przecz gon i po gon (cdn...)

Tu lądują posty pisane dla jaj, oraz niezwiązane z tematem.

przecz gon i po gon (cdn...)

Nieprzeczytany postprzez trasha » 10 kwi 2014, o 01:16

taki.andrzej napisał(a):Pawle - czy warto prowadzić dyskusję z tym użytkownikiem :?: Przecież on nie zmniejsza odbioru zaworkiem, tylko jak twierdzi odbiór sam się zmniejsza - czyli zamiast rektyfikacjii po prostu prowadzi destylację prostą i otrzymuje zwykły śmierdzący bimber - który wg. niego już po pierwszym przebiegu jest suuupeeer, tylko trochę ostry w smaku... ;) :hahaha:

Po twoich błagalnych wiadomościach prywatnych i krótkiej rozmowie ,byłem przekonany że wszytsto jest między nami w porządku , jak widzę to jednak z ciebie jest kawał kutasa ogłupiałego
-Twoje experymenty tak zjebały ci resztę tego co u ludzi zowią mózg ,że nie potrafisz rozpoznać zdań pytających , zresztą masz jakiś problem debilu to napisz PW =Prywatna Wiadomość albo idź postrzelać w te głupawą gierkę
-Pawełku czy mam ci odesłać te jebaną kolumnę , bo jak widzisz twoje porady i stosowanie się do nich są o kant dupy
Przyszło tu oto jakieś taki. ścierwo i co czyni ?
Zapytałem kiedyś o coś , a czy ty nie masz shizy?
trasha

Re: przecz gon i po gon

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 10 kwi 2014, o 07:52

trasha napisał(a):-Pawełku czy mam ci odesłać te jebaną kolumnę , bo jak widzisz twoje porady i stosowanie się do nich są o kant dupy

Przecież Ty nie stosujesz się do moich porad, tylko robisz po swojemu.
Oczywiście, że możesz odesłać, kasa zostanie Ci zwrócona w całości.

Pozdrawiam. Paweł.
siedestyluje

Re: przecz gon i po gon

Nieprzeczytany postprzez taki.andrzej » 10 kwi 2014, o 22:15

Zaczynasz przechodzić samego siebie kolego trasha:
Po twoich błagalnych wiadomościach prywatnych

Jakich błagalnych prywatnych wiadomościach? Kiedy ja ciebie o coś błagałem?
Jedyna wiadomość jaką do Ciebie wysłałem, była raczej w formie pytającej, a nie błagalnej, zresztą zobaczcie sami:
Bez tytułu.jpg

I dostałem odpowiedź od kolegi trasha:
Bez tytułu1.jpg

Na tym cała nasza wymiana PW się skończyła, więc nie wiem gdzie ty tu widzisz jakąś błagalność :?:
i krótkiej rozmowie

Kiedy myśmy rozmawiali - ja niczego takiego nie pamietam, chyba, że te powyższe dwie wiadomości nazywasz rozmową - to spoko...
Przyszło tu oto jakieś taki. ścierwo i co czyni ?

A co ja ci takiego czynie? Czego nie rozumiesz? Wszyscy rozumieją, tylko ty masz jakiś problem ze zrozumieniem prostego przekazu informacjii, a to już akurat nie moja wina i nie mój problem.

Pozdrawiam :piwo:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nowe odkrycie z gatunku elektrofolk klik - warto posłuchać.
Jak ktoś w ogóle gra i lubi "inne" gry niż hamerykański chłam to polecam - http://stalkerteam.pl/index.php?
taki.andrzej

Re: przecz gon i po gon (cdn...)

Nieprzeczytany postprzez trasha » 8 maja 2014, o 23:36

PRYWATNE WIADOMOŚCI to są prywatne wiadomości , tym co zrobiłeś to jesteś SZMATĄ
TYLKO SZMATA MOŻE DAĆ prywatne wiadomości na forum publiczne , nie myliłem się w stosunku co do ciebie , nie tylko że jesteś bufon ,to jeszcze głupek ,co ma się tym samym
Jeżeli w ten sposób produkujesz swoje wyroby ,jak posty na forum ,to zdrowia życzę bo na rozum już cię nie stać :dupa:
trasha

Nieprzeczytany postprzez taki.andrzej » 9 maja 2014, o 01:45

Sam zacząłeś swoje wywody o jakichś niestworzonych rzekomo moich "błagalnych" prywatnych wiadomościach jakie to podobno do Ciebie pisałem - ja tylko przedstawiłem fakty, a ty jak zwykle odpowiadasz agresją i plujesz jadem na kilometr... Widać jaki z Ciebie człowiek - jak to mówią "kozak w necie, pizda w swiecie" - ale spoko, już nie jeden taki jak ty stanął mi na drodze, a to, że wyzywasz mnie od szmat, matółów itp. to mi zwisa... jesteś dla mnie za krótki i lecz dalej swoje kompleksy wyzwiskami i durnymi prowokacjami... Powodzenia :hahaha:
Pozdro od Mtx dla Ciebie trasha :piwo:
Jak ktoś w ogóle gra i lubi "inne" gry niż hamerykański chłam to polecam - http://stalkerteam.pl/index.php?
taki.andrzej

Nieprzeczytany postprzez trasha » 30 maja 2014, o 00:01

Mtx
-MATOŁ
-TAKI
Krzyżyk na nim X :)
Sam se stworzyłeś forum żeby się docenić w czym ?
Ludzie od wieków wiedzą co to tajemnica korespondencji , listy przekazy itp. widać szmato nie rozumiesz ,podstawowych zasad pożycia społecznego ?
-Trzeba się bardzo zniżyć , żeby dojść do twego poziomu i mieć się HWDG aż im oczy
trasha

Nieprzeczytany postprzez taki.andrzej » 2 cze 2014, o 13:11

Dawaj pijaczku dalej, pociśnij mi jeszcze troche leszczu, dowartościowuj mnie jeszcze trasha :hahaha: :hahaha: dajesz :hahaha: dajesz geniuszu :kciuki: :hahaha:
taki.andrzej

Powrót do SCHOWEK