Aabratek z olx prosze o poradę

Kupię, sprzedam

Re: Aabratek z olx prosze o poradę

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 7 sie 2018, o 12:40

Napiszę jeszcze raz. Wszytko co praktyczne to ciebie nudzi. Nie ma jak to wywalić kasę w błoto.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez jwara99 » 7 sie 2018, o 20:16

Prawdą jest że na 4 zapytania o kolumny, ktore nie kosztują 1200 lecz 2500 odpowiedzial Pawel i Abratek sklep- reszta 0 odzewu chyba maja roboty a roboty :grymas:
jwara99

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 7 sie 2018, o 20:54

Ty mnie o coś pytałeś? Kiedy?
Jak chcesz informacje o terminie, cenie i co wchodzi w skład to zadzwoń. Musze się upewnić czy wiesz jak się do tego zabrać.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lizard » 8 sie 2018, o 06:41

Dobry marketing to podstawa... :kciuki: :brawa:
Zwłaszcza jak się ma klientów za idiotów...
lizard

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 sie 2018, o 08:02

Jak by tak było, że robię kogoś w bambuko to by dawno tu na forum o tym pisano, bo tu nie ma akceptacji postów i nawet można pisać jako gość.

Jeden Arcii bidulek zmanipulowany przez ciebie nie mógł sobie poradzić z moją kolumną, pociął ją, poprzerabiał, wywalił super wypełnienie czyli zmywaki 304 na których połek jest dwa razy tyle na zapas, wywalił termometry pokazujące dziesiętne bo naczytał się głupot na innych forach, że trzeba mierzyć setne, kupił sterownik bo sam nie umie obsłużyć, ect... a miał wszystko wykonane poprawnie i podane na tacy. Wystarczyło tylko dostosować się do kilku prostych wskazówek. No ale nie, on do nie nawet ani razu nie zadzwonił po zakupie.
Dlaczego np Tabik kupił i od razu wychodzi jemu absolucik? Dlaczego Mariusz mój "wróg" a wasz kumpel sprawdził metodę OPWS i od razu wyszła jemu lepsza jak Stumbras/Stock??????????????????????????//

Prawda jest taka, że ty nie możesz ścierpieć żeś kupił patyka za ok 30tyś i choćbyś się zes..ał nie robisz lepiej a na dodatek o połowę wolniej.
Dupę ci sciska i dlatego tu przychodzisz. Za grosz honoru nie masz.

Rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa, odbywa się sama i wystarczy jej tylko nie przeszkadzać.

Pozdr. Paweł.

ps. Nigdy nie nazwałem kogoś idiotą, sam kiedyś zaczynałem i wiem jak to jest, dlatego grzecznie i cierpliwie tłumaczę rektyfikację na zdrowy chłopski rozum.
Mi kiedyś nie było komu wytłumaczyć, szydzono ze mnie na czarnym forum i mieszano z błotem jak byłem zielony, a nigdy nikogo nie obrażałem.
Sam doszedłem do wszystkiego praktyką i fizyką. Zielona próbka (neutral) potwierdza, że to właściwa droga.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lizard » 8 sie 2018, o 08:07

:ziewa: :ziewa: :ziewa:

Że Tobie ta płyta jeszcze się nie zużyła...Zresztą pisanie bajek było zawsze Twoją domeną. W takim dużym poście nie ma ani jednej prawdy. To jest to co Ci najlepiej wychodzi... :smile:

P.S. Ale nic to ważne, żeby licznik bił.
lizard

Nieprzeczytany postprzez Asus » 8 sie 2018, o 08:55

A na Mariusza dlaczego nie nakazujesz przecież jakby odebrał tyle samo plukanki co Arci to tez by sie na normy nie załapał.
Dlaczego nie weźmiesz pod uwagę ze mariusz miał inna kolumnę inne wypełnienie i słabszy nastaw co Debilu nie piszesz o Tym bo Ci na rękę ?
Nawet jak by mariusz stabilizowal 45 min jak mu później napisałeś to i tak by to gowno dało

Ciesz sie ze nauczyliśmy Ciebie trochę rektyfikacji bo jakby nie ukazały sie wyniki arciego i Mariusza to byś dalej sie zapieral ze 30 min wystarczy do absolutu
Pamiętam jak sie z Leszkiem kluciles ze Ty w 30 min miałeś neutrala a on w 2 godz i z bajerami nie miał :)

tak wiec nie wiem po co sie jeszcze rzucasz INTERNET NIE ZAPOMINA :pojedynek:
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 sie 2018, o 09:06

