Inne sprawy/ usuniecie konta

Jak masz dylemat w jakim dziale poruszyć problem lub zadać pytanie to pisz tu.

Inne sprawy/ usuniecie konta

Nieprzeczytany postprzez solohan » 9 sty 2017, o 18:24

Poproszę o usuniecie mojego konta z tego forum.
Powody?
Prosze bardzo: zaśmiecanie tematów postami wygodnymi tylko dla "ojca załorzyciela", brak odpowiedzi na zadane pytania, wymijające odpowiedzi, lub całkowice nie związane z tematem postu lub pytaniem. Kasowanie postów niewygodnych załozycielowi, ignorowanie zapytań, pisanie w kólko o jednym i tym samym nie mając pojęcia o dziłaniu pewnych elementów w konstrukcji komumny, lub świadome pomijanie w wygodzie pracy tych elementów w kolumnie. Nie musisz ich montować, ale też nie mów ze nie pomagają w wygodniejszej pracy koro z nih nie korzystałeś lub korzystałeś jak byly w fazie pototypu kiedy wszyskot nie bylo dopracowanie jeszcze. Na sąsiednich forach na którycj ponoć nie masz wstepu :yyyy: , jakoś nikt nie skalpuje nikogo kto chce kolumne prostą- nie ma problemu, chce dołozyc i miec coś wiecej to doradzą- ovm, olm, bufor, zmywaki lub sprężynki. Nikt na siłe nikogo nie zmusza, poczytaj, to są tylko dobrowolne opinie kilku, kilkunstu ludzi.
Niktnikogo nie szkaluje ze zrobil inna metodą. Dostaleś próbki do porówniania to wypiołeś sie że, nie bedziesz otwieral pliku w wynikami bo nie ufasz, ale wypić alkohole nieznajomego pochodzenia to już możesz :kciuki: . Każdy mógł odostać i otworzyć, ale Ty wszystkich posądzasz o zmowe przeciwko tobie, no trudno.
Usuń moje konto, bede chciał to sobie napsze posta jako gość i będę cie wielbil :drażni:
solohan

Re: Inne sprawy/ usuniecie konta

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 sty 2017, o 09:13

Nikt tu nie kwestionuje niczego, tu się po prostu dyskutuje, tu się ma inne zdanie. To, że się z Tobą nie zgadzam nie znaczy, że zamykam Ci usta.
Na tym forum nie znikają posty jak na innych i nie ma akceptacji, każdy może pisać co chce tak samo i ja mam prawo bronić swoich racji.
Co byś zrobił na moim miejscu, jak byś zrobił neutral na LM i prostą i szybką metodą? Czy namawiałbyś ludzi na bufory OLM i inne cuda?
Sory, ale mi moje przekonania nie pozwalają na to, a Ty jak nie potrafisz się z tym pogodzić to trudno.

Oczywiście prośbę Twoją spełniam.
Jak będziesz kiedyś w pobliżu to wpadnij na Absolucik. Nie mam Cię za wroga.
Pozdr. Pawel.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 10 sty 2017, o 10:32

:smile:
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 sty 2017, o 10:49

Z czego się śmiejesz?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Powrót do Poczekalnia pytań / Inne sprawy.