Kto egoistycznie korzysta z osiągnięć i pomysłów innych

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Kto egoistycznie korzysta z osiągnięć i pomysłów innych

Nieprzeczytany postprzez zadowolony » 31 sie 2016, o 08:46

siedestyluje napisał(a):Co za różnica czy OLM czy LM?????????///////////

Gdyby to nie sprawiało różnicy toby pies dupą żarł.
Tak się teraz zastanawiam co ja z tego będę miał jak się podzielę z wami tym co wiem.

Chyba już odpłynąłeś... Jak na razie to tylko Ty egoistycznie korzystać z osiągnięć i pomysłów innych. Przypisując jako swoje. A fe...
Ostatnio edytowano 1 wrz 2016, o 07:54 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielono z [Ile miedzi żeby pozbyć się zapachu jaja]
zadowolony

Re: Ile miedzi żeby pozbyć się zapachu jaja

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 sie 2016, o 08:59

Co sobie przypisałem? Bufor? OLM? OVM? Sterowniki? Wypełnienie? Pierścienie centrujące? Wziernik? a może jeszcze jakieś inne pierdoły?
Może tak pan by się podpisał nickiem z innych for? czy nadal będzie się chował pod spudniczkę mamusi?

Paweł.

zadowolony napisał(a):Gdyby to nie sprawiało różnicy toby pies dupą żarł.

buhahaha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :smile:
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez zadowolony » 31 sie 2016, o 09:38

siedestyluje napisał(a):Co sobie przypisałem? ...

Aabratka, konstrukcje kolumny. Sposób rektyfikacji. To już wszystko było...I to zanim się nauczyłeś jak to się je. Zanim zajarzyłeś o co w tym wszystkim chodzi. W dodatku śmiesz negować osiągnięcia innych. Elementy, który popchnęły destylację domową na niewiarygodny poziom. Twój sposób traktowania innych,oraz arogancja przechodzi wszelkie wyobrażenia. W dodatku akceptacja chamskich, rynsztokowych zachowań niektórych userów. Po prostu rynsztok.
Może tak pan by się podpisał nickiem z innych for? czy nadal będzie się chował pod spudniczkę mamusi?

Podpisałem się i to powinno Ci starczyć. Tekst o spódniczce to jest właśnie Twój typowy sposób traktowania innych... Zaprzeczysz, że jesteś arogantem?
Wszelkie próby - ze strony innych - aby podjąć z Tobą merytoryczną i sensowną dyskusję kończą się za każdym razem prostackim hejtem, i szkalowaniem osób, którzy na tym forum nie są obecne. Przykład pierwszy z brzegu - chociażby akas. O innych nie wspomnę.
zadowolony

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 sie 2016, o 09:57

Chwila chwila a Aabaratek to skąd został ściągnięty? Czasami nie od Nixona Stone'a?
Dlaczego wszyscy mogą go wykonywać a ja nie? Jak myślisz dlaczego do tej pory nikt tego nie opatentował?
Wymyśliłem coś swojego SŁ, to samo tylko sposób podziału detylat/refluks inny, zamiast zaworka podzielnik i co? się panom nie spodobało szydzono z tego.
Po co mam kopać się z końmi, wolę robić Aabratka którego wszyscy robią, mam mniej roboty i nie muszę tłumaczyć, że to jest to samo.

Osięgnięcia innych? O czym ty piszesz? jakie "osągnięcia"? Osięgnięciem jest to, że sprzęt zdrożał do granic absurdu??????????????//////////
Niech ktoś na sprzęcie 10 razy droższym zrobi lepszą klasę jak ja na zwykłum LM to wszystko odszczekam.
Gdzie jest napisane, że mam się ze wszystkim zgadzać? Nie będę chwalł głupot jakie ktoś wymyśla i zrzynał wszystkiego z klapkami na oczach, mam swój rozum.

Nadal jesteś tchórz i się boisz ujawinić.

Paweł.

ps. Akasa szanuję za to co wniósł. Ale sory nie we wszystkim się z nim zgadzam.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez zadowolony » 31 sie 2016, o 11:20

Czyli nie pomyliłem się. Ciągle z twych postów wyziera demagogia populizm i arogancja. I dziwisz się że nie jesteś szanowany? Opanowałeś do perfekcji ślizganie się po tematach. Omijanie nie wygodnych pytań i ciągła zmiana głównego wątku. W ten sposób nie załatwi się żadnej sprawy. Do tego dochodzi twoje ciągłe wcinanie się do każdego wątku i rujnowanie każdej dyskusji.
Ty podchodzisz do wszystkiego poprzez pryzmat zarobku i pieniędzy, a większość to są hobbyści i pasjonaci. A tego nie da się przeliczyć.
zadowolony

