Brakuje mi powitalni

Jak masz dylemat w jakim dziale poruszyć problem lub zadać pytanie to pisz tu.

Brakuje mi powitalni

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 9 cze 2016, o 12:35

Cześć wszystkim oponentom i zwolennikom Pawła. Dalej Panowie dzięki wam będe mógł niebawem na sprzęcie od Pawła wykonać pierwszy koncert. Błędów nie uniknę ale dzięki forum popełnie ich mniej. Kontakt z Pawłem świetny w czwartek rozmowa w poniedziałek mój ziomek dostarczył bęben do producenta a w środę odbiór całości. Tyle że instrument dojedzie do mnie jak moje ,,czarnuchy''z północy Polski przyjadą. Wtedy zobaczę sam kto ma rację. Prawda jest taka, że gdybyśmy nie zadawali pytań i wszystko brali za prawdy objawione to nadal siedzielibyśmy na drzewach. Zaufałem Pawłowi bo z rozmowy wynika że jest pragmatykiem i nie dzieli włosa na czworo. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Tyle powiem, że moje mazurskie ziomki wysoko oceniły jakość wykonania całości z uwzględnieniem spawów a zajmują się wykończeniem skorup żaglówek oraz trochę koncertują w czasie wolnym więc ich zdanie dla mnie się liczy. Paweł jak coś nie ogarnę to zadzwonię.
Pozdrawiam miłośników Adama Słodowego jak zrobić coś z niczego.
arcii111

Re: Brakuje mi powitalni

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 9 cze 2016, o 13:39

Cześć jestem Paweł, chcę się przywitać, piję mało, robię dużo, prawie wszystko rozdraję, mam kolegę Boxera z którym uwielbiam się kłócić.
Można się przywitać i przy pierwszym wpisie jak ktoś ma taką potrzebę :)

O to, że sobie nie poradzisz to się nie martw.
Twoje zadanie to dotknąć 2-3 rzy do zaworka i się nie napić w czasie koncertu.

Pozdr. Paweł. :piwo:
siedestyluje

Powrót do Poczekalnia pytań / Inne sprawy.