Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia? CDN...

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia? CDN...

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 gru 2016, o 18:02

Asus napisał(a):NIe tylko Arciemu nie wyszło metodą OWPS miałem probke takze innego kolegi i nie była ona dobrej jakosci a Paweł stwierdził ze wszystko ok z nia jest po prostu wmawia swoim kientom ze to jest absolucik - taka prawda Pawle
pozniej sie tłumaczyłes ze kolega pierwszy raz robił to jak mu miało wyjsc a jeszcze pozniej piszesz e Twoja metoda nie da sie zle zrobbic a jak ktos zrobił zle tzn ze nie robił tak jak w instrukcji a jak nowy ma robic inaczej jak zna tylko to co jest w instrukcji ?

Lizard samo podejrzewalem ze Paweł to Tabikgo kiedys pisałem z pawłem na pw i obraził sie o tekst ktory był skierowany do Tabikgo

napisze jak to było tzn sposob rozmowy ( to tylko przykład bo rozmowa była inna) ale napisałem cos w stylu Tabikgo jestes głupi a paweł mi to pozniej w pw wypomniał ze go obrazam bo pisze ze jest głupi

albo paweł popelnił wtedy blad albo poprostu sie przejezyczył bo pisał w emocjach

chociaz czytajac co oni wypisuja to zaden nie moze nic zrozumiec przypadek??

pozdrawiam

No kurde no, wszystko muszą wywąchać bystrzaki, a tak dobrze żarło.

Nie pozdrawiam. Tabik.
Ostatnio edytowano 13 gru 2016, o 09:19 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielono z [Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?]
siedestyluje

Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?

Nieprzeczytany postprzez tabikgo » 10 gru 2016, o 23:14

- A największy to ten na cztery litery.
- DUPA?
- nie, ale wiem kogo masz na myśli :)
- a ci goście, jeden na pięć, drugi na sześć, a trzeci na jedenaście liter?
- a to nie wiem którzy, ale za to kawał mi się przypomniał,
- to dawaj,
- gość otworzył sklep, pierwszego dnia trafił mu się złodziej, ksiądz i pedofil,
- no i co? no i co?
- a to był dopiero pierwszy klient,
- buuuhahahhaaa dobre :)
- jeszcze coś mi się przypomniało, co z tym OLM-em? Zrobisz?
- dobra, masz to u mnie.
pozdr. siedestyluje
tabikgo

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 09:47

Tabikgo. A może by tak przestać już ich uczyć? Staramy się pomóc, chcemy dobrze, podpowiadamy jak można zaoszczędzić i co z tego mamy?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 12 gru 2016, o 11:51

No przecież żyjesz ze sprzedaży kolumn - czego byś chciał więcej?
Sławy i chwały - wymyśl coś odkrywczego co pozwoli na otrzymywanie absoluciku po 1 razie - pobierz próbki, przebadaj, porozsyłaj innym dla sprawdzenia to może się doczekasz.
gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 12:07

Tak, żyję z tego i mam zasrany obowiązek nie oszukiwać innych dla zysku. Ktoś kto rozumie prawa fizyki nie dąży do Absolutu po razie. Jak bym tak postępował to bym został słusznie wyśmiany przez tych co się znają na rzeczy.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 12:53

Mam pytanie, bo ciągle się mówi o jakiś prawach fizyki. Kol siedestyluje o jakie prawa fizyki - których znajomością się chwalisz - chodzi?
Nie mogę zrozumieć też jeszcze jednej kwestii. Jakie to prawa fizyki nie pozwalają na zrobienie spirytusu - jak to nazywasz absoluciku - po razie, a już po dwóch razach pozwalają?
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 13:34

A no takie niezmienne prawa fizyki, że przedgony mają różną temperaturę wrzenia, dlatego trzeba puścić to na dwa razy.
Tu nie ma się czym chwalić, naprawdę, to jest ABC rektyfikacji.

Rektyfikacja to przede wszystkim fizyka a chemia tylko trochę.
Prawa fizyki jest to coś co nie zmienia się w przyrodzie. Jak ktoś to zrozumie i przestanie przeszkadzać rektyfikacji to będzie robił taki destylacik, że nie do uwierzenia.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Gość » 12 gru 2016, o 13:56

siedestyluje napisał(a):A no takie niezmienne prawa fizyki, że przedgony mają różną temperaturę wrzenia, dlatego trzeba puścić to na dwa razy.
Tu nie ma się czym chwalić, naprawdę, to jest ABC rektyfikacji. ...

Faktycznie nie ma sie czym chwalić. W takim razie widząc, że z niejednego pieca chleb jadłeś - wytłumacz mi jedno - bo dotychczas wydawało mi się, ze coś tam kumam - te prawa fizyki mówiące o przedgonach to mają jakąś formę w postaci definicji, wzorów itp? Jakieś zródła gdzie można by pogłębić tę wiedzę z którą się z nami dzielisz?