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 31 sie 2016, o 11:44

To jak mam npisać że bufor to wywalanie kasy w błoto? No jak mam napisać abyć cie nie urazić?////////////
Jak mam napisac, że drogie termometry nic nam nie dają bo na najtańszym zrobisz to samo?
Jak mam napisać, że OO to tylko strata półek i darme koszta, ect.....
Pisałem tak grzecznie jak tylko się dało, czytałem swoje posty kilka razy za nim wyślę aby chociaż jakieś panocka nie urazić, byłem grzeczny aż mdliło i co? dostłem na innych forach bany. Więc????????
Za co dostałem? Bo ośmieliłem się mieć inne zdanie niż powszechnie obowiązujące. Myślałem, że bana dostaje się za chamswto hejt i wulgarność.

Co w tym złego, że podchodzę przez pryzmat pieniędzy? Ludzie cięzko pracują na każdy grosz i chcą go wydać tak aby potem nie żałować.

Paweł.

ps. Dowiem się z końcu z kim piszę?
siedestyluje

Re: Kto egoistycznie korzysta z osiągnięć i pomysłów innych

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 1 wrz 2016, o 10:49

siedestyluje napisał(a):To jak mam npisać że bufor to wywalanie kasy w błoto? No jak mam napisać abyć cie nie urazić?////////////

Jesteś praktycznie jedną osoba na wszystkie fora w Polsce co uważa bufor za rzecz, która nie wnosi nic do procesu a jedynie przeszkadza. Nie zastanawiało Cie to nigdy? Myślisz że jesteś dużo mądrzejszy od całej reszty specjalistów? Nie przeprowadziłeś na buforze nawet jednego procesu, nie zbadałeś nawet jednej próbki to jakim chojem masz czelność w ogóle zabierać głos w tej sprawie.

siedestyluje napisał(a):Jak mam napisac, że drogie termometry nic nam nie dają bo na najtańszym zrobisz to samo?

A mnie np dokładny termometr w głowicy potrafi powiedzieć kiedy pozbyłem się przedgonu, albo np wiem, w którym dokładnie miejscu jestem z rektyfikacją ale masz rację jak ktoś nie potrafi odczytywać wskazań takiego termometru to lepiej niech nie inwestuje.

siedestyluje napisał(a):Jak mam napisać, że OO to tylko strata półek i darme koszta, ect.....

W twoim wypadku i przy zalecanym przez ciebie wypełnieniu zmywakowym to rzeczywiście wielka strata, cała 1 (jedna półka teoretyczna) A dla tych co się zastanawiają nad ostatnio gorącym tematem zgniłych jaj podpowiem co zaobserwowałem. Zapach zgniłych jaj występował u mnie jedynie przy nastawach cukrowych, przy glukozie i skrobi już nie. Dodatkowo OO czyli obniżony odbiór pomagał mi się go pozbyć bez konieczności stosowania miedzi. Destylat z OO leciał prima sort a przy próbie powrotu na LM waliło jajem. Co za tym idzie OO pozwala również na skuteczna walkę z jajem.

siedestyluje napisał(a):Za co dostałem? Bo ośmieliłem się mieć inne zdanie niż powszechnie obowiązujące.

Za inne zdanie nikt nie dostaje bana i to na wszystkich możliwych forach. Nikt Ci nie broni mieć innego zdania, ale podeprzyj je praktyką, badaniami itd. A nie bo tobie się tak wydaje to tak na pewno jest. Mądrzejsze głowy od ciebie przeprowadzały te testy, ty nawet sam nie potrafiłeś ile cm ma półka teoretyczna w stosowanym i zalecanym przez ciebie wypełnieniu, to o czym my tu rozmawiamy.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 3 wrz 2016, o 08:21

1. To dobrze, że chociaż jedna osoba stąpa po ziemi.
2. 100 razy wolę odbierać i kończyć na wzrost temperatury niż na jej wrtość, bo nie muszę się martwić czy mam poprawnie wskazujący termometr nie wspominjąc o kosztach zakupu.
3. "Zgniłe jajo" to odpady których się pozbywamy prowadząc proces w sposób prawidłowy. Zwykły LM to świetnie potrafi.
4. Podpieram przecież. Zbadalem raz , drugi i teraz też poszło. A że wyszło nie do uwierzenia to już nie moja wina. Półkę zmywakową także zmierzyłem i to najbardziej prawdziwą bo w warunkach pracy kolumny (RR 1-3,7) Do tego prowadzę to forum, które tez kosztuje mnie dużo czasu i nie mam sponsorów.
Kto z konkurencji (ci co sprzedają) robi tyle dla naszego hobby? Kto się jeszcze stara aby obniżyć koszta? Kto się pytam?
Zamiast kurwa pomoć napierd..lasz cały czas kłody pod nogi.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez boxer1981228 » 3 wrz 2016, o 15:58

