Paweł monitoruje fora

Tu możesz pisać także jako gość. Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy.

Re: Paweł monitoruje fora

Nieprzeczytany postprzez Asus » 21 wrz 2016, o 09:01

Bo Box ma racje ( przynajmniej slyszalem to od paru ludzi ze z tak duzego blg to zeby wszystko przerobilo to musi byc okolo -6blg) ale nie mam pojecia po drugie to nawet Tabikgo przyznal mi racje ze jest szansa ze nastaw sie zatrzyma wiec juz nie odwracaj kota ogonem . Co do reszty textu To masz racje jak zawsze
Ps masz przewage 1.5'h bo ja mam tylko 3.5kw grzalki a tak to jestesmy na rowno bo Ty jeszcze plokanke odbierasz wiec Ty masz ponad godz I ja mam godz
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 wrz 2016, o 09:04

Skoro wyszło 0,58z kg (bez przedgonów/pogonów) to znaczy, że przerobiło.

Ogarnij się chłopie, chcę tylko abyście mieli lepiej i chcę sie z wami podzielić czymć dobrym. Dla mnie to coć pieknego aby za jednym podejściem było o dwa litry więcej bez straty na jakości.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 21 wrz 2016, o 09:36

A ja wole miec 2l wieciej I lepiej bo Jakos Twoim sposobem nieda sie nie stracic na jakosci co pokaxal wynik A pani kierowniczka Tylko potwierdzila ze z wysokuego blg nastaw juz jest zanieczyszczoby na starcie
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 wrz 2016, o 09:46

Ty nie będziesz miał więcej tylko mniej, coś Ci sie pomyliło.
Naprawdę nie umiesz sobie poradzić z "zanieszczyszonym" nastawem? Nie potrafisz oddzielić przedgonów/pogonów od serca? To po co Ci taki sprzęt jak nie umiesz go obsłuzyć?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 21 wrz 2016, o 10:07

Wez idz lepiej spawac to Ci tylko wychodzi zreszta co ja sie spuszczam I tak kazdy widzi kto ma racje
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 wrz 2016, o 10:10

No przecież nawet Arci udowodnił Ci, że z mocego nastawu idzie więcej. Jemu nie wierzysz??? Jak to....? :)

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez kalif » 9 paź 2016, o 19:39

Chyba moderator tego forum wyjechał z bokserem na jakieś spotkanie towarzyskie bo tu tak cicho i nikt się nic nie wychyla . przecież to już pomalu sezon postu i Świąt to trzeba coś nabroić[ psocić? ] . :płacze:
kalif

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 19 paź 2016, o 08:50

Na czarnym psocą, u nas siedestyluje :)

Pozdr. Paweł
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez bohema.zaba » 19 paź 2016, o 11:55

POMPUJE..

Dużo, tanio i szybko...
bohema.zaba

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 19 paź 2016, o 12:11

Nie rozumiem skąd taki wniosek? Przecież na czarnym forum i tu są zamieszczone wyniki badań i wyszły w klasie, że nie do uwierzenia.
Do Brzuchacza na wiosnę kolejne próbki zostały wysłane, moje i innych, tym razem także z surówką, wtedy też bym wysłał i surówkę trzeba było tylko powiedzieć.

Pompowanie to praca nie na maksymalnej ilości półek jaką dana kolumna jest wstanie uzyskać.
Jak robimy surókę to co sie stanie tak bęzie powiedzmy np. o 5 połek mniej? Przecież i tak may ich aż na zapas.
Jak chcesz to możesz się gapić na kolumnę jak szpak w wiadomo co. Jak ktoś mysli to się nie ceregieli.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...