Po co wszystko

Tu możesz pisać także jako gość. Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy.

Po co wszystko

Nieprzeczytany postprzez gość » 9 wrz 2016, o 08:59

Bez urazy dla prowdzących(prowadzacego) Siedestyluje, przeczytałem całe forum i przerażenie mnie bierze iż min. 80% postów to czysta herezja nie mająca nic wspólnego z otrzymywaniem spirytusu de lux czy chociażby lux, ani też alkoholi smakowych. I nie pisze tego jako konkurencja jakiegokolwiek forum tematycznego czy tez producenta maszynek. Jezeli komuś nie zależy na czystości destylatu i nie przeszkadza mu drożdżowy jego posmak to na zdrowie i niech obija mu sie tydzień drożdżami, bo w takim przypadku wino marki wino bedzie dla niego git, taniej go wyniesie bez marnowania czasu podczas procesu.
gość

Re: Po co wszystko

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 9 wrz 2016, o 09:11

Takie są skutki wolności słowa. Zamiast pisać merytorycznie jeden drugiemu chce tylko dokopać.
Nie mogę ciągle nakazywać kto co i gdzie ma pisać. O porzadek na forum powiniśmy dbać wszyscy a nie tylko administrator.

Jest dział http://siedestyluje.pl/viewforum.php?f=9 i co najwazniejsze tam zamieszczam, z braku czasu nie ma tam wszytskiego co potrzebne ale postaram się to nadrobić.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lesgo58 » 9 wrz 2016, o 13:51

Pozdrawiam wszystkim.
Mam małą uwagę do admina tego forum:
Jak ktoś nie chce mnie poprawnie rozumieć na darme moje gadanie.
Minimalny RR mamy zachowany i Boxer i ja i Ty i wszyscy którym na dole temperatura stoi w miejscu. Gdzie ja pisałm, że Boxer źle robi?
To teraz sami zobaczcie co pisze Leszek pod tym co napisał Akas.
lesgo napisał(a):
No właśnie też to zauważyłem. Dlatego po kilkunastu próbach próbach ustaliłem sobie, że najbardziej optymalne wykorzystanie prędkości odbioru ( przy nastawie 13%) dla mojego sprzętu to ok. 30ml. Wtedy przez większą część procesu utrzymuję równowagę między kotłem, buforem i kolumną

A Boxer pisze, że ustawia sobie odbiór na 50ml/min, kiesdyś ustawiał nawet 65ml ale się opamietał.

Zagadka. Który z panów ma więcej półek w kolumnie?

Nie życzę sobie cytowania na tym forum w moim imieniu. Zwłaszcza, że cytat ten wyrwany z kontekstu ma się nijak do bieżącego tematu, a specjalnie do wątku, który ciągnie siedestyluje i próbuje na moich plecach coś udowodnić.
Proszę, a raczej domagam się kasacji tego cytatu. Siedestyluje wymyśl sobie swój dowód z własnych doświadczeń na poparcie Twoich wyimaginowanych teorii.
lesgo58

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 9 wrz 2016, o 13:59

Jest podane żródło cytatu więc każdy może sobie sam przeczytać. Wypierasz sie tego co napisałeś?
Przecież podałem Cię za wzór i nie miałem złych intencji.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez lesgo58 » 9 wrz 2016, o 14:40

Co Ty pierdzielisz. O jakim wzorze?
Ja nie chcę być żadnym wzorem na tym forum. Zwłaszcza, że przykłady z moich postów , które pisałem na innym forum są wyrwane z kontekstu. Mają się nijak do Twoich teorii. Jesli chcesz cytować kogoś innego to podawaj link do całego tematu albo postu.
A to co robisz jest chore. Zakłamujesz rzeczywistość.
I jeszcze jedno - nie pogrywaj ze mna jak z dzieckiem, bo mógłbym być Twoim ojcem. Ja się nie wstydzę żadnego słowa co wypisuję w necie.
Ponawiam jeszcze raz. Kasuj natychmiast post z moi cytatem.
lesgo58

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 9 wrz 2016, o 14:56

Link do żródła cytatu jest podany w poście poprzedzjącym. Pisząc w necie nie możesz nikomu zabrnić cytowania Cię.
Zaraz link wstawię tóż pod cytatem.

Pozdr. Paweł.

ps. a tak w ogóle to Boxer pierwszy Cię zacytował, więc dlaczego do niego się nie czepiasz? Też podał Cię jako wzór :)
siedestyluje

Powrót do Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...