1. OPWS mówi, że odbieramy poł litra płukanki na keg, Arcii to olał skoro odebrał mniej.
2. Wypełnienie nie ma się tu nic do rzeczy, połek w kolumnie mamy na zapas, to nie dzięki połkom jest jakość, połek wystarczy połowa.
3. Mariusz za krótko kropelkował, w instrukcji pisze. że 2-3 krople na sek, natomiast on uparł się tej poł godzi nie wiedzieć czemu...przecież mu zabroniłem po drugim razie tak krótko, mimo to, że mnie olał i się spieszył to był w szoku, że tak dobrze wyszło. Podlinkować?
Poł godz to się kropelkuje jak się robi po razie (surówkę) Kto ma dobrą wolę to łapie w mig a jak nie rozumie do mnie zadzwoni. Poczytaj: viewtopic.php?f=24&t=831&p=23574#p22720

To co merytoryczne odpowiedziałem. Osobiste wycieczki to żenada.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 8 sie 2018, o 09:13

Motasz sie jak gowno w betoniarce jeszcze nie dawno pisaleś ze pierwszej setki nie odbierał teraz ze za mało plukanki a przecież odebrał 100ml wiecej

Naprawdę pierdolnij sie w ten głupi łeb i trzymaj sie jednej wersji jak juz sciemniasz

Oczywiście ze Mariuszowi nie kazales odbierać 30 min ale dopiero zacząłeś mu zabraniać jak powiedział ze bedzie to badać zresztą napisałeś mi wyraźnie ze 45 min wystarczy to skąd teraz wzięło Ci sie 2 h?
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 sie 2018, o 09:24

Zacząłem jemu zabraniać jak powiedział, że ma zamiar kropelkować poł godz po drugim razie. To, że ma badać to było wiadomo od samego początku, jedyne co nie wiedziałem to to, że badanie będzie nic nie wnoszące bo bez podziału na klasy i bez szczegółowego opisu. No ale na taki pomysł aby wywalić kasę w błoto to tylko ty mogłeś wpaść. Jaka cena takie badanie, nic dziwnego.

To co pisze Arcii to jest jedna sprawa a jak robił to druga sprawa. Dla mnie oczywistym jest jest, że jak by robił zgodnie z OPWS to by otrzymał to co Mariusz. viewtopic.php?f=7&t=778&p=23586#p23586 i inni co mają odrobinę dobraj woli.

Popisuj się nadal chamstwem, internet tak jak pisałeś będzie pamiętał. Na innym forum byś dostał bana za takie teksty, ale gorszą karą będzie to, że niech inni czytają jak się zachowujesz i to nie zginie.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 8 sie 2018, o 09:49

Ale Ci żal zupę sciska ze mało szczegółowe badanie obalilo Twoje opws i Twoje 0.5l plukanki ja swój cel osiągnąłem po taniosci;) gdyby nie te badania dalej byś wmawial ludziom ze po 30 min maja lux

Przykro mi Pafcio ale zeby obalić Twoje opws nie trzeba żadnych badań zresztą sam juz z niego zrezygnowałem a to najlepszy dowód na to ze mam racje
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 sie 2018, o 10:06

Nic nikomu nie wmawiam, wszystko mam potwierdzone w praktyce, a że ty nie wierzysz to już nie moje zmartwienie, przyjedz to sprubujesz.

Masz ty szczęście, że Brzuchacz nie opublikował badania, bo by was wszystkich rozwaliło a przypomnę że dostał wraz z surówką, więc nie byłoby, że ukradłem próbkę z laboratorium i dostał też próbki od Tabika i innych.

Jak możesz porównywać badanie, które zrobił Aronia do tego co ty zleciłeś, u Aronii masz wszystko dokładnie opisane, a u ciebie czy tylko nadaje się do picia.
Zerknij sobie ile pracy w to włożył.

Pozdr. Paweł.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » wczoraj, o 19:40

siedestyluje napisał(a):Na PW pewnie masz zawaloną skrzynkę.
Moim zdaniem ten kto dobrze robi ma dużo zamówień to raczej na pewno się sam nie będzie pchał z ofertą.

W temacie "dasz radę to jakoś wyjaśnić" wkleiles screen wiadomości od Admina (czyli od samego siebie) na którym widać, że masz 20 wiadomości. Widać, masz mało zamówień, bo już nawet ja mam bardziej zapchaną skrzynkę...

Mariusz
Mariusz19029

Poprzednia strona

Powrót do OGŁOSZENIA