Wypożyczam szatana

Kupię, sprzedam

Re: Wypożyczam szatana

Nieprzeczytany postprzez Asus » 8 lis 2018, o 11:04

No u po co koalak hejtujesz .

Żal ci dupe ściska ?

Wiem ze houdini zaczął ale Ty bez hejtu żyć nie mozesz co nie ? Liczysz pewnie na kolejna guwnoburzę co ?
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 11:29

No zastanów sie trochę człowieku!
Nie ja zacząłem a do mnie się rzucasz, za co ty mnie tak nienawidzisz, że mnie ciągle atakujesz na oślep? Matkę ci zabiłem czy co?
Czy to moja wona, że szatan jest tak szybki a rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa?

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 11:31

siedestyluje napisał(a):rektyfikacja jest prosta jak budowa cepa

Jakby była taka prosta to każdy by pił neutrala, a tak nie jest.
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 11:34

Bo nie każdy robi metodą OPWS. Chodziło mi to, że tą metodą rektyfikacja jest prosta. Do tego trochę własnego myślenia viewtopic.php?f=24&p=23598#p22720 i uzyskujesz co tylko zechcesz, nawet neutral jest w zasięgu.

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 11:37

O ludzie :yyyy: szkoda klawiaturę męczyć :ściana: Coraz bardziej zauważam ze chłopaki mają rację w tym co o Tobie piszą.
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 8 lis 2018, o 11:38

Koalak, gdybyś choć raz spojrzał na mojego "patyka", oddał byś niedorobionego "szatana" na złom, siebie zbanował a forum zamknął na cztery spusty :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 11:48

Krzyśtof. Po co ta osobista wycieczka to nie rozumiem?
Pokazałeś tylko tym, że przyszedłeś tu tylko po to aby chłopakom pomagać hejtować. Maskara.

Jak masz coś do metody OPWS i coś ci w niej nie pasuje to przestaw argumenty w odpowiednim dziale. lub załóż własny temat. Wtedy będziesz człowiekiem poważnym.

Paweł.

ps. Radius. Wim, że ci się marzy aby to forum nie istniało i wszystko zrobisz aby mnie zniszczyć, ale pamiętaj, prawda zawsze wygrywa.
Na innych forach nie pozwolono mi pisać o OPWS to musiałem założyć własne i mogę was gościć.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 11:58

Gdzie widzisz osobistą wycieczkę? Siedestyluje to Ty co chwilę wszystkich od trolli wyzywasz, przypomnij sobie jak mnie wczoraj na PW potraktowałeś za to że proste pytanie zadałem. Po prostu nie chce mi się gadać z takim czlowiekiem jak Ty i to wszystko i nie ma tu żadnych osobistych wycieczek, hejtu czy podtekstów, to jest zwykłe stwierdzenie faktu i moja opinia.
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 12:08

a to to co? Nie wycieczka?
Krzyśtof napisał(a):O ludzie :yyyy: szkoda klawiaturę męczyć :ściana: Coraz bardziej zauważam ze chłopaki mają rację w tym co o Tobie piszą.

Posłuchaj. Trzeba mieć tupet aby próbować mnie przekonywać na PW. Nie życzę sobie prowadzić dyskusji o rektyfikacji na PW, kiedyś Asus też się do nie tam pchał i go pogoniłem. Czy nie wystarczy do tego forum?
Prywatna skrzynka służy do czegoś innego, a do dyskutowania i przedstawiania swoich racji jest forum. Tu jak coś ktoś napisze to potem się nie wyprze to raz. Dwa to inni także korzystają z wymiany poglądów.
Nie zrozum mnie źle, ni zabraniam ci pisać na PW, ale pisz w konkretnej sprawie a nie żeby dyskutować o rektyfikacji. OK?

