Kolumny miedziane.

Ogólnie o rektyfikacji, budowa sprzętu, rodzaje wypełnienia itp.

Re: Kolumny miedziane.

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 wrz 2016, o 11:45

Solohan. dziekuję za zwrócenie uwagi poprawnie to 0,58 L

Boxer. Nic nie obniżamy. Taki jak napisałem musi być w klasie luxneutral bo inaczej bym wyczuł, że jest z nim coś nie tak.
Jak byż pił to też byś tak miał.

Kupiłeś i szanuję Twój wybór, ale się z Tobą nie zgadzam, wcale nie zauwazyłem abym na zmywakach pił coś gorszego i mom zdaniem soręzynki nie są warte tyle kasy.

Nie ma potrzeby nikogo przepraszać bo moi klienci też piją Absolucik (ci co robię wg moich porad i zgodnie ze sztuką czyli na dwa razy)
Może kiedyś się spotkamy to sróbujesz co idzie na zmywakach i sam się przekonasz, że mam rację.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 14 wrz 2016, o 12:00

siedestyluje napisał(a):Boxer. Nic nie obniżamy. Taki jak napisałem musi być w klasie luxneutral bo inaczej bym wyczuł, że jest z nim coś nie tak.
Jak byż pił to też byś tak miał.

Możesz zrobić wydruk tego swojego ustnego chromatografu i zamieścić wyniki na forum? Paweł z całym szacunkiem ale nie pierdo... takich głupot że organoleptycznie rozróżniasz rodzaje spirytusów według polskich norm.

siedestyluje napisał(a):upiłeś i szanuję Twój wybór, ale się z Tobą nie zgadzam, wcale nie zauwazyłem abym na zmywakach pił coś gorszego i mom zdaniem soręzynki nie są warte tyle kasy.

A ja wręcz przeciwnie, po testach na twojej kolumnie zauważyłem że spirytus ze zmywaków jest ostrzejszy w smaku niż ten ze sprężynek. Moi testerzy również to potwierdzili.

siedestyluje napisał(a):Nie ma potrzeby nikogo przepraszać bo moi klienci też piją Absolucik (ci co robię wg moich porad i zgodnie ze sztuką czyli na dwa razy)

Zrobienie metodą na dwa razy a powiem więcej nawet na 3 nie gwarantuje że próbki będą zielone i dobrze o tym wiesz że jak operator dupa to choćby 5 razy rektyfikował to neutrala nie będzie. A jak byś mógł to pokaż mi jeden chromatograf ze sprawdzenia twojego spirytusu zmywakowego że jest luks/neutral, możesz? Bo jak nie masz to znowu wielka :dupa: .

siedestyluje napisał(a):Może kiedyś się spotkamy to sróbujesz co idzie na zmywakach i sam się przekonasz, że mam rację.

Już raz kiedyś próbowałem i znasz moją opinię. Myśle że to w zupełności wystarczy.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez Asus » 14 wrz 2016, o 12:02

Oj Ty bys nie wyczul uwierz mielismy jedna I ta sama probke I ona byla zasyfiona a Ty stwierdziles ze jest ok. Tak wiec Twoj zapach I smak jestdo dupy I nie kluc sie bo wiemy ze nie masz racji
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 wrz 2016, o 12:17

boxer1981228 napisał(a):A jak byś mógł to pokaż mi jeden chromatograf ze sprawdzenia twojego spirytusu zmywakowego że jest luks/neutral, możesz? Bo jak nie masz to znowu wielka :dupa:

Najpierw wyniki Brzuchacza.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 14 wrz 2016, o 12:18

Asus napisał(a):Oj Ty bys nie wyczul uwierz mielismy jedna I ta sama probke I ona byla zasyfiona a Ty stwierdziles ze jest ok. Tak wiec Twoj zapach I smak jestdo dupy I nie kluc sie bo wiemy ze nie masz racji

Podobnie było z próbką dla mnie i @Tanicukier. oboje dostaliśmy próbki z tej niby samej damy tylko że mnie powiedział że to neutral a Taniemu powiedział że to nie jego ale od jakiegoś klienta co robił pierwszy raz na aabratku. Przypadkiem sie zgadaliśmy o próbkach SD i wyszło jaki to chachment. Więc ja tam w jego żadne próbki nie wierzę bo juz nie raz udowodnił że jest oszust. Dla mnie wyznacznikiem są próbki jego klientów i moje, które zrobiłem z zatkanym nosem zgodnie z instrukcją dołączoną do kolumny. Bo jak widzisz, okazało się że neutrale zrobione przez Pawła były z innych nastawów i na innym sprzęcie a on sam na potwierdzenie swojej teorii nie ma żadnego dowodu/papierka tylko swoje puste słowa. Mam nadzieje że doczekamy się kiedyś na wyniki od brzuchacza choć już szczersze to w nie zwątpiłem.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 14 wrz 2016, o 12:20

siedestyluje napisał(a):Najpierw wyniki Brzuchacza.

No dawaj jak masz, co będziesz się w ciciubabkę bawił? Normalnie jak dziecko, mam ale nie dam.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 wrz 2016, o 12:22

Sam jesteś krętacz. Pisałeś na forum, że przysłełem Ci zwykły bimber potem jak Cię celowo oszukałem, że to tej damy co nautral to już było, że jak średnia sklepowa.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 14 wrz 2016, o 13:00

Nie kłam od razu Ci pisałem że to średniej jakości wódka sklepowa. Przynajmniej do kłamstw i krętactw sie zaczynasz przyznawać.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 15 wrz 2016, o 07:44

Nie kłamię, po tym jak Cię wkręciłem poprawiłeś swoją ocenę.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 15 wrz 2016, o 09:54

Wkręciłeś mnie? Od razu wyłapałem twoje kolejne oszustwo więc teraz nie odwracaj kota ogonem. A ja poproszę cytan na potwierdzenie gdzie napisałem że to bimber.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 15 wrz 2016, o 10:57

Wpisz w wyszukiwarkę to pełno wyskoczy.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 15 wrz 2016, o 11:16

siedestyluje napisał(a):Wpisz w wyszukiwarkę to pełno wyskoczy.

Pozostawiam to bez komentarza.

Box
boxer1981228

Poprzednia strona

Powrót do REKTYFIKACJA