Kosz.

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Re: OLM, OVM

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 13 cze 2019, o 12:22

nie ma w tobie za grosz dobrej woli
a moje pytanie zwiazane z tematem jest ale ty narazie tego nie dostrzegasz
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 cze 2019, o 12:32

Zadaj pytanie aby nie było głupie i związane z tematem a dobra wola się na pewno znajdzie, inaczej to jak.
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 13 cze 2019, o 12:36

Nie nie, Ja się bawił w to z Tobą nie będę;) Cieszę się że inni mają ciepliwość )

MIłego dnia życzę, czekam na dalszą emocjonującą lekturę:)
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 cze 2019, o 12:46

Chciałbym mieć dobrą wolę, ale jak bym odpowiedział na Twoje głupie pytanie to Radius od razu by doskoczył i walił mnie z kopa.
Pozdr. Paweł.

ps Informuje że nasze ostanie posty lecą do schowka by nie zaśmiecać tu tematu bo nie masz odrobimy dobrej woli aby zadać poprawnie pytanie.
siedestyluje

Re: Kosz.

Nieprzeczytany postprzez mario1133 » 13 cze 2019, o 14:04

Pytanie wcale nie jest głupie . Wystarczy znać moc wsadu i skorzystać z rybki destylacyjnej Ty taki guru nie znasz odp na tak proste pytanie wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd.
mario1133

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 cze 2019, o 14:30

Sam jesteś jak ten wstyd.
- Po pierwsze nie wiadomo jak się wsad wychodził i jaką ma ostatecznie moc, różnie z tym bywa u niektórych.
- Po drugie nie wiadomo ile termometr kłamie. Dlatego całkowicie olewam termometr w kegu, uważam, że jest bezużyteczny a wręcz szkodliwy (jak kłamie)
- A nawet zależy to od umiejscowienia termometru w kegu (niżej chłodniej, wyżej cieplej)
Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 13 cze 2019, o 15:13

Ja pierdole ale błazenada, co ty Paweł odpierdalasz???

siedestyluje napisał(a):- Po pierwsze nie wiadomo jak się wsad wychodził i jaką ma ostatecznie moc, różnie z tym bywa u niektórych.

Jak kurwa nie wiadomo jak się nastaw wychodził? Podobno u ciebie zawsze wychodzi, teraz już nie wiadomo czy przerobiło OMFG :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: a od dawana się mówi żeby używać takiego urządzenia jak cukromierz, wiesz co to jest i jak go używać?

siedestyluje napisał(a):- Po drugie nie wiadomo ile termometr kłamie. Dlatego całkowicie olewam termometr w kegu, uważam, że jest bezużyteczny a wręcz szkodliwy (jak kłamie)

Nawet jak kłamie o 2 stopnie to różnica procentowa nie jest taka duża, możesz odpowiedzieć na zadane pytanie. Jeśli potrafisz oczywiście.

siedestyluje napisał(a):- A nawet zależy to od umiejscowienia termometru w kegu (niżej chłodniej, wyżej cieplej)

Ja pierdole ale brednia, niżej chłodniej wyżej cieplej. To wsad ci się nie gotuje i się nie miesza??? Kurwa Paweł czy ty się z choinki urwałeś. Mogę się zgodzić że jest różnica między pomiarem par a cieczy ale nie że wyżej cieplej, chyba że grzałkę masz zamontowaną od góry.

