Bufor, czy warto? (nie na temat)

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Bufor, czy warto? (nie na temat)

Nieprzeczytany postprzez Asus » 29 cze 2016, o 09:33

Co do rury to sie z Toba zgodze przydalaby sie 70:) nie wiem skad to przypuszczenie ze robie metoda 2.5 ale powiem Ci ze nigdy nie robilem ta metoda. Niby skad probowales mojego wyrobu??
Co do sprzetu 1700 dalem na kegu 50l i wypelnieniu plipka po rozbudowie o bufor olm wizernik i regulator wyszlo mnie 3000 i nie zaluje:)
Asus

Re: Bufor, czy warto?

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 29 cze 2016, o 11:17

Grzesiek mi przysłał na spróbowanie swój i przy okazji od Ciebie także i okazało się, że kłamałeś na forum że Grześka śmierdzi, nie wiem czemu to miało służyć.....
Moim zdaniem i tych co ze mną próbowali wyszedł mu bezwonny i w dodatku pierwszy raz robił. Oczywiście na mocnym nastawie by Kodi i na zwykłym LM

Za 3000zł. mógłbyś mieć dwa sprzęty i to na dodatek na 70-tce rurze i też byłby na nich luks/neutral, ale oczywiście to nie moja sprawa.

Pozdr. Paweł.

ps. Do jakiej mocy rozrabiasz do drugiego razu?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 29 cze 2016, o 12:02

Staram sie zeby bylo ponizej 30(czy mam 10 czy 14 zawsze dopelniam do 45l). Co do tego czy klamalem niech sie wypowie kolega ktory Ci wyslal probki ja z mojej strony moge piwiedziec tyle ze sprawdzali to koledzy z pracy i jak moje nie bylo wedlug mnie najlepsze to nic nie wyczuli. Tutaj przy probce Twoim sposobem od razu powiedzieli ze czuc drozdze... jak bede w domu to moze mam jeszcze butelke po tej probce to moge wyslac do wybranej przez ciebie osoby bo bimberek przerobilem w weekend :-(
Asus

Nieprzeczytany postprzez zimny » 29 cze 2016, o 13:40

I ty każesz milczeć innym jak ty wiesz sam gdzie byłeś i co widziałeś :kciuki: ale ty już znalazłeś sposób na przerób czyich próbek :chytry: fachura z ciebie niezły :świrek: a komuś butelki do wąchania :hahaha: jak mały prowokator konfident :brawa:
zimny

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 30 cze 2016, o 08:00

Asus napisał(a):Tutaj przy probce Twoim sposobem od razu powiedzieli ze czuc drozdze...

Zupełnie nie rozumiem czemu nie mogłeś sam spróbować.
Po konsumpcji rozrobiłem resztę do ok.25% i nic od niej nie wyczułem oprócz C2H5OH a węch mam naprawdę wyczulony.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 30 cze 2016, o 08:40

No ja wlasnie tez a powiedz w mojej probce cos czules??
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 30 cze 2016, o 09:05

Mógłbym powiedzieć, że śmierdzi ale zawsze mówię prawdę.
Mógłbym powiedzieć, że dupy nie urywa bo to normalny Absolucik czyli idealna czysta.
Mógłbym Ci pogratulować ale to żaden wyczyn, robisz po prostu super wódeczkę tak jak większość z nas.
Mógłbym pochwalić i chwalę.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 30 cze 2016, o 09:30

No widzisz a mi tam jeszcze cos nie pasuje ;-) cos tam jeszcze wyczuwam ;-) ale moze panikuje zobacze co chromograf pokaze.
Napisales ze moglem tamtego sprobowac powiedz mi jedna rzecz skad wiesz ze nie sprobowalem troszke sie tymi domyslami kompromitujesz mam prosbe popros grega zeby Ci skopiowal fragment naszej rozmowy odnosnie jego probki i wtedy bedziesz wiedzial czy sprobowalem czy nie. Czy klamalem na forum piszac ze nie bylo za czyste ok?? Bo skoro podejrzewasz ze klamalem zeby tylko Ci dogryzc to powodow zeby jego oklamywac raczej nie mialem.
Ps tak po kolezensku teraz , posprzataj troche na forum bo ta rozmowa srednio pasuje do tematu ;-)
Asus

Powrót do SCHOWEK