Potrzebuję pomocy.

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Potrzebuję pomocy.

Nieprzeczytany postprzez Asus » 2 cze 2016, o 21:57

Panowie moze Cie stawac na glowie i tak mu nic nie wytlumaczycie to jest facet starej daty co zatstopowal sie w czasie jakies 10 lat wstecz;]
on minimalnie jest podobny do mojego wujka on tez twierdzi ze jemu np tel komorkowy nie potrzebny i takie tam ale nikomu tego nie odradza i nie mowi ze to dziadostwo a pan Pawel widocznie chce byc kims takim ze jak powie ze tak jest tzn ze tak jest nie liczy sie zdanie innych i nie liczy sie ze zdaniem innym
ps jest takie madre stwierdzenie jak jeden lub dwuch muwi ze jestes debiem to nic to nie znaczy ale jesli mowi Ci to 100 osob tzn ze cos chyba z Toba jest nie tak a nie z nami czyz nie ???
Ostatnio edytowano 3 cze 2016, o 08:08 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wydzielono z [potrzebuję pomocy]
Asus

Re: Potrzebuję pomocy.

Nieprzeczytany postprzez zimny » 3 cze 2016, o 00:48

To ja mam małą prośbę żebyś opisał swoje procesy najlepiej i z buforem i bez bo widać że się znasz :głupek: i jak już tu zacząłeś to opisz twoje testy wypełnień i półek. Miszczu z takim doświadczeniem błyśnie wynikami i wtedy już początkujący amatorzy jak ja wszystko ogarną :ściana: i nie zapomnij napisać coś w stylu "czy to jest absolucik czy tylko mu sie wydaje bo on probujac to nic nie czuje.. czyli Ciebie nie interesuje to ze Jemu sie wydaje ze to jest" :świrek:
zimny

Nieprzeczytany postprzez Asus » 3 cze 2016, o 07:40

ZImny jesli to do mnie to nie zamierzam opisywac robic porownan itp. co do Absoluciku pana Pawla tez nic nie mam nie probowalem go moze i est dobry nie musi byc idealnie czysty w sensie e bedzie miec iles 0 po przecinku zeby byl dobry do picia... chodzi mi tylko i wyłacznie o chore teorie Pawla...... jesli to jest sprawdzone przz 100 czy wiecej ludzi i to dziala tak jak pisza to powiedz mi jedna rzecz czemu paweł twierdzi calkiem inaczej ze to jest dziadostwo???? lub zrobili mu test sprezynek a on sie dziwi czemu tak dziwnie to wyszlo ( bo on nawet nie robil testu tylko wydaje mu sie) King Crimson CI juz pisal ze najpierw poczytaj porob troche procesow i dopiero sie wypowiadaj.....
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 6 cze 2016, o 08:03

@Asus. Proponuję wymianę, ja Ci wyślę i Ty mi wyślesz swoją najczystszą, po co darmo klawiaturę strzępić.
Skoro na badaniach wyszedł neutralny i to Cię nie przekonuje to dawaj adres na PW.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez on87 » 10 mar 2017, o 21:14

Tak sobie przeglądam forum i natrafiłem na ten temat.
Czy doszlo do wymiany? :)
on87

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 11 mar 2017, o 08:20

Nie doszło. Asus stchórzył.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 11 mar 2017, o 13:44

Ty chyba jestes jebniety kloak TY stchurzyłes gdyz nie chciałes wysłac probki do kolegi chociaz Ci pisałem cymbole nie raz ze nie ma sensu jej do mnie wysyłac gdyz u mne nie miałby kto jej odebrac

a oto dowod ze to ty sciemniasz ;

czego ja bym sie miał bac skoro juz miałes raz moja probke i powiedziałęs ze to absolucik ba sugerowałes ze moja była delikatniejsza od probki kolegi a tez miał niby abosolucik

wiec teraz Kloaczku powiedz nam jaka jest roznica w absoluciku bo przeciez tyle razy na forum pisałes ze absoluciku sie nie da rozroznik a jadeak moja była lepsza probka:)
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 11 mar 2017, o 14:13

On87 już wie co idzie z mojego sprzętu, więc na daremne Twoje oczernianie.
Twoja była słodka ale w smaku dobra, tylko licz się z tym, że chromatograf nie znosi słodkości.

Pozdr. Paweł.

ps. To jak, dasz nr tel do siebie i adres na PW?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 11 mar 2017, o 15:32

hahahahah przeczytałes ostanio o słodkosci u lesgo i teraz kazdemu bedziesz wmawiał ze wszyscy tak maja oprucz Ciebie:) czemu tak pisze gdyz pare miesiecy temu pisałes tylko ze jest łagodniejsza:) i nic wiecej a teraz zeby pozmyslac to szukasz sensacji:) oj kloak kloak Ty myslisz ze jestes bystry:)

ps tak kolega on juz wie ja Twoja metoda wychodzi i przeszedł juz najprawdopodobniej na metode ze stabilizacja:) a jak nie to jak zrobi metoda ze stabilizacja na cukrze to na pewno przejdzie:) bo bedzie miał porownanie na cukrze:) i przekona sie ze jednak na glukozie lepsze:) chcesz sie załozyc:)
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 11 mar 2017, o 16:37

Bu ha ha...Lesgo słodkość odkrył :lol: :lol: :lol:

Wtedy Twoja była delikatnie łagodniejsza od tej od mojego klienta, który robił pierwszy raz. Ja potrafię pochwalić jak coś mi smakuje, nawet od "wroga"
Kto tam wie ile nad nią tańcowałeś, nawet nie chcę pytać, ale słodkość i tak pozostała.

