Wyzywam cię na pojedynek

Ogólnie o rektyfikacji, budowa sprzętu, rodzaje wypełnienia itp.

Re: Wyzywam cię na pojedynek

Nieprzeczytany postprzez brzuchacz » 26 kwi 2016, o 22:29

siedestyluje napisał(a):Załatwiłem im badanie u Ciebie, przecież sam do tego namawiasz. Gdybym nie był kłamczuchem i oszustem to badań by nie było - tak czy nie?

Nie załatwiłeś, sam im zaoferowałem skoro nie chcesz skorzystać z oferty. Nie przypisuj sobie tej zasługi.
brzuchacz

Nieprzeczytany postprzez TaniCukier » 26 kwi 2016, o 22:32

Drogi Pawełku, musisz poczekać na swoją kolej, wszystko w swoim czasie.
Ja nigdzie nie uciekłem, poza tym już dawno Ci ją proponowałem, a teraz musisz zaczekać, przykro mi :)

Ps. W sumie to ja załatwiłem, bo wywołałem resztę, ale widzę że jakoś się nie pchają... Ale niech Wam będzie że to któryś z Was :P
TaniCukier

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 kwi 2016, o 22:42

@Brzuchacz. Wiem, że Ty sam zaoferowałeś i chwała Ci za to, jestem bardzo wdzięczny ale:
siedestyluje napisał(a):Gdybym nie był kłamczuchem i oszustem to badań by nie było - tak czy nie?

Mogę skorzystać z oferty i ja, tylko nie mam surówki.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 23 lip 2016, o 21:11

No to kiedy wreszcie doczekamy się wyników?
Różne brzuchacze, boxery, tanie cukry i inne popierdułki radiuski i leszcze z grudziądza tyle płakały o chromatogramy ze swoich buforów, srorów i innych obniżonych pierdów, a jak od kwietnia nic nie było tak nie ma :hahaha: Kiedy wreszcie będą te wasze spreparowane wyniki wielkich miszczów?
Leeeeszczzuuuu fiiiufiiu fiifiiuifiiiu gdzieś się schował, że tak ostatnio cicho na forum? :hahaha:
http://airgun-hunting.pl/viewtopic.php? ... 86#p132545 - moja obecna zabawka
Obrazek
http://airgun-hunting.pl/ - tu robimy prawdziwe zdjęcia!
Metro 2033 Redux - polecam dobrą gierkę...
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 24 lip 2016, o 03:09

Te MTX myślisz że przebadanie 40-50 szt próbek to jest takie "hop na babę będzie dziecko"? Gdzieś był jak te próbki były zbierane? Czemu swojej cwaniaku zasrany nie wysłałeś? Wiesz czemu? Nie wysłałeś bo masz śmiesznie cienkiego patyka i do tego jeszcze zardzewiały :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 24 lip 2016, o 14:04

:hahaha: :hahaha: Jebnij w stół, a nożyce się odezwą :hahaha:
http://airgun-hunting.pl/viewtopic.php? ... 86#p132545 - moja obecna zabawka
Obrazek
http://airgun-hunting.pl/ - tu robimy prawdziwe zdjęcia!
Metro 2033 Redux - polecam dobrą gierkę...
MarTcziX

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 24 lis 2016, o 09:34

Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem i rozumiem wszystko. Może ktoś nie ma czasu, może chromatograł ukradli, (sory) może wyniki zaszkodziłyby co niektórym, może się boisz, może trzeba jeszcze coś dosłać, ect...
Ale do qurwy nędzy jakieś wyjaśnienie chyba się nam należy, co????????????/////// Nie rozumiem takiej totalnej olewki, za kogo nas masz? Jacyś gówniarze wysłali Ci poróbki na badania? Sam przecież chciałeś, więc przestań w końcu nas olewać i przynajmniej napisz dlaczego nie ma wyników badań i jak długo jeszcze trzeba będzie czekać? Minęło już ponad pół roku to jakieś wyjaśnienie się chyba nam należy.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do REKTYFIKACJA