PS
Czy do kega 100 wlewasz taki nastaw 30/70???

box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez mario1133 » 13 cze 2019, o 16:07

A nie mówiłem ze wstyd :cwaniak:
Co do umiejscowienia termometrow miałem na samej górze kega czyli mierzylo opary później przeniosłem termometr w ciecz i żadnej różnicy nie bylo ale wtedy korzystałem z taniego termometru nie wiem jakby teraz na sterowniku pokazywało
mario1133

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 13 cze 2019, o 17:14

jak już jesteśmy w koszu to możemy sobie pisać bzdurki. To Paweł jak na początku będę miał 90 w kegu to w tej temperaturze wychodzą razem przedgony gon i pogodny?
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 cze 2019, o 17:31

Boxer, zachowuj sie ładnie a nie piszesz jak ostatni ham, co to o Tobie świadczy? Ja piszę normalnie to i Ty możesz.
- To, że mi nastaw wychodzi to nie znaczy, że każdemu także, skąd mam mieć pojęcie co młody psotnik wyprodukował w beczce?
A i mi nawet raz pójdzie litr mniej a raz litr więcej, i co wtedy? Jak mocny miałem nastaw widzę dopiero po uzysku.
- Termometr nie może kłamać nawet poł stopnia a dwa stopnie to kosmos już.
Różnica pomiędzy parą a cieczą jest minimalna, tu masz rację, dlatego wspawuję w parę. Chodziło mi o to, że jak ktoś ma w cieczy to nie wiem w którym miejscu. Jak wspawa za wysoko to nie będzie ciecz sięgać, jak wspawa za nisko to będzie przekłamywał.

Młodypsotnik. Znów pytanie głupie. Sprawdz sobie tabelę lotności i się dowiesz. W skład przedgonów wchodzą różne syfy.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez młodypsotnik » 13 cze 2019, o 17:58

Oj niema w Panu dobrej woli :p
młodypsotnik

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 13 cze 2019, o 18:27

siedestyluje napisał(a):- To, że mi nastaw wychodzi to nie znaczy, że każdemu także, skąd mam mieć pojęcie co młody psotnik wyprodukował w beczce?
A i mi nawet raz pójdzie litr mniej a raz litr więcej, i co wtedy? Jak mocny miałem nastaw widzę dopiero po uzysku.

A widzisz to dużo zmienia, bo jak ci poszło litr mniej to znaczy że kłamiesz że nastaw zawsze przerabia i kłamiesz że zawsze masz 17l serca. Do tego u ciebie kłania się brak podstawowej wiedzy, nie potrafisz się posługiwać cukromierzem i gotujesz nastawy nie przerobione do końca.

siedestyluje napisał(a):Chodziło mi o to, że jak ktoś ma w cieczy to nie wiem w którym miejscu. Jak wspawa za wysoko to nie będzie ciecz sięgać, jak wspawa za nisko to będzie przekłamywał.

Jak nie wiedziałeś gdzie port wspawać to mogłeś zapytać, byśmy podpowiedzieli. Wystarczy od góry wspawać długi port tak aby sięgał 5 cm nad grzałkę. Możesz sobie wtedy swobodnie przesuwać sondę po całej długości zbiornika. Wtedy byś zobaczył jak się temp rozkłada.

I ponawiam swoje pytanie: :
boxer1981228 napisał(a):PS
Czy do kega 100 wlewasz taki nastaw 30/70???

box

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 cze 2019, o 07:45

Sam jesteś jak ten kłamiesz. 8L z kega to bardzo dobry wynik, Ty możesz tylko o takim pomarzyć. :lol:
Cukromierza nie potrafię używać i nie kręci mnie to wcale, normalnie przerasta mnie zanurzanie spławika, który i tak przekłamuje, ale za to wystarczy, że posmakuję nastawu i wiem czy jest dobrze wychodzony.

Bu ha ha ha :lol: A czym się różni przesuwany port poza upierdliwym przesuwaniem od tego umieszczonego w parze????? :głupek: Jak to dobrze, że się Ciebie nie pytałem jak zrobić :pmidor:

Tak, idzie zawsze by Kodi.

Pozdr. Paweł.

ps. Młodypsotniku. To nie ma się nic wspólnego z dobrą wolą. Jak nie potrafisz zadać mądrze pytanie to może po prostu napisz o co Ci chodzi.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do SCHOWEK