Uczę klientów metody SNP bo z dodatkową stabilizacją to każdy potrafi.
'Osobiście nie mógłbym patrzeć jak szpak w fizde godzinę czasu na kolumnę która na darmo prąd zużywa.
Przedgony aż tupią nóżkami aby je od samego początku wypuścić z obiegu.
A jak kto robi to wolność Tomku w swoim domku, ja mogę tylko doradzić.

Pozdr. Paweł.

ps To jak dasz ten adres i tel?
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Asus » 11 mar 2017, o 17:30

nie dam CI adresu bo nie mam zamiaru sie znow z toba szrpac jak ostatnio na pw i tak mi nie chciałes wysłac to pewnie teraz to samo zrbisz wiec nie widze sensu
Asus

Nieprzeczytany postprzez cukrownik » 11 mar 2017, o 17:48

Asus, ty wyślesz a Paweł powie że alkoholu z niewiadomych źródeł nie pija :smile:
cukrownik

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 11 mar 2017, o 18:43

Poza tym nie wiesz co by Ci wysłał... Pewnie znów by kombinował...

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 11 mar 2017, o 20:03

Bezstronnie Asus ma dobry węch i smak. Ja wysłałem próbkę do badania organoleptycznego oczywiście jako niewierny Tomek jego wnioski potwierdziłem na chromatografie więc dla mnie badania organoleptyczne Asusa są wiarygodne zgodne z legalizowanym urządzeniem. Natomist co do organoleptyki Pawła sami Panowie rozsądźcie. Co to wniesie Asus wyśle próbkę dobrą po stabilizacji i co to zmieni, Paweł wyśle próbkę z niewiadomej metody bo wiemy że nie robi OPWS to raczej metoda płukankowa z wycinka. Dla mnie nic nie zmienia nadal wiem, że OPWS to droga do nikąd obarczona wielkimi stratami, która jak twierdzi miszcz tyko mi nie wychodzi a innym tak.
Przypomnijmy zmywaki upychał Paweł wynik On poniżej 96%. Ja wsypałem 2 litry sprężyn 96.53%.
Oczywiście jak by mi nikt nie pokazał że można inaczej i lepiej to nadal bym robił OPWS i piał z zachwytu.
arcii111

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 11 mar 2017, o 21:14

Jak ktoś umie robić to nawet na lidlowskich wychodzi http://www.bimber.info/forum/viewtopic. ... 668#153668
Tak wiem, Asus ma dobry smak, uwielbia słodką wódkę, nie musisz tak go tu reklamować.
O gustach się nie dyskutuje, słyszałeś o tym?

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 11 mar 2017, o 21:45

To może idź na kurs upychania zmywaków albo polecaj te z Lidla bo do ideału daleko. Lub prościej wydłuż kolumnę do 150 cm i katalizator 30 cm. Wstaw link którego nie czytałem zaskocz mnie czymś. PN jednoznacznie określa poziom zanieczyszczeń i procentowość. Łatwiej to stawiać za punkt odnjesienia niż ,,wydaje mi się". Jednocześnie wiem, że można mieć dobry gust lub nie mieć go wcale. Słyszałeś o tym?
arcii111

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 11 mar 2017, o 22:04

Nikt inny oprócz Ciebie nie narzeka ze źle upchane.

A kto mówi, ze ma dobry gust a ktoś inny nie ma go wcale to właśnie dyskutuje.

Pzdr Paweł
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 12 mar 2017, o 00:55

siedestyluje napisał(a):O gustach się nie dyskutuje, słyszałeś o tym?
Wiadomo, że każdy ma inny smak, ale jednak jest jakoś kanon który trafia do dużej grupy odbiorców. Zauważ, że są konkursy winiarskie i jakimś cudem są wylaniani zwycięzcy, mimo, że przedmiotem dyskusji jest smak...

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 mar 2017, o 08:57

Uważasz, że ktoś nie ma prawa miec swojego gustu bo sędziowie wiedzą lepiej?
Ty i Arcii jesteście pierwszymi osobami które zmam i które nie mogą się pogodzić, że komuś może smakować co innego. Masakra!