1- I nigdy cię nie zastanawiało że ty jeden mimo że nigdy nie pracowałeś na buforze to twierdzisz że to samo zło? Jak w ogóle możesz zabierać głos na temat tego modułu skoro nie masz zielonego pojęcia jak on się zachowuje i co wnosi do procesu. Zatrzymałeś się na konstrukcji bufora z przed kilku lat i tak tkwisz w tej niewiedzy.
2- Przy nastawie i twoim sposobie OPWS co potwierdziłem rzeczywiście da się powiedzmy skończyć na wzrost ale jak będziesz chciał odzyskać spirytus z odpadków lub jakimś cudem twoje drożdże w nastawie naprodukują dużo syfu to możesz zapomnieć o kończeniu procesu na wzrost. A ja jednak wolę wiedzieć kiedy mam skok na termometrze prowadzącym i porównać z temperaturą w zbiorniku albo czy czasem nie muszę wyhamować/przyspieszyć bo np bufor za szybko odpala albo czy nowe przedgony nie doszły do głowicy i czy nie muszę znowy z LM coś odebrać. Ty niestety ze swoim jednym panelowcem jesteś ślepy jak kura i prowadzisz proces na odje... się.
3- Jak spierdol.... nastaw to choć by nie wiem jak operował tym swoim LM to jajo będzie i to zwłaszcza przy mocnych nastawach. Zwłaszcza przetrzymanych nad osadem lub przegrzanych. Jajo to nie kwestia prowadzenia procesu.
4- Takie testy jak ty wykonałeś to o kant dupy roztrzasnąć. Dziwne że tobie zawsze wychodzi ok a wszyscy inni mają inaczej. Tak samo jest z twoimi próbkami. Ty masz zielone a nikt inny nie. Zresztą to się wszystko mam nadzieję w krótcce potwierdzi.

Koszt? Jakie koszta? Chłopie to jest hobby takie samo jak wędkarstwo czy zbieranie znaczków. Nie jesteśmy przemysłem spirytusowym żeby koszta liczyć. Poza tym to twoja polityka sprzedaży, chcesz być tani jak barszcz to bądź nie moja sprawa. Ja nie chciałem pomóc? Chłopie jak byś od początku nie stawał okoniem i upierał się przy swoich teoriach to cała ta rozmowa na bank potoczyłaby się inaczej. Jesteś totalnym arogantem, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nawet nie pamiętasz co pisałeś na swoim własnym forum, to jak ty chcesz żeby z tobą rozmawiać? Dostałeś biało na czarnym porównanie swojej metody z metodami zalecanymi przez innych użytkowników i co? Piszesz żeby sie nie ośmieszać z tymi badaniami a zapytany o to co jest tam takiego śmiesznego to nie potrafisz odpowiedzieć i ślizgasz się miedzy postami.

Box
boxer1981228

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 6 wrz 2016, o 07:28

1. Nie twiedzę że to samo zło. Moja linia rozumowania jest taka, że 100razy lepiej jest dołożyć 100zł do większej średnicy kolumny niż 600zł do bufora.
2. Kończenie na wzrost nic się nie ma do nastawu. Przedgony odbieramy na ilość. Ilość jest określona dla mocnego nastawu a więc jak nastaw będzie słabszy to odbierzesz z nawiązką.
Dlatego zdecydowałm się robić to na ilosć bo nowym jest ciężko odróżnić kiedy już zacząc odbierać serce a tak mają czarno na białym i musi być dobrze.
3. Testy, które wykonałem są dla mnie najbardziej wiarygodne bo robione w warunkach pracy kolumny i moja liczba półek jest jak najbardziej do uwierzenia.
No bo nie wierzysz chyba, że na sprężynkach będzie ich 70????? Jak ko kiedyś głupi tak myślałem sugerując się tym co podaje producent.

No i te koszta. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak komuś ciężko jest odłożyć na taki nawet podstawowy sprzęt.
Nie wszystkim tak się powodzi jak Tobie, ludzie cięzko pracują i liczą każdy grosz, ale pewnie syty głodnego i tak nie zrozumie.
Druga sprawa. Nawet jak kogoś stać na taki drogi zakup to czy nie lepiej zamiast marnować kasę na zbędne bajery kupić sobie kilka palet cukru? :)
Jak by jeszcze lepszy produkt na tym uzyskał lub szybciej zrobił to ok, ale Ty nie masz ani szybciej ani lepiej, nawet hobby kaleczysz bo robi to za Ciebie sterownik.
To jakie to qurwa hobby? To tak jak na ryby byś poszedł z automatem i patrzył się tylko z daleka, albo przyszedł po gotowe już złowione.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Powrót do Wirtualna knajpa