Trochę to tajemnicze. mógłbyś to rozwinąć. Bo ja się uczyłem w szkole, że destylacja to raczej więcej chemii, która to jest podparta fizyką. I trudno tak ocenić czego jest więcej. Ale to było dawno. Pewnie coś się zmieniło ostatnio. Nie śledzę tak tego na bieżąco.
Prawa fizyki jest to coś co nie zmienia się w przyrodzie.

No to to wiedziałem. Ciekawe to co piszesz, ale mnie bardziej chodziło o szczegóły tych praw fizyki dotyczące naszej dziedziny.
Jakbyś miał chwilę czasu - bo widzę, że jesteś mocno zajęty - mógłbyś rozwinąć ten wątek.
Gość

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 13:58

siedestyluje napisał(a):A no takie niezmienne prawa fizyki, że przedgony mają różną temperaturę wrzenia, dlatego trzeba puścić to na dwa razy.
Tu nie ma się czym chwalić, naprawdę, to jest ABC rektyfikacji. ...

Faktycznie nie ma sie czym chwalić. W takim razie widząc, że z niejednego pieca chleb jadłeś - wytłumacz mi jedno - bo dotychczas wydawało mi się, ze coś tam kumam - te prawa fizyki mówiące o przedgonach to mają jakąś formę w postaci definicji, wzorów itp? Jakieś zródła gdzie można by pogłębić tę wiedzę z którą się z nami dzielisz?

Trochę to tajemnicze. mógłbyś to rozwinąć. Bo ja się uczyłem w szkole, że destylacja to raczej więcej chemii, która to jest podparta fizyką. I trudno tak ocenić czego jest więcej. Ale to było dawno. Pewnie coś się zmieniło ostatnio. Nie śledzę tak tego na bieżąco.
Prawa fizyki jest to coś co nie zmienia się w przyrodzie.

No to to wiedziałem. Ciekawe to co piszesz, ale mnie bardziej chodziło o szczegóły tych praw fizyki dotyczące naszej dziedziny.
Jakbyś miał chwilę czasu - bo widzę, że jesteś mocno zajęty - mógłbyś rozwinąć ten wątek.
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 14:07

Owszem, mogę rozwinąć i bardzo chętnie z Tobą pogadam ale okaż mi odrobinę szacunku i podpisz się nickiem jakiego używasz na innych forach. Porozmawiajmy jak równy z równym.
To jest dział do zadawania pytań i udzielania pomocy jak ktoś ma problem z procesem. Ty chcesz rozmawiać na bardzo poważne tematy i chowasz się pod spódniczką.
Nie zrozum mnie źle, nie traktuję Cię jak wroga, chcę tylko żebyśmy rozmawiali na tych samych zasadach.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 14:57

siedestyluje napisał(a):Porozmawiajmy jak równy z równym.
To jest dział do zadawania pytań i udzielania pomocy jak ktoś ma problem z procesem. Ty chcesz rozmawiać na bardzo poważne tematy

Kol. siedestyluje tak naprawdę to nie wiem o co Ci chodzi? Zadałem tylko pytania na które oczekiwałem odpowiedzi. I chyba w odpowiednim dziale?
Powagę pytań też wyczuwam. Dlatego ośmieliłem się zadać te pytania Tobie, bo na tym forum grasz pierwsze skrzypce, a widząc po ilości postów po prostu brylujesz.
Co do anonimowości to nie rozumiem. Chcesz mój pesel, adres, CV czy co? Przecież i tak przytłaczająca większość jest anonimowa. Czy to coś zmienia w naszych relacjach? Czy jak bedę pisał pod tym nickiem to będziesz mnie olewał i zbywał? A jak podam prawdziwe dane to będziesz mnie traktował poważnie?
Myslę, że najlepiej będzie jak po prostu odpowiesz mi na moje wątpliwości. Jesli już to robiłeś w przeszłości to mi wystarczy link do Twoich starszych wypowiedzi.
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 15:24

Myślałem, że napisałem wyraźnie.
Nie chcę Twoich danych, po co mi to do wiadomości, chcę tylko znać Twój nick pod którym piszesz na innych forach.
Nic to nie zmieni w naszych relacjach, obiecuję. Skoro chcesz rozmawiać na poważne tematy to chyba nie masz się czego wstydzić.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 15:35

OK rozumiem. I doceniam, że tajemnice rektyfikacji chcesz zatrzymać dla siebie.
Tak wiec widzę że tutaj odpowiedzi nie uzyskam. Chociaż miałem nadzieję, bo ciągle się mówi na tym forum o absoluciku i prawach fizyki itp.
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 16:00

To nie jest żadna tajemnica. Prawa fizyki nie są tajemnicą, jest to coś co od wieków obowiązuje w przyrodzie i są powszechnie znane.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego się wstydzisz napisać kim jesteś i czego się boisz.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 16:18

Kol. siedestyluje. Ja także chciałbym poznać te prawa fizyki, o których tyle mówisz. Proszę o konkretne odpowiedzi abym nie błądził.
Uprzedzając twoją odpowiedź - nie jestem zarejestrowany na innym forum, ale być może zarejestruję się u ciebie, jeżeli będę usatysfakcjonowany twoimi odpowiedziami.
Pozdrawiam
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 16:36

siedestyluje napisał(a):To nie jest żadna tajemnica. Prawa fizyki nie są tajemnicą, jest to coś co od wieków obowiązuje w przyrodzie i są powszechnie znane.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego się wstydzisz napisać kim jesteś i czego się boisz. ...