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 12 mar 2017, o 10:52

Co mnie obchodzi co pijasz? Dziwie się tyko że mogąc mieć prima sort idzie się na łatwiznę.
Nie mogę się zgodzić z famazonami jakie wypisujesz. Jak większość forumowiczów. Czytałeś posty wiesz z czym się nie można zgadzać z kombinatorstwem, kłamstwem, mataczeniem dotyczącym absolutu, oraz zmywaków, wliczaniem odpadu do uzysku zmiany metody OPWS na płukankową, daniu wycinka surówki, produktu do badania. Prędkościach z jakimi podajesz, że pracujesz na szatanie megapompa. Z notorycznymi błędami semantycznymi np. nazywanie jakiegoś produktu absolucikiem na podstawie wadliwej organoleptyki.
Tak na szybko to mnie drażni.
arcii111

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 12 mar 2017, o 11:19

Dlaczego obrażasz mnie skoro nigdy nie piłeś wódki ode mnie?
Dlaczego obrażasz naszych kolegów którzy robią moją metodą i są super zadowoleni?
Co jeszcze mogę zrobić uwierzył oprócz tego, że Cie zapraszałem nie raz na degustację? I nadal zapraszam.

Bo badania wysłałem z całości serca oprócz płukanki czego nie ukrywałem bo właśnie po jest płukanka any było lepiej i wyszło nie do uwierzenia, to co mam jeszcze zrobić abyś przestał mnie posądzać o kłamstwo?
Płukankę dajemy do surówki i nie najmierniej straty. To się nazywa technika prowadzenia procesu.

Powiedz co robię nie tak ze swoim procesem?
Przedgonów za mało odbieram? za szybko puszczam? No bo bym dał rękę uciąć że żadnych błędów nie popełniam, a nawet można by było się mniej przykładać.
Nie używaj argumentu o zmywakach bo koledzy Lesgo i Szlumf już Ci pokazali jak się tańczy na zmywakach. Mi możesz nie wierzyć ale im??????????//////
Jak chcesz być wiarygodny to poproszę argumenty.
Czekam.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 12 mar 2017, o 12:56

siedestyluje napisał(a):Nie używaj argumentu o zmywakach bo koledzy Lesgo i Szlumf już Ci pokazali jak się tańczy na zmywakach.

Faktycznie, z tego co pamiętam mieli wyniki wskazujące na procentowosc około 96,5 uzyskanym na zmywakach, ale też nie podniecaj się tak tym, bo założę się że mieli inne od Twoich parametry kolumny i pracy na niej. Jak masz link to wyślij gdzie to opisywali.

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 12 mar 2017, o 13:56

Zmywaków było 150 cm. Odbierali wolniej już kiedyś linkował. Inny RR procent był badany gomarem. To zupełnie co innego niż zalecany sprzęt siedestyluje.
1. Upychałeś zmywaki na 120 poniżej 96 z czym tu chcesz dyskutować.
2. Zbyt szybki odbiór przedgonu 30 minut nie da się na samym LM ich odebrać. I gadać że leci absolut
3. Procent do drugiego wsadu 1:2 17l do 30 wody =34% za dużo. Wychodzi ostre
4. Wyliczony RR dla szatana to destylacja nie rektyfikacja wyliczyli, że pompujesz nie rektyfikujesz lub bujasz w obłokach by naciągnąć ludzi. Człowieku masz galopującą sklerozę? Dla mnie testy Akasa kolumny 88.9 są wiarygodne
5. Systematyczne powiększanie strat po moich badaniach 2l płukanki.
6. Brak potwierdzenia wiarygodności twoich słów przez innych posiadaczy klumn. Innych badań zmywakowych nie widzę. Na 120 cm wypełnienia tempo 40 lub 50ml. Przy zalecanym sprzęcie.I pracy zgodnie z instrukcją OPWS. W zasadzie sam już zawiesiłeś OPWS przechodząc na metodę płukankową. Kolejny wydziw SNP
Ale teraz to mam już w d...ie bo mam sprężyny i jest super. Stabilizuję mam OLM i wiem jaka jest różnica bez kombinowania mało odpadu a towarek prima sort osiągnięcie 96.5+ to banał. Ty dalej musisz w te zmywaki napie......ć kijem by je upchnąć. Proponuje użyć podnośnika samochodowego wyprzeć kolumnę o strop i upychać na maxa.
7. Tyle było tematów tyle ludzie napisali rzeczowo argumentując wszystko licząc badając. Wystarczy czytać ze zrozumieniem no ale to jest sztuka.
8. Jakim cudem miałeś absolut przy 0.7 płukanki.Po co zwiększać płukankę do 2l przed badaniem skoro po 0.7 ma być super? Operator oszust albo metoda do dupy i tonący brzytwy się chwyta.
Merytorycznie?
arcii111

Nieprzeczytany postprzez Mariusz19029 » 12 mar 2017, o 15:37

arcii111 napisał(a):Zmywaków było 150 cm. Odbierali wolniej już kiedyś linkował. Inny RR procent był badany gomarem. To zupełnie co innego niż zalecany sprzęt siedestyluje.

Wiem, że było inaczej robione, ale chciałbym zobaczyć dokładnie jak. Więc jak Paweł możesz podeślij link.

Mariusz
Mariusz19029

Nieprzeczytany postprzez arcii111 » 12 mar 2017, o 18:18

arcii111

Następna strona

Powrót do Wirtualna knajpa