Zobaczcie jak pomogli nowemu

Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy.

Re: Zobaczcie jak pomogli nowemu

Nieprzeczytany postprzez gość » 10 lis 2016, o 12:58

Zacznij myśleć, czytać ze zrozumieniem i pisać z sensem to wtedy możemy podyskutować. I trochę pokory, bo twoje ego jest rozdęte jak dupa słonia a wiara w swoją nieomylność przerosła Mount Everest :grymas:
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 lis 2016, o 13:27

Nie moja wina, że nie wiesz o co chodzi w mojej wypowiedzi. Dlatego zamiast się przezywać zapytaj co nie rozumiesz to Ci wytłumaczę.

Jak bym nie miał przekonań to byłbym dupa nie fachowiec. Jak coś kupuję to wolę kupić od kogoś kto się na tym zna a nie się dopiero uczy.
Ile Ci potrzeba czasu aby nauczyć się prostej jak budowa cepa rektyfikacji? Rok, dwa? Bo qurwa chyba nie 10.
Tylko nie mów mi, że człowiek się całe życie uczy bo uczyć to się owszem można, ale czegoś nowego a nie tego co dawno jest już poznane.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 23 sty 2017, o 10:25

Zobaczcie jak koalak pomógł nowemu;
On mi dorobil otwór na grzalkr z gwintem 5/4, otwór do spuszczania z gwintem 3/4, port termometru i kolnierz na 4 śruby do polaczenia kolumny. Wszystko w cenie bez żadnych doplat. Oslone grzalki mi dorzucił bo zapomniałem o niej i przy zmywakach tez sie pizłem i zamiast xxl kupiłem xl i też mi dorzucił swoje i nie wziął za to kasy.

Jeszcze trochę i będzie dopłacał klientowi, aby tylko wziął sprzęt od niego :hahaha: :hahaha: :hahaha:
No ale co się dziwić. Jak nowy przeczyta taki tekst;
Skąd się bierze woda w chłodnicy skoro jak sam mówisz azeotrop jest dopiero od 97,2 a my mamy ok.96%

to się zastanowi czy ktoś o inteligencji trzylatka, będzie umiał mu wytłumaczyć jak prawidłowo pracować na kolumnie :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Koalak, podpowiem ci skąd się bierze woda.
Z kranu :hahaha: :hahaha: :hahaha:
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 23 sty 2017, o 10:41

Biedaczku. :tuli:

A Co do azeotropu to napisałem to z uśmiechem, czemu nie skopiowałeś emotikonek? bez tego przekaz może być niezrozumiały.
Widzę że dla Ciebie to i z emotikonką też.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...