Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia? CDN...

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Re: Co to jest gęstość/przewiewność wypełnienia?

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 19:52

Nie ja to zrobiłem, ktoś po prostu zakpił sobie z was.
Trzeba zarejestrować nicka to nikt się nie będzie podszywał.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 19:57

Chyba już wiem, to Lesgo.
Przejrzał na oczy. Zrozumiał, że ten stabilizator ciśnienia wody chłodzącej to lekka przesada.
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 20:00

siedestyluje, nie rób se jaj :luta: Teraz poszywasz się po mojego nicka?
A skoro nie ty poszyłeś się pod nicka kolegi, to czekam na konkretne odpowiedzi a nie odsyłanie do innych forów :czytaj:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 12 gru 2016, o 20:03

Nie mogę edytować, więc piszę kolejnego posta.
Siedestyluje, zaczyna ci się palić grunt pod nogami więc zaczynasz mieszać i ośmieszać, byle tylko rozmydlić temat i nie odpowiadać na konkretne pytania?
Wstydu i honoru to ty nie masz za grosz :dobani:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez Ktoś bardzo wrażliwy » 12 gru 2016, o 20:29

smieszy cie ten stabilizator visnienia bo mnie nie to jest zalosne ale nie zebym sie czepiali mi nik nie wytlumaczy ze biale jest biale a czarne twz jest biale:)
Ktoś bardzo wrażliwy

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 gru 2016, o 20:38

Jutro tu posprzątam a tymczasem używajcie sobie do woli.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 13 gru 2016, o 21:37

siedestyluje napisał(a): Posty zaśmiecające temat zostały przeniesione tu viewtopic.php?f=13&t=594 zapraszam zainteresowanych do dalszego pisania.

Zapraszać to ty sobie możesz, skoro nie mogą tam pisać niezarejestrowani :grymas:
Twoje "czyszczenie" tematu śmierdzi na odległość ukrytą cenzurą i zamykaniem ust ludziom zadającym niewygodne dla ciebie pytania. Powtórzę więc je jeszcze;
Houdini napisał(a):chciałbym poznać te prawa fizyki, o których tyle mówisz. Proszę o konkretne odpowiedzi abym nie błądził. Poproszę linki i odnośniki.
...To, czy się w tym połapię czy nie, pozostaw mojej ocenie. Jak się nie połapię to przyjdę do ciebie po wyjaśnienia :cwaniak:
...siedestyluje, ty mi nie podrzucaj linków do innych forów, tylko do praw fizyki rządzących destylacją. One mnie interesują a nie tematy innych forów :grymas:
...zaczyna ci się palić grunt pod nogami więc zaczynasz mieszać i ośmieszać, byle tylko rozmydlić temat i nie odpowiadać na konkretne pytania? Wstydu i honoru to ty nie masz za grosz :dobani:

Olejesz mnie znowu, czy "wyczyścisz" temat :luta:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 gru 2016, o 09:05

Zarejestruj się na forum i porozmawiajmy w odpowiednim dziale.
Nie chcę aby wroniaki zakrakały tak ciekawy temat dlatego musisz pisać np w dziale rektyfikacja tam gdzie goście nie mogą.
Chcesz być szanowany to szanuj i nas. Inni mogą się zarejestrować a Ty nie? Dlaczego?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Re: Czego się boi Pan Paweł vel siedestyluje?

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 14 gru 2016, o 20:23

Qrwa twoja łysa rozczochrana :grymas: Boisz się nie tylko ośmieszenia swojej durnej metody OPWS, nie chcąc podjąć rzuconej przez boxera rękawicy, ale i niewygodnych dla siebie pytań. Dlaczego przerzucasz moje posty tam, gdzie nie mogę pisać jako niezarejestrowany :luta: Dlaczego nie odpowiesz na moje pytania, tylko próbujesz "zmusić" mnie do rejestracji :grymas:
siedestyluje napisał(a):Zarejestruj się na forum i porozmawiajmy w odpowiednim dziale. Inni mogą się zarejestrować a Ty nie? Dlaczego?

Bo mam taką możliwość, którą mi dałeś tworząc dział;
Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...
Tu można pisać także bez rejestracji (jako gość). Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy

Taki jesteś chętny do pomocy? To odpowiedz na nurtujące mnie pytania, qrwa jego mać :luta:
Jesteś tchórzem, kłamcą, oszustem i krętaczem a do tego miękkim ch..em robiony, bez krzty cywilnej odwagi i honoru. Więcej nie mam zamiaru z tobą prowadzić dyskusji. Zacytuję tylko fraszkę Juliana Tuwima, bo pasuje to do ciebie jak ulał;
Próżnoś repliki się spodziewał,
nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem, nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.
Houdini

Re: Czego się boi Pan Paweł vel siedestyluje?

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 14 gru 2016, o 21:50

Dlaczego usuwasz moje posty, tchórzu bez honoru? Czego się boisz? Że inni przeczytają co myślę o tobie? Podobno na tym forum jest wolność słowa, sam o tym wielokrotnie zapewniałeś :dobani: Nie zamkniesz mi ust.
Qrwa twoja łysa rozczochrana :grymas: Boisz się nie tylko ośmieszenia swojej durnej metody OPWS, nie chcąc podjąć rzuconej przez boxera rękawicy, ale i niewygodnych dla siebie pytań. Dlaczego przerzucasz moje posty tam, gdzie nie mogę pisać jako niezarejestrowany :luta: Dlaczego nie odpowiesz na moje pytania, tylko próbujesz "zmusić" mnie do rejestracji :grymas:
siedestyluje napisał(a):Zarejestruj się na forum i porozmawiajmy w odpowiednim dziale. Inni mogą się zarejestrować a Ty nie? Dlaczego?

Bo mam taką możliwość, którą mi dałeś tworząc dział;
Problemy z rektyfikacją. Pomoc dla początkujących i nie tylko...
Tu można pisać także bez rejestracji (jako gość). Pytaj śmiało, na pewno chętnie pomożemy

Taki jesteś chętny do pomocy? To odpowiedz na nurtujące mnie pytania, qrwa jego mać :luta:
Jesteś tchórzem, kłamcą, oszustem i krętaczem a do tego miękkim ch..em robiony, bez krzty cywilnej odwagi i honoru. Więcej nie mam zamiaru z tobą prowadzić dyskusji. Zacytuję tylko fraszkę Juliana Tuwima, bo pasuje to do ciebie jak ulał;
Próżnoś repliki się spodziewał,
nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem, nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 15 gru 2016, o 09:03

Gdybym był tchórzem to bym wprowadził akceptację postów i dawał bany tym co nie piszą tak ja oczekuję.
U mnie można pisać każdy co chce i nie ma cenzury jak sam widzisz. Nie ma nic do ukrycia bo postępuje uczciwie.
Twoje posty przenoszę tu nie dlatego, że się czegoś boję, ale dlatego bo tam zaśmiecasz temat, żaden Twój post nie zginął i wszystkie są tu.

Ty nie chcesz się o coś zapytać. Ty chcesz zagorzale ze mną dyskutować o prawach fizyki zachodzących w kolumnie.
Wyjdź z pod spódniczki mamusi zarejestruj się na forum i piszmy jak równy z równym bo ja odpowiadam za słowa a Ty nie.
Nie mogę się doczekać tej rozmowy, naprawdę i zapraszam do dołączenia do naszej społeczności.
Zrozum, że jak będziesz pisał jako gość to inni "goście" będą się pod Ciebie podszywać, lub w inny sposób zaśmiecać nam tamat.

Pozdr Paweł.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do SCHOWEK