Dziwnie się z Tobą rozmawia. Używasz ogólników. migasz od odpowiedzi.
Gdyby te prawa były tak powszechnie znane tobym nie zadawał tych pytań. Nie chcesz, to nie.
A może by tak przestać już ich uczyć? Staramy się pomóc, chcemy dobrze, podpowiadamy jak można zaoszczędzić i co z tego mamy?

Myślałem, ze żartujesz? A Ty prawdę napisałeś.
Tak jak napisałem wcześniej - nie ma problemu, - poszukam gdzieś indziej.
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 16:48

Dla mnie sprawa jest jasna i chętnie się podzielę tym co wiem.
Prosze zadawać szczegółowe pytania w dziale rektyfikacja i też będziecie umieć robić Absolucik.
To nic nie kosztuje a zyskać można dużo. Zapraszam.

Pozdr. Paweł.

ps. Gdzieś indziej znajdziesz i owszem, ale opisane naukowym językiem i wątpię, że się w tym połapiesz.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 17:38

siedestyluje napisał(a):Gdzieś indziej znajdziesz i owszem, ale opisane naukowym językiem i wątpię, że się w tym połapiesz.

Nie oceniaj innych swoją miarą :grymas:
Poproszę linki i odnośniki. To, czy się w tym połapię czy nie, pozostaw mojej ocenie. Jak się nie połapię to przyjdę do ciebie po wyjaśnienia :cwaniak:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 17:55

Dla mnie sprawa jest jasna i chętnie się podzielę tym co wiem.
Prosze zadawać szczegółowe pytania...

Fajnie, że się zgodziłeś. No to na początek powtórzę jeszcze raz _ zadane wcześniej - moje pierwsze pytanie :
Ktoś bardzo wrażliwy napisał(a):Mam pytanie, bo ciągle się mówi o jakiś prawach fizyki. Kol siedestyluje: o jakie prawa fizyki - których znajomością się chwalisz - chodzi?
Nie mogę zrozumieć tej kwestii. Jakie to prawa fizyki nie pozwalają na zrobienie spirytusu - jak to nazywasz absoluciku - po razie, a już po dwóch razach pozwalają?

Aha linki, które podajesz znam. Tylko tam to za bardzo nie mozna się połapać. Tyle tego jest. Nawet nie wiem jak szukać. :ściana:
Ktoś bardzo wrażliwy

Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 18:24

siedestyluje, ty mi nie podrzucaj linków do innych forów, tylko do praw fizyki rządzących destylacją. One mnie interesują a nie tematy innych forów :grymas:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 19:11

Nie mogę się połapać ale może to chodzi o te prawa które sprawiają że w buforze znajduje się przedgon?
Te same które każą pogonom spłynąć do obniżonego odbioru?
Te które zmuszają do długiej stabilizacji po zalaniu kolumny?
Te które wymuszają płukankę 1-1,5 litra po rozpoczęciu odbioru z obniżonego?
Jak myślisz Houdi?
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 19:16

Ten poprzedni post to fake.
Nie mogę się połapać ale może to chodzi o te prawa które sprawiają że w buforze znajduje się przedgon?
Te same które każą pogonom spłynąć do obniżonego odbioru?
Te które zmuszają do długiej stabilizacji po zalaniu kolumny?
Te które wymuszają płukankę 1-1,5 litra po rozpoczęciu odbioru z obniżonego?
Jak myślisz Houdi?

Kto pisząc poprzedni post się ośmielił użyć moj nick????
Te forum to jakieś dno... Admin Ty panujesz na tym wszystkim, czy podśmiechujki se robisz?
Zabrnąłeś w ślepy róg i nie wiesz jak wybrnąć aby nie odpowiadać na pytania, które zadałem poprzednio?
No nieładnie, a liczyłem na konstruktywną dyskusję.
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 19:26

Ktoś bardzo wrażliwy napisał(a):Jak myślisz Houdi?

Myślę, że to ty sam, siedestyluje, napisałeś tego posta, podszywając sie pod inny nick :dupa:
Żenada kompletna :takiego:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez MarTcziX » 12 gru 2016, o 19:30

:?:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
http://airgun-hunting.pl/viewtopic.php? ... 86#p132545 - moja obecna zabawka
Obrazek
http://airgun-hunting.pl/ - tu robimy prawdziwe zdjęcia!
Metro 2033 Redux - polecam dobrą gierkę...
MarTcziX

Następna strona

Powrót do SCHOWEK