Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?

Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy.

Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?

Nieprzeczytany postprzez gość » 10 gru 2016, o 09:05

To czemu nie wypożyczysz tabikgo sprężynek, żeby to sprawdził? Przecież macie takie dobre kontakty ze sobą - koszty wysyłek w 2 strony to maksymalnie 30 zł. Chyba klientowi który stoi za Tobą murem możesz zaufać, a u Ciebie podobno i tak się marnują.
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 gru 2016, o 09:27

Tabikgo ma porównanie bo jego kolega jedzie na sprężynkach. Aby was przekonać to chyba nawet i próbkę kolegi wysłał na badanie.
A po drugie jak ktoś zna zasady rektyfikacji to nie potrzebuje nic sprawdzać.
Chcesz to Tobie mogę pożyczyć zmywaki i sobie porównasz. Daj adres na PW to Ci wyślę.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 10 gru 2016, o 14:06

No tak - Ty już wszystko robiłeś, sprawdzałeś, testowałeś - dlatego daj innym spróbować czegoś innego. To że jeden nie wyczuje różnicy nie znaczy, że ktoś inny jej nie dostrzeże. Nie chcesz sam sprawdzać - to niech Twoi klienci sprawdzą jak to np. zrobił Arci.
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 gru 2016, o 14:35

Arcii sprawdził i co????????????// jakie wnioski wyciągnął????????? Innym wychodzi a jemu nie? Szydził na innym forum ze mnie, że moja kolumna jest dobra bo się nie rozwaliła jak mu upadła a teraz się wstydzi tu coś napisać bo już poznał trochę z czym to się je.
Teraz już wie, że Absolucik po razie to mit a reszty jak nie wie to się niedługo dowie, że wyprali mu tylko kieszenie.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 10 gru 2016, o 17:02

NIe tylko Arciemu nie wyszło metodą OWPS miałem probke takze innego kolegi i nie była ona dobrej jakosci a Paweł stwierdził ze wszystko ok z nia jest po prostu wmawia swoim kientom ze to jest absolucik - taka prawda Pawle
pozniej sie tłumaczyłes ze kolega pierwszy raz robił to jak mu miało wyjsc a jeszcze pozniej piszesz e Twoja metoda nie da sie zle zrobbic a jak ktos zrobił zle tzn ze nie robił tak jak w instrukcji a jak nowy ma robic inaczej jak zna tylko to co jest w instrukcji ?

Lizard samo podejrzewalem ze Paweł to Tabikgo kiedys pisałem z pawłem na pw i obraził sie o tekst ktory był skierowany do Tabikgo

napisze jak to było tzn sposob rozmowy ( to tylko przykład bo rozmowa była inna) ale napisałem cos w stylu Tabikgo jestes głupi a paweł mi to pozniej w pw wypomniał ze go obrazam bo pisze ze jest głupi

albo paweł popelnił wtedy blad albo poprostu sie przejezyczył bo pisał w emocjach

chociaz czytajac co oni wypisuja to zaden nie moze nic zrozumiec przypadek??

pozdrawiam
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 gru 2016, o 09:28

Nawet nie masz pojęcia do czego niektórzy nowi są zdolni i jak olewają instrukcję.
Co do reszty to jest żałosne i noł koment.

Pozdr. Paweł.
ps. Posty zaśmiecające temat zostały przeniesione tu http://siedestyluje.pl/viewtopic.php?f=13&t=594 zapraszam zainteresowanych do dalszego pisania.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Gregg22 » 13 gru 2016, o 15:54

Niektórzy może i tak ale mi nikt nie może zarzucić, że nie przestrzegalem instrukcji
Gregg22

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 gru 2016, o 16:54

Napisz uczciwie bo z postu wynika, że instrukcja do dupy. Napisz co Ci posżło nie tak?
To co dałeś mi spróbować było dobre, w zapachu i smaku nic nie wyczuwalne oprócz etanolu, jedynie było lekko drapiące (coś podobnego jak sklepowa ale mniej)
Dostałeś poradę aby następnym razem rozrabiać do drugiego razu na niższy % i co, dalej jesteś niezadowolony?
Sam teraz rozrabiam do niższej mocy niż kiedyś bo wychodzi łagodniejsze. Żeby qurwa (sory samo ciśnie się na usta) każdy sprzedawca Cię tak obsługiwał i poświęcił Ci tyle czasu co ja, ehhh....
Napierdzielej godzinną stabilizację, nikt Ci nie broni, możesz i całą noc stabilizować a i tak jak nie trafisz po drugim razie w odpowiednią temperaturę wrzenia przedgonów to nic Ci to nie da.
Kolumnę dostałeś poprawnie wykonaną.
Instrukcję dostałeś taką jaka jest najprostsza i najszybsza w obsłudze aby nie marnować na darmo prądu wody i czasu.
Oddaj sprzęt wrócę Ci kasę. Kup u Asusa jak się jego słuchasz. Masz prawo mieć do mnie żal, naprawdę....

