Przeniesione z [Jak zrobić spirytus na AABRATKU]

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

Przeniesione z [Jak zrobić spirytus na AABRATKU]

Nieprzeczytany postprzez gościu » 21 sie 2014, o 13:00

To po kiego się ciskałeś, że " Przy konstrukcji kolumn to nikt mnie nie zagnie" :brawa: a gdybyś trafił na Rafalalę z neta, to dupy nie miał byś skopanej tylko sprutą na śrut.
gościu

Re: Jak zrobić spirytus na AABRATKU

Nieprzeczytany postprzez gość » 21 sie 2014, o 16:51

gdybyś trafił na Rafalalę z neta, to dupy nie miał byś skopanej tylko sprutą na śrut.

No proszę, proszę - nikt normalny o takich patologiach nie wspomina, i skąd masz takie informacje - o pruciu na śrut? Czyżbyś chętnie utrzymywał kontakt z tym czymś i piszesz o tym z własnego doświadczenia :?: :hahaha:
Ostatnio edytowano 21 sie 2014, o 18:26 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wymoderowano obraźliwe słowa
gość

Nieprzeczytany postprzez gość » 21 sie 2014, o 20:09

Powód: Wymoderowano obraźliwe słowa

Pawle, ale gdzie tam były obraźliwe słowa? Napisałem tylko, że takie ścierwo jak transwestyci i pedały powinni być spaleni na stosie więc gdzie tutaj obraza? Proszę nie mów, że stajesz w obronie tych dewiantów, bo to tak samo jakbyś bronił trynkiewicza. Zawsze tyle pisałeś o wolności słowa i wypowiedzi, a teraz zaczynasz moderować posty, powoli zalatuje mi tutaj cenzurą z AD - a szkoda... :dobani:
gość

Nieprzeczytany postprzez Gość » 21 sie 2014, o 20:44

gość napisał(a):Napisałem tylko, że takie ścierwo jak transwestyci i pedały powinni być spaleni na stosie

Kolego, ciebie powinno się odizolować w zakładzie zamkniętym. Może wyleczyli by cię z nienawiści i homofobii. Stawiając w jednym rzędzie ludzi homoseksualnych i pedofilów sam sobie wystawiasz świadectwo. I cofam słowo "kolego" z początku wypowiedzi - tfu :dobani:
Gość

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 21 sie 2014, o 20:52

Każdy ma prawo do wolności słowa, ale wykaż trochę odwagi, zarejestruj się na forum, załóż temat w odpowiednim dziale i wyrażaj swoje poglądy do woli.
Jako Gość piszemy raczej w celu otrzymania lub udzielenia pomocy. Czasami ktoś chce się coś dowiedzieć ale nie ma ochoty przyłączyć się do społeczności.

Pozdrawiam. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez gość » 22 sie 2014, o 17:21

Kolego, ciebie powinno się odizolować w zakładzie zamkniętym. Może wyleczyli by cię z nienawiści i homofobii.

Oczywiście izolujmy ludzi normalnych, a pedalstwo niech się szerzy na ulicach - dajmy im jeszcze dzieci - niech rosną kolejne pokolenia dewiantów :spoko:
Co się z naszym społeczeństwem dzieje :?: Aż tak geje wam imponują :?: Jeśli tak, to ja pierdziele w taką polskę :ściana:
gość

Re: Przeniesione z [Jak zrobić spirytus na AABRATKU]

Nieprzeczytany postprzez taki.andrzej » 22 sie 2014, o 23:47

"Gościu od tempienia pedalstwa" ;) w 100% sie z Tobą zgadzam :spoko: Tych zboków powinno się pod murem stawiać i strzelać do takiego badziewia.
Kto normalny widział by dwóch chłopów się obściskiwało czy całowało na ulicy czy też w parku - przecież to jest kuźwa chore :!:
I taka zagadka o pedziach :)
"Co łączy papugę i geja?"
Nowe odkrycie z gatunku elektrofolk klik - warto posłuchać.
Jak ktoś w ogóle gra i lubi "inne" gry niż hamerykański chłam to polecam - http://stalkerteam.pl/index.php?
taki.andrzej

Re: Przeniesione z [Jak zrobić spirytus na AABRATKU]

Nieprzeczytany postprzez gość » 14 wrz 2017, o 19:40

taki.andrzej napisał(a):Kto normalny widział by dwóch chłopów się obściskiwało czy całowało na ulicy czy też w parku - przecież to jest kuźwa chore :!:

Masz rację, to jest chore, by kto normalny to widział :cmok2:

Ostatnio przesunięty w górę 14 wrz 2017, o 19:40 przez: Anonymous.
gość

Powrót do SCHOWEK