Bufor, czy warto?

Ogólnie o rektyfikacji, budowa sprzętu, rodzaje wypełnienia itp.

Re: Bufor, czy warto?

Nieprzeczytany postprzez King Crimson » 26 cze 2016, o 06:47

Kol. zimny
W dalszym ciągu - i robię to z przykrością - muszę podtrzymać moja opinię o brakach umiejętności w czytaniu i rozumieniu tego co się czyta. Wyciąganie wniosków z wyrwanych z kontekstu zdań świadczy tylko o Twojej kompletnej ignorancji.

P.S. Do admina i reszty z tego forum. Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie, że bufor nie powstał po to aby bić rekordy prędkości, czy też aby zdzierać z innych kasę, ale w zupełnie innym celu. A że przy okazji pozwala lepiej wykorzystać moc roboczą i jednocześnie przyśpieszyć odbiór - nawet o 1/3. Założenie na tym forum tematu o buforze to kompletna pomyłka.
King Crimson

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 07:24

Piszesz, że bufor nie powstał po to aby bić rekordy prędkości a w drugim zdaniu przyśpiesza odbiór o 1/3 - Ty czytasz to co piszesz?

Czy Ty rozumiesz, że kolumna pomieści tylko tyle flegmy ile jest w stanie? I Czy Ty rozumiesz, że tę flegmę można umieścić w kolumnie i bez bufora?
Czy Ty rozumiesz, że odcinek rury, który w kolumnie zajmuje bufor daje nam już moc spirytusu?
Czy masz bufor czy nie masz zawsze zwiększenie odbioru będzie kosztem RR, skup się, przedszkolak by to ogarnął szybciej.
Ktoś kto to rozumie ma osiągi lepsze niż Ty i to na sprzęcie duuuuuuuuuuużo tańszym od Twojego.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez King Crimson » 26 cze 2016, o 07:50

siedestyluje napisał(a):Piszesz, że bufor nie powstał po to aby bić rekordy prędkości a w drugim zdaniu przyśpiesza odbiór o 1/3 - Ty czytasz to co piszesz?

A czy Ty rozumiesz to co czytasz. Zwróć uwagę, że piszę iż bufor powstał w zupełnie innym celu. Pytanie - wiesz w jakim? Obawiam się, że nie.
Z kolei w drugim zdaniu napisałem, "...że przy okazji pozwala..." Kumasz różnicę?
Już raz Ci pisałem. Nie podejmuje się dyskusji w temacie, o którym ma się zerowe pojęcie.
King Crimson

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 08:10

Przy okazji to ja też mogę sobie pozwolić na większe tempo odbioru.
King Crimson napisał(a): Nie podejmuje się dyskusji w temacie, o którym ma się zerowe pojęcie.

Nareszcie się przyznałeś. Bo jak byś miał pojęcie to byś dawno ten odstojnik wywalił.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez King Crimson » 26 cze 2016, o 08:32

siedestyluje napisał(a):Przy okazji to ja też mogę sobie pozwolić na większe tempo odbioru.

To już wiemy od dawna i nawet wiemy dlaczego...

Aha - Jakbyś jeszcze był tak uprzejmy odpowiedzieć na poniższe pytanie, bo chyba Ci umkneło?
king Crimson napisał(a): ...Zwróć uwagę, że piszę iż bufor powstał w zupełnie innym celu. Pytanie - wiesz w jakim?...
King Crimson

Nieprzeczytany postprzez Asus » 26 cze 2016, o 08:34

Jako ze ja jestem sprawca zamieszania:) kolego Zimny juz pare razy potwierdziles swoja niewiedze wiec wiesz zamilcz. co do Kinga juz mnie uprzedzil;/;p Widzisz pawelku lekko Cie podpuscilem zebys moze zrozumial tez zalety:) moze i nieco niszczy ten RR cos sie go tak uparł ale zobacz boxer pisal ze odbierajac 65-70ml majac cały czas temp stabilna uzyskał klase neutral ( zobaczymy jaka Ty uzyskasz) wiesz dobrze Pawle ze Ty bys tego nie uzyskal przy takiej predkosci na Twoim sprzecie:) to jest jeden + bufora drugi to taki ze odbierajac te 45ml Boxer odbierałby do konca bez redukcji:) to jest 2 + bufora:) a reszte doczytaj sam:)
Pozdrawiam
Ps liczyłem ze Tabiko jeszcze mnie wysmieje ale chyba nie wbijał na forum to uniknał kompromitacji:)
Teraz pawle moze pomysl na spokojnie ze jednak jest potrzebny:) moze troche sobie rzycza za duzo za niego ale wiesz nowinki tyle kosztuja
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 08:52

king Crimson napisał(a): ...Zwróć uwagę, że piszę iż bufor powstał w zupełnie innym celu. Pytanie - wiesz w jakim?...