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 12:17

siedestyluje napisał(a):Posłuchaj. Trzeba mieć tupet aby próbować mnie przekonywać na PW. Nie życzę sobie prowadzić dyskusji o rektyfikacji na PW, kiedyś Asus też się do nie tam pchał. Czy nie wystarczy do tego forum?

Moje pytanie z PW:
Krzyśtof napisał(a):Siedestyluje po co, co chwilę dajesz ten link, co chwila piszesz że ktoś jest trollem, a sam nie rozumiesz prostych rzeczy i często nawet co jest napisane.
Wyzywasz wszystkich od trolli i tylko się ośmieszasz a oni z Ciebie polewę mają, o co tu chodzi?

Jeśli to jest dla Ciebie próba przekonania, lub próba prowadzenia dyskusji o rektyfikacji to ja nie mam więcej pytań.

Edit: i nie to nie była żadna wycieczka osobista, przewrażliwiony jesteś i tyle - i to też nie jest wycieczka osobista.
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez Asus » 8 lis 2018, o 12:37

Dowalilem sie trolu do Ciebie bo wysmiewasz czyjś sprzęt a może nie każdy idioto robi na zarobek jak Ty i mu nie potrzebna taka rura

No i co tez nie widzisz tutaj argumentu tylko osobista wycieczkę?

On nie jest pezewrazliwiony on jest chory psychicznie
Asus

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 12:52

No sorry kolego Krzysztofie, ale atakowanie właściciela forum na PW, że jest torllem uważam za brak dobrego wychowania i brak tupetu.
Przecież widzę po twoich wpisach na forum po której jesteś stronie. Jak byś napisał do mnie na PW jako neutralna osoba bo może bym, tak źle tego nie odebrał.

Pokaż że masz dobre intencje i porozmawiaj ze mną o OPWS w odpowiednim dziale. viewforum.php?f=7
Wytknij mi grzecznie co twoim zdaniem jest nie tak a ja ci grzecznie odpowiem.

Paweł.

ps. Zasdadą dobrego wychowania jest nie cytować wiadomości PW bez zgody rozmówcy,
Nic wielkiego się nie stało, nie mam żalu ale tal na przyszłość żebyś o tym wiedział bo nikt nie zachce a tobą pisać.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 12:57

siedestyluje napisał(a):No sorry kolego Krzysztofie, ale atakowanie właściciela forum na PW, że jest torllem uważam za brak dobrego wychowania i brak tupetu.

Gdzie to napisałem?
siedestyluje napisał(a):Zasdadą dobrego wychowania jest nie cytować wiadomości PW bez zgody rozmówcy,

Dlatego wkleiłem swoje pytanie, a nie Twoją odpowiedź.
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 13:14

Skoro masz dobre intencje to zapraszam do dyskusji na tematy związane z naszym hobby.
Moje sprawy osobiste zostaw w spokoju i mnie nie pouczaj.
Paweł.
Ps. Jak cię czym uraziłem to przepraszam.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Krzyśtof » 8 lis 2018, o 14:11

siedestyluje napisał(a):zapraszam do dyskusji na tematy związane z naszym hobby.

Spokojnie na wszystko przyjdzie czas ;)
Krzyśtof

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 8 lis 2018, o 16:29

Ok, no to czekam na piękne różnienie się w poglądach bez osobistych wycieczek. :spoko:

Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 13 lut 2019, o 09:20

Szatan chyba będzie miał miał weekend. Może ktoś nowy ma ochotę wypróbować.
Paweł.
siedestyluje

Nieprzeczytany postprzez Houdini » 13 lut 2019, o 19:16

Obrazek
:takiego: :świrek:
Houdini

Nieprzeczytany postprzez siedestyluje » 14 lut 2019, o 08:47

Się głupio nie śmiej bo jak byś chociaż raz zagrał na szatanie to na swojego patyka byś już spojrzeć nie chciał.
I nie mówię tego złośliwie.
Paweł.
siedestyluje

Poprzednia strona

Powrót do OGŁOSZENIA