Potrzebuję pomocy.

Miejsce na luźne rozmowy o wszystkim.

Potrzebuję pomocy.

Nieprzeczytany postprzez Asus » 2 cze 2016, o 21:57

Panowie moze Cie stawac na glowie i tak mu nic nie wytlumaczycie to jest facet starej daty co zatstopowal sie w czasie jakies 10 lat wstecz;]
on minimalnie jest podobny do mojego wujka on tez twierdzi ze jemu np tel komorkowy nie potrzebny i takie tam ale nikomu tego nie odradza i nie mowi ze to dziadostwo a pan Pawel widocznie chce byc kims takim ze jak powie ze tak jest tzn ze tak jest nie liczy sie zdanie innych i nie liczy sie ze zdaniem innym
ps jest takie madre stwierdzenie jak jeden lub dwuch muwi ze jestes debiem to nic to nie znaczy ale jesli mowi Ci to 100 osob tzn ze cos chyba z Toba jest nie tak a nie z nami czyz nie ???
Ostatnio edytowano 3 cze 2016, o 08:08 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wydzielono z [potrzebuję pomocy]
Asus

Re: Potrzebuję pomocy.

Nieprzeczytany postprzez zimny » 3 cze 2016, o 00:48

To ja mam małą prośbę żebyś opisał swoje procesy najlepiej i z buforem i bez bo widać że się znasz :głupek: i jak już tu zacząłeś to opisz twoje testy wypełnień i półek. Miszczu z takim doświadczeniem błyśnie wynikami i wtedy już początkujący amatorzy jak ja wszystko ogarną :ściana: i nie zapomnij napisać coś w stylu "czy to jest absolucik czy tylko mu sie wydaje bo on probujac to nic nie czuje.. czyli Ciebie nie interesuje to ze Jemu sie wydaje ze to jest" :świrek:
zimny

Nieprzeczytany postprzez Asus » 3 cze 2016, o 07:40

ZImny jesli to do mnie to nie zamierzam opisywac robic porownan itp. co do Absoluciku pana Pawla tez nic nie mam nie probowalem go moze i est dobry nie musi byc idealnie czysty w sensie e bedzie miec iles 0 po przecinku zeby byl dobry do picia... chodzi mi tylko i wyłacznie o chore teorie Pawla...... jesli to jest sprawdzone przz 100 czy wiecej ludzi i to dziala tak jak pisza to powiedz mi jedna rzecz czemu paweł twierdzi calkiem inaczej ze to jest dziadostwo???? lub zrobili mu test sprezynek a on sie dziwi czemu tak dziwnie to wyszlo ( bo on nawet nie robil testu tylko wydaje mu sie) King Crimson CI juz pisal ze najpierw poczytaj porob troche procesow i dopiero sie wypowiadaj.....
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 6 cze 2016, o 08:03

@Asus. Proponuję wymianę, ja Ci wyślę i Ty mi wyślesz swoją najczystszą, po co darmo klawiaturę strzępić.
Skoro na badaniach wyszedł neutralny i to Cię nie przekonuje to dawaj adres na PW.

Pozdr. Paweł.
siedestyluje

Powrót do Wirtualna knajpa