U Ciebie moim zdaniem jeśli był jakiś problem to był z mocą do drugiego razu, zawsze się robiło to co z dwóch razów i do pełna wody a że na Kodim wychodzi mocniejsze to i wyszło jak wyszło ale to są małe niuanse i nie można pisać, że instrukcja do dupy. Nastaw produkuje różne przedgony i za każdym razem ich skład może się zmieniać i czasami można nie trafić z mocą do drugiego razu.
A i druga sprawa. U Ciebie jest keg nie 50 litry a 45L to i wody lejesz mniej do drugiego razu i masz jeszcze mocniejsze, mówiłem Ci o tym.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 13 gru 2016, o 17:15

viewtopic.php?f=7&t=497#p5609 - to czekamy na wyniki :D Będziesz miał na co zwalić?
gość

Nieprzeczytany postprzez Gregg22 » 13 gru 2016, o 17:49

Paweł spokojnie. Nie denerwuj się. Dlaczego się tak unosisz? Pokaż mi gdzie napisałem że instrukcja jest zła czy do dupy. Ja jestem zadowolony z kolumny i ze zmywakow bo jak ostatnio dałem spróbować znajomemu to nie mógł uwierzyć, że sam to zrobiłem.Nie wiem czy na sprezynkach byłoby lepiej ale póki co to nie będę próbował. Szanuję Cię i cenię to, że poswieciles mi tyle czasu. Odnośnie próbki to nie była to surówka . Koncertowalem pierwszy raz ale trzymałam się instrukcji. Ogólnie jestem zadowolony a kolumny nie zwrócę. Pozdrawiam
Gregg22

Nieprzeczytany postprzez Asus » 13 gru 2016, o 19:54

siedestyluje napisał(a):. Kup u Asusa jak się jego słuchasz.
dziekuje
Pawle za reklame ale niestety nie umiem spawac:(

siedestyluje napisał(a):To co dałeś mi spróbować było dobre, w zapachu i smaku nic nie wyczuwalne oprócz etanolu, jedynie było lekko drapiące (coś podobnego jak sklepowa ale mniej)

PRZESTAN OSZUKIWAC KLIENTÓW

siedestyluje napisał(a):?
Sam teraz rozrabiam do niższej mocy niż kiedyś bo wychodzi łagodniejsze możesz i całą noc stabilizować a i tak jak nie trafisz po drugim razie w odpowiednią temperaturę wrzenia przedgonów to nic Ci to nie da.
Nastaw produkuje różne przedgony i za każdym razem ich skład może się zmieniać i czasami można nie trafić z mocą do drugiego razu.

HAHAHAAH po tym cytacie jestem pewny ze ten Twoj absolucik nie miał z Toba nic wspolnego to jak to jest Pawle ze Ty obojetnie do jakiej mocy rozrobisz to zawsze trafisz tak ze Ci absolucik zawsze wychodzi?? to w takim razie wczesniej było caly czas drapiace wiec to nie był absolucik ales sie zakecił Ty juz wgl nie wiesz co pisac :ściana:

siedestyluje napisał(a):Kolumnę dostałeś poprawnie wykonaną.

Zawsze jak juz nie masz co powiedziec to piszesz ze kolumna jest dobra ( Ty myslisz ze jak kolumna jest dobra tzn ze wszystkim sie uda absolucik zrobic)

podsumowujac
w tym poscie do Grega pokazałes jak traktujesz klientow jak im cos nie wyjdze Twoja metoda opisza cos na forum i juz na nich naskakujesz
Zapierasz sie rekami o nogami zeby czasami nie sprobowali metoda ze stabilizacja albo zeby sprezynek nie kupywali.

Ciekawe jak teraz biedny Tabikgo zareaguje ze podałes mu zła proporcje do rozrabiania przeciez mowiłes ze lepiej sie nie da a teraz piszesz ze jednak sie do bo jak sie rozcienczy do mniejszego % to wychodzi łagodniejsze a chłopak Ci bezgranicznie ufał.
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 gru 2016, o 21:16

Dobrze Gregg, że wyjaśniłeś bo naprawdę to zabrzmiało jak by instrukcja była niedobra, bynajmniej ja to tak odebrałem.
Cieszę się, że jesteś zadowolony bo nie wyobrażam sobie jak miało być inaczej. Tak trzeba robić swoją robotę aby na ulicy klienci przechodząc obok dzień dobry mówili i się uśmiechali. Jak by miałoby być inaczej to naprawdę wolałbym oddać kasę.

Asus. Co znów Ci nie pasuje? Kiedyś jak było dawane do badania był słabszy uzysk z kega i dając surówkę z dwóch kegów do drugiego razu % był mniejszy.
Co za tym idzie było trafione dobrze z temperaturą wrzenia przedgonów. Chromatograf tylko to potwierdził. Co jeszcze mam zrobić aby udowodnić że wyszło super?

Jeszcze raz tłumaczę. Sprężynki czy zmywaki nic się nie mają do metody OPWS. I na jednym wypełnieniu i na drugim metoda sprawdza się dobrze.
Nie z moich pieniędzy idzie na wypełnienie i nic z tego nie mam, więc zupełnie nie rozumiem skąd Twoja flustracja?

Tabikgo nie ufa mi zupełnie i dlatego dał do zbadania przecież.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 21 sty 2017, o 14:12

@siedestyluje, mam do ciebie pytanie.
Jak wyliczyłeś wysokość półki teoretycznej dla zmywaków i SPP? Brzuchacz wyliczył metodą McCabe’a–Thielego, ty napisałeś;
Przy moim teście wyszło o 1% różnicy na mocy próbki

więc chciałbym wiedzieć jaka wyszła ci wysokość półki dla zmywaków i jaka dla SPP. No i przede wszystkim jakim sposobem to wyliczyłeś?
gość

Nieprzeczytany postprzez gość » 22 sty 2017, o 15:56

@iedestyluje, jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie to napisz to wprost, inaczej pomyślę, że wcale tych prób nie robiłeś i wszystkich oszukałeś kłamiąc jak to masz w zwyczaju. Czekam więc z niecierpliwością na odpowiedź.
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 22 sty 2017, o 16:15

Tu wszystko pisze viewtopic.php?f=11&t=496
Ja pobrałem próbki a wyliczył Brzuchacz.

Pozdr Paweł
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...