Tak, wiem. Powstał po to aby robił jako odstojnik.

@Asus. Boxer nie uzyskał neutralnego aldehydy śnią mu się po nocach. To raz.
'Dwa. To nie wiemy jakim tempem kto odbiera do badania.
Poczekamy na wyniki chromatografów to się okaże czy warto się ograniczać z RR.

Pozdr. Paweł.

ps. Widzę, że koledzy na PW już Ci wytłumaczyli abyś się nie wychlał. Szkoda, bo już się wydawało, że masz własne zdanie.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 26 cze 2016, o 09:01

Ze niby mi cos mieli Tłuaczyc?? Wiesz korzystam juz jakis czas z Bufora tak wiec wiem jak jest:) natomiast ja nie forsuje tempa jak robia to inni bylem tez lekko zdziwiony ze az o tyle mozna podkrecic tempo. Podejrzewam ze Box robil sobie probki i wysylal kazdym tempem odbioru jesli mu sie destylat Wydwal ok wiec mysle ze wie co pisze .
Ta prowokacja z mojej strony byla dlatego zeby Twoi klienci wiedzieli ze masz choc troszke racji z tym ze nie nalezy zbytnio forsowac tempa a po 2 mysle ze oni wyczytali juz po co powstał bufor. Tak wiec nie mieszaj im w glowie tak bedzie najlepiej .
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 09:11

Mieszasz to Ty kolego. Sam twórca bufora widzi jego wady tylko wy jeszcze nie potraficie się z tym pogodzić.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez King Crimson » 26 cze 2016, o 09:40

siedestyluje napisał(a):...Tak, wiem. Powstał po to aby robił jako odstojnik.......

No i tym optymistycznym akcentem - myślę - można by zakończyć na tym forum dyskusję na temat bufora stabilizującego.
King Crimson

Nieprzeczytany postprzez Asus » 26 cze 2016, o 09:52

Z tego co ja czytałem to raczej pomaga jak je wyeliminowac:) A Ty to tylko wykorzystujesz zeby bylo jak Ty chcesz pewnie znow jakis cyctat z kontekstu wyrwiesz zeby udowodnic Twoim klientom jak jest chociaz za tym cytatem bedzie wyjasnienie problemu:) Ty jestes tak zadufany w sobie ze az to jest smieszne. King Krinsom pisal Ci zebyscie w koncu zrozumieli ze bufor nie jest po to zeby odbierac nie wiadomo jaka predkosciu ( myslalem ze po tym zdaniu zrozumiesz juz .... ale jednak sie mylilem) Ty dalej wmawiasz swoim klientom ze tylko po to jest bufor i niszczy rr . PO dzisiejszej rozmowie z King Krinsom mysle ze Twoi klienci zobacza ze czytasz bez zrozumienia a pozniej probujesz to wykorzystac przeciwko nam ...
Dobra oniec juz pisania z Toba nie ma sensu i tak wykorzystujesz jak nie pojedyncze zdania To mity wymyslone przez z Ciebie
Asus

Nieprzeczytany postprzez Szlumf » 26 cze 2016, o 11:04

siedestyluje napisał(a):ps. Widzę, że koledzy na PW już Ci wytłumaczyli abyś się nie wychlał. Szkoda, bo już się wydawało, że masz własne zdanie.

Niby cenzury tu nie ma ale za to nie ma też tajemnicy korespondencji. Po prostu super.
Szlumf

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 16:05

Asus napisał(a): Ty jestes tak zadufany w sobie ze az to jest smieszne.

Może to i tak wygląda, cóż nic na to nie poradzę, stąpam twardo po ziemi i nie bujam w obłokach, jak Cię to boli to przepraszam.

@Szlumf. Co to ma znaczyć? Jakiej tajemnicy nie ma? Z nikim nie plotkuję na PW, pisałem z domysłu.
Czyżby uderz w stół a norzyce się odezwą?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez tabikgo » 26 cze 2016, o 19:47

Asus,
Obiecałeś mi coś, więc nie rób z gęby cholewy i dotrzymaj słowa :)

Pozdrawiam,
Piotr.
tabikgo

Nieprzeczytany postprzez Szlumf » 26 cze 2016, o 21:59

siedestyluje napisał(a):
@Szlumf. Co to ma znaczyć? Jakiej tajemnicy nie ma? Z nikim nie plotkuję na PW, pisałem z domysłu.
Czyżby uderz w stół a norzyce się odezwą?
Pozdr. Paweł.
[/quote]
"Widzę, że koledzy na PW już Ci wytłumaczyli abyś się nie wychlał". Dla mnie było to jednoznaczne - przeglądasz cudzą korespondencję.
A tym stołem i nożycami to chyba sugerujesz, że ja przeglądam cudze maile na Twoim forum. Ciekawe jakim sposobem.
Skoro "pisałeś z domysłu" to powinieneś napisać zamiast "widzę" "domyślam się". A tak to wychodzi na to, że nie czytasz ze zrozumieniem nawet własnych wypowiedzi przed upublicznieniem.
Szlumf

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 26 cze 2016, o 22:35

Szlumf napisał(a):Dla mnie było to jednoznaczne - przeglądasz cudzą korespondencję.

Od dziś dla mnie jesteś zerem, to co napisałeś jest podłe.
Nie wiem kurwa nawet jak się to robi.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 26 cze 2016, o 23:20

Pawle a mam pytanie jeszcze do Ciebie czy ty korzystales kiedys z bufora?
Asus

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 26 cze 2016, o 23:57

siedestyluje napisał(a):
Szlumf napisał(a):Dla mnie było to jednoznaczne - przeglądasz cudzą korespondencję.

Od dziś dla mnie jesteś zerem, to co napisałeś jest podłe.
Nie wiem kurwa nawet jak się to robi.

Paweł.

Po tym co napisałeś to tylko dowiodłeś że jesteś totalnym kretynem, debilem i idiotą. Brak słów na tego typu zachowanie właściciela/administratora forum. Żenada.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez Szlumf » 27 cze 2016, o 00:21

"Widzę....na PW...."
Proszę o usuniecie mojego konta z tego forum.
Szlumf

Nieprzeczytany postprzez King Crimson » 27 cze 2016, o 04:49

Dołączam sie do takiej samej prośby. I to ze skutkiem natychmiastowym. Robię to już drugi raz - bo za pierwszym razem olałeś moją prośbę.
King Crimson

Nieprzeczytany postprzez Marian_jl » 27 cze 2016, o 06:33

Spokojnie panowie z tym usuwaniem kont. Przyjemnie się czyta wasze posty. Dyskusja nawet burzliwa jest bardziej twórcza niż milczenie. Czytając ... takie polemiki każdy z nas wyrabia sobie osobiste zdanie na przerabiany temat.
Marian_jl

Nieprzeczytany postprzez Asus » 27 cze 2016, o 06:36

moze troszke wybronie Pawla:) raczej nie czytał moich PW gdyz z nikim nie pisalem zeby mi ktos cos tłumaczył:) stwierdzil pewnie tak zeby sie bronic ale jak wiecie jemu sie tylko wszystko wydaje wiec wyluzujcie;)
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 27 cze 2016, o 07:47

Proponuję panowie trochę ochłonąć i przemyśleć swoje zachowanie.
Bardzo mnie zabolało to oskarżenie. Jakim to trzeba by było być skurwysynem aby czytać czyjąś prywatną korespondencję.
Nigdy bym się tak nie stoczył i nie wiem nawet czy technicznie jest to możliwe.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez tabikgo » 27 cze 2016, o 08:00

http://phpbb3.pl/
I stanie się jasność :)

Pozdrawiam,
Piotr.
tabikgo

Nieprzeczytany postprzez Szlumf » 27 cze 2016, o 08:17

Asus napisał(a):moze troszke wybronie Pawla:) raczej nie czytał moich PW gdyz z nikim nie pisalem zeby mi ktos cos tłumaczył:)

W świetle powyższego PRZEPRASZAM PAWŁA Z RZUCONE PODEJRZENIE.
Jednak podtrzymuję prośbę o usunięcie konta. Logika Pawła jest tak diametralnie różna od mojej, że szkoda mi zdrowia na uczestnictwo w tym forum.
Szlumf

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do REKTYFIKACJA