rzeczywistości :spoko:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 23 sie 2018, o 12:57

Co to znaczy nielegalna reklama? :yyyy:
Np na siedsyluje.pl każdy może się reklamować i nie ma tu nielegalnej reklamy.

Nawet nie masz odwagi się przyznać, że to ty mi dałeś bana. Maskara! Co za tchórz śmierdzący.....
Dla mtx też inni dali bana a ty się schowasz za spódniczką?

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 23 sie 2018, o 13:04

siedestyluje napisał(a):Co to znaczy nielegalna reklama?

Domyśl się, ciemna maso :dobani:
siedestyluje napisał(a):Nawet nie masz odwagi się przyznać, że to ty mi dałeś bana.

Gdybym to ja dał ci bana, na pewno bym ci to powiedział prosto w oczy :luta: Prawdą natomiast jest (i napisałem ci o tym na tym forum), że o takowy wnioskowałem :spoko:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 23 sie 2018, o 13:13

Houdini napisał(a):MarTcziX, widocznie dawno nie zaglądałeś na czarne i nic nie napisałeś nie po "ich" myśli, skoro tak twierdzisz :grymas:

Po części się mylisz radius, dość często zaglądam i widzę co się tam dzieje, racja z tym, że nie piszę bo nie widzę najmniejszego sensu, tym bardziej jak czytam posty co poniektórych użytkowników z datą rejestracji 2016-2017 którym się wydaje, ze wszystkie rozumy pozjadali ;)

koalak napisał(a):Dla mtx też inni dali bana a ty się schowasz za spódniczką?

Koalak mam małą prośbę - nie wiesz kto mi tam dał bana, w zasadzie to sam nawet nie wiem/ nie pamiętam, więc nie siej fermentu i nie wycieraj sobie gęby przypadkiem mojego bana na AD - ok? ;)
Obrazek
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 23 sie 2018, o 13:24

Jak było naprawdę na czacie AD wesoło a teraz jak napisał jeden user,, wieje tu chujnią spadam"
arcii111

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 24 sie 2018, o 08:01

Radius. A czym się różni wnioskowanie o bana od danie bana?
Dożywotniego może dać tylko admin? Tak? Sam nie mogłeś? Jaka śkoda!

Reklamy nie muszę się domyślać, wiadomo jakie są tam układy. Jak nie jesteś w TWA nie masz szans aby cię ktoś tam zareklamował.

Pozdr. Paweł.

ps.
MarTcziX napisał(a):Koalak mam małą prośbę - nie wiesz kto mi tam dał bana, w zasadzie to sam nawet nie wiem/ nie pamiętam, więc nie siej fermentu i nie wycieraj sobie gęby przypadkiem mojego bana na AD - ok? ;)

Czopek! Radius co tak stoisz? Przytul go!
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 24 sie 2018, o 08:33

Co to jest TWA?

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 24 sie 2018, o 08:41

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lizard » 24 sie 2018, o 08:54

Mi się zacznna tutaj coraz bardziej podobać.
Admin sra ogniem i obraża wszystkich na lewo i prawo. Rzuca inwektywami i w ogóle ma ścisk dupy.
To jest to co tygryski lubią najbardziej... :świrek:
Masochizm level nine.
lizard

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 24 sie 2018, o 09:03

koalak - :cmok2: :świrek:
Houdini

Następna strona

Powrót do